495
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi111
  • Ocen na +53
495 ppt ?

Czy ona chce mnie uwieść? (112)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy ona chce mnie uwieść?

Napisał(a): ~drewniak -

W ostatni weekend byliśmy z żona u znajomych na domówce (film, popcorn i drinki). Była na prawdę miła atmosfera. W pewnym momencie skończyły się drinki i gospodyni poszła zrobić nowe. Stwierdziłem, że pomogę bo coś tam o tym wiem. W kuchni zaczęliśmy rozmawiać ale rozmowa schodziła na coraz bardziej intymne tematy. Nie wiem jak to się stało ale ona mnie pocałowała a ja wcale nie protestowałem.
Kiedy zauważyła, że odwzajemniam pocałunek zrobiła się bardziej śmiała, widać było, że ma ochotę na więcej.
Z amoku wyrwał mnie śmiech naszych współmałżonków i się na szczęście opamiętałem.
Problem w tym, że Ci znajomi mają nas odwiedzić w ten weekend. Nie wiem jak mam się zachować, nie wiem jak zachowa się ona. Co jeśli będzie znów chciała coś ugrać a ja tym razem się nie oprę? Boję się tego spotkania...

Re: Czy ona chce mnie uwieść?

Napisał(a): ireneo -

Masz mieszkanie bez kuchni?

~Jeremi Chłopie korzystaj!!! Jak fajna i chce to w czym masz problem?
W tym, że mam żonę a ona męża. W innych okolicznościach na pewno bym się nie zastanawiał. A tak... nie chcę robić czegoś, czego potem będę żałował do końca życia, z drugiej strony ciężko się oprzeć

Napisał(a): ~ttrhrthrt -

~Jeremi Chłopie korzystaj!!! Jak fajna i chce to w czym masz problem?
Coś takiego jak moralność. Słyszałeś?

Autorze, jeśli to nie tylko opowiadanko wymyślone, nie daj się zwieść, już i tak zrobiłeś za dużo. Krzywdzisz najbliższą osobę a to się nazywa s......... Powiedz żonie, że ta kobieta się do ciebie przystawia i lepiej urwać tą znajomość Możesz też wybrać podniesienie sobie ego dzięki romansie mając za nic żonę i wasze małżeństwo, czego nie polecam bo się zeszmacisz

Napisał(a): KwestiaPodejscia -

Widać, że Ci się to podoba. Radziłabym się z nią nie spotykać. Zerwij kontakt całkowicie, zapomnij o sytuacji i żyj swoim życiem. Swoją drogą, jak mogłeś pozwolić, żeby Cię inna kobieta całowała. . Trzeba było zareagować i postawić granice. Dlaczego się żonie nie przyznasz? Kręci Cię to? Gdzie Twoja męska godność, zasady, kręgosłup moralny. Jak dzieciuch z gimnazjum się zachowujesz, nie dorosły dojrzały i rozsądny MĘŻCZYZNA.

KwestiaPodejscia Widać, że Ci się to podoba. Radziłabym się z nią nie spotykać. Zerwij kontakt całkowicie, zapomnij o sytuacji i żyj swoim życiem. Swoją drogą, jak mogłeś pozwolić, żeby Cię inna kobieta całowała. . Trzeba było zareagować i postawić granice. Dlaczego się żonie nie przyznasz? Kręci Cię to? Gdzie Twoja męska godność, zasady, kręgosłup moralny. Jak dzieciuch z gimnazjum się zachowujesz, nie dorosły dojrzały i rozsądny MĘŻCZYZNA.
Właśnie problem jest taki, że to żona mojego najlepszego kumpla. Nie chce o tym mówić bo strace wtedy i żonę i kumpla.

Napisał(a): ~gość -

~drewniak
KwestiaPodejscia Widać, że Ci się to podoba. Radziłabym się z nią nie spotykać. Zerwij kontakt całkowicie, zapomnij o sytuacji i żyj swoim życiem. Swoją drogą, jak mogłeś pozwolić, żeby Cię inna kobieta całowała. . Trzeba było zareagować i postawić granice. Dlaczego się żonie nie przyznasz? Kręci Cię to? Gdzie Twoja męska godność, zasady, kręgosłup moralny. Jak dzieciuch z gimnazjum się zachowujesz, nie dorosły dojrzały i rozsądny MĘŻCZYZNA.
Właśnie problem jest taki, że to żona mojego najlepszego kumpla. Nie chce o tym mówić bo strace wtedy i żonę i kumpla.
Już ich straciłeś nie całuje się żon najlepszych kumpli bo się jest nieuczciwym względem kumpla i żony tak samo tyczy się tej kobiety .Pewnie zaliczyła już kilku kumpli swojego męża a teraz przyszła kolej na najlepszego przyjaciela .Kobieta dno i ty też .Niestety tacy ludzie jak ty i ona istnieją i zdrady też .Tak czy tak żonę i tak straciłeś ,czy to że pocałowałeś czy że będzie romans ,bo będzie.Dlatego przygotowuj się na rozwód i alimenty. A i jeszcze nauczką dla ciebie powinno być bycie z taką kobietą i żeby Cię też tak robiła po rogach z twoimi kolegami.

Napisał(a): ireneo -

~drewniak
Wychodzi na to,że kumplową traktujesz jak idiotkę i lafirynde, która na każdego leci. Przecież gdybyś nie był kumplem męza to nawet by na ciebie nie splunęła. Miała kobieta zaufanie do męża, że nie zadaje się z byle kim. Teraz to może się okazać, że jesteś najgorszym skumplowamym. Osłabiłeś jego autorytet.

Napisał(a): lotoss -

Sympatyczna historyjka:)

Zwykle wychodzi się z kimś pod pretekstem pomocy w kuchni, kiedy chce się być z tą osobą sam na sam. Albo oboje macie wyrozumiałych małżonków, albo oni mają do Was zaufanie, albo mają w nosie to, że coś może się między Wami zadziać, albo są zwyczajnie ślepi, albo też chcieli pobyć sami :)) Naprawdę myślałeś, że koleżanka nie poradzi sobie z drinkami?:))
Gdyby nie śmiech tych dwojga w salonie, skończyłoby się na kuchennym stole? Albo byłeś mocno pijany, albo tak zauroczony koleżanką, że tylko pocałunek sprawił, że świat przestał istnieć, choć był tuż obok;))
Boisz się spotkania tylko dlatego, że go chcesz.
Ale wmawiaj sobie i innym, że to ona Cię sprowokowała do tego stopnia, że straciłeś łeb i ze to tylko ona chce coś ugrać, a Tyś niewinną ofiarą jej molestowania.:D

Albo się kontroluj, albo postępuj według tego, czego rzeczywiście chcesz, biorąc pod uwagę konsekwencje, to nie będziesz się "bał":D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy ona chce mnie uwieść?