702
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń49 tys.
  • Odpowiedzi126
  • Ocen na +334
702 ppt ?

Czy nie powinien nas Polaków, niepokoić brak zdecydowanego stanowiska papieża? (127)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy nie powinien nas Polaków, niepokoić brak zdecydowanego stanowiska papieża?

Napisał(a): ireneo -

Trzy miesiące temu pani Sobecka zaapelowała do pana papieża by podjął się obrony pana Rydzyka.. Powołała się na jego zasługi - "Wiernie służy Panu Bogu, Kościołowi i Polakom! RZETELNIE INFORMUJE oraz broni wartości chrześcijańskich!" Apel ten wsparli:
Jarosław Kaczyński, Beata Kempa, Antoni Macierewicz, Ryszard Terlecki, Elżbieta Rafalska , Mariusz Błaszczak. Elżbieta Kruk i jeszcze kilkoro PISmenów i PISmenek, z synowskim oddaniem.
Protestują przeciwko krytykowaniu Tadeusza R. przez wiadome środowiska.
Poważne persony troszczą się o tak poniewieranego pana Tadeusza Musi to mocno zagrażać pozycji Polski i jej stabilności..
Inaczej nie donosiliby do drugiego mocarstwa na Polskę. Bardzo zresztą się donosicielstwem brzydzą.
INTERIA.PL

Re: Czy nie powinien nas Polaków, niepokoić brak zdecydowanego stanowiska papieża?

Jestem notorycznie krytykowany. Całkiem niesłusznie i nieskutecznie. Może naPISać do towarzyszki Sobeckiej aby się za mną wstawiła do pana Jorge Mario Bergoglio a do petycji dołączyć -
Załączniki:

Re: Czy nie powinien nas Polaków, niepokoić brak zdecydowanego stanowiska papieża?

~gość Polaków atestów w ogóle to nie powinno obchodzić. Nie twoja sprawa. I nie pisz "jak Boga kocham" skoro w niego nie wierzysz.
A jakbym napisał Allah akbar, to uznałbyś że wierzę?

Napisał(a): ~gość -

ireneo
~gość Polaków atestów w ogóle to nie powinno obchodzić. Nie twoja sprawa. I nie pisz "jak Boga kocham" skoro w niego nie wierzysz.
Nie uznałbym, że wierzysz, ponieważ wiem, że nie wierzysz. Mógłbyś nie kpić sobie z ludzi wierzących!!!

Napisał(a): stiffnecked -

~gość
ireneo
Nie uznałbym, że wierzysz, ponieważ wiem, że nie wierzysz. Mógłbyś nie kpić sobie z ludzi wierzących!!!
No jak boga kocham, przecie on pisze o deprolables a nie o wierzacych.

stiffnecked
~gość
ireneo
No jak boga kocham, przecie on pisze o deprolables a nie o wierzacych.
Synu, jakby sam duch święty przez ciebie przemawiał. Bo oni patrzą, a nie widzą, suchają a nie słyszą, macają a nie czują, czytają a nie pojmują. Jakże oddala sie im droga do niebios.
Dał im bowiem Pan dary i talenty, które miast mnożyć trwonią jak syn utracjusz dziedzictwo.
A zapyta Pan - dałem ci talenty, gdzie je masz? I co zrobi kiedy usłyszy - hę? a ci z peło to majo więcy?

XXXXXXXXXXXXXXX
~gość Nie uznałbym, że wierzysz, ponieważ wiem, że nie wierzysz. Mógłbyś nie kpić sobie z ludzi wierzących!!!
Oczekujesz niemożliwego. Nie kpić z niewierzących to byłoby dokładnie to samo co nie śmiać się oglądając seksmisję. Gdybyś choć przez chwilę umiał na swoją religię spojrzeć oczyma ateisty to zrozumiałbyś skąd takie porównanie i do końca życia wstydziłbyś sie przyznać że kiedykolwiek wierzyłeś w te religijne idiotyzmy. Teraz gdy do takiego spojrzenia nie jesteś zdolny nie zdajesz sobie nawet sprawy do jakiego stopnia jesteś żałosny. I to tylko przez swoją naiwną wiarę w jakies bajki o wszechmocnym czarodzieju. Zresztą zainteresuj ty się tą swoją bajką i po prostu ja przeczytaj a sam się może przekonasz. Tylko nie ograniczaj się do tego debilnego nowego testamentu w którym tak naprawdę boga nie znajdziesz. Przeczytaj najpierw stary bo tylko tam jest ten twój bóg i tam sie swoim wiernym w całej swojej okazałości sam przedstawia. Jeśli po lekturze wciąż będziesz wierzył to znaczy że zasługujesz na swój los bo żałośniejszy jesteś niż przeciętny człowiek a to coś takiego dużo dużo poniżej idioty ;)
Pokaż, gdzie napisałem, że jestem wierzący? Pokaż gdzie napisałem, że jestem katolikiem
? Zacznij myśleć trochę człowieku. Zaoszczędzisz sobie czas na pisaniu bzdur.

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

~gość Pokaż, gdzie napisałem, że jestem wierzący? Pokaż gdzie napisałem, że jestem katolikiem
Nie napisałeś. Niemniej jednak wciąż oczekujesz niemożliwego a uzasadnienie masz powyżej.

XXXXXXXXXXXXXXX
~gość Pokaż, gdzie napisałem, że jestem wierzący? Pokaż gdzie napisałem, że jestem katolikiem
Nie napisałeś. Niemniej jednak wciąż oczekujesz niemożliwego a uzasadnienie masz powyżej.
Nigdy bym nie powiedział w towarzystwie muzułmanów Allah Akbar. Tak samo nie powiem w towarzystwie katolików "niech będzie pochwalony", "niech Bóg ma nas w swojej opiece", "jak miłuję Boga", "na litość Boską", itp.

Używanie takich sentencji przez ateistę jest po prostu kpieniem sobie.

Napisał(a): stiffnecked -

~gość
XXXXXXXXXXXXXXX
Nigdy bym nie powiedział w towarzystwie muzułmanów Allah Akbar. Tak samo nie powiem w towarzystwie katolików "niech będzie pochwalony", "niech Bóg ma nas w swojej opiece", "jak miłuję Boga", "na litość Boską", itp.

Używanie takich sentencji przez ateistę jest po prostu kpieniem sobie.
Jezus zaplakal...

Napisał(a): ~yyy -

XXXXXXXXXXXXXXX
~gość Używanie takich sentencji przez ateistę jest po prostu kpieniem sobie.
Religia to bezwartościowy syf więc nie rozumiem o co robisz to larum.
Oczywiście dla ciebie, więc po co robisz z wiary i wierzących takie larum? Mnie jak coś nie interesuje, nie zawracam sobie tym czterech liter.

XXXXXXXXXXXXXXX
~yyy Oczywiście dla ciebie, więc po co robisz z wiary i wierzących takie larum? Mnie jak coś nie interesuje, nie zawracam sobie tym czterech liter.
Napisałem że to bezwartościowy syf a teraz dopiszę że jestem bardzo zainteresowany w tym aby ten syf zniknął z powierzchni ziemi i z pamięci ludzkości.
Może w następnym wcieleniu się doczekasz, teraz możesz tylko pomarzyć

XXXXXXXXXXXXXXX
~yyy Może w następnym wcieleniu się doczekasz, teraz możesz tylko pomarzyć
Z tym się zgodzę bo gdybym faktycznie dostał drugie życie to choć nie doczekałbym czasów w których religia zatarłaby sie w pamięci ludzkości to przynajmniej takich czasów w których w polsce byłaby powodem do wstydu. Tak będzie już za życia moich dzieci i bardzo się z tego cieszę.

Ps. Wśród nastolatków powodem do wstydu jest już teraz ;)))
Daj Ci Boże, a z tymi nastolatkami to ktoś cię niemiłosiernie okłamuje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy nie powinien nas Polaków, niepokoić brak zdecydowanego stanowiska papieża?