106
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +-92
106 ppt ?

Czy orgazm czyni nas Bogami ? (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy orgazm czyni nas Bogami ?

Napisał(a): Salome -

Studiując dary natury dane nam od Stwórcy możemy się skupić czasami na kwintesencji naszej "boskości" , momencie orgazmu w którym jednoczymy się z Bogiem stanowiąc jedność.
Niezwykła koncentracja na własnych wewnętrznych doznaniach ( rzadziej na doznaniach partnera) i niekontrolowany umysłem ni zmysłami odlot w niebyt, moment zjednoczenia się z Universum, gdzie tracimy poczucie cielesności stając się pajęczą siatką dotykającą najodleglejszych galaktyk i czując oddech Boga... kompletnej i spełnionej Pustki.
Czy to często znane nam uczucie czyni nas "lepszymi" ?
Niewątpliwie, twierdzą psycholodzy.
Po udanym seksie zakończonym "cudownym" orgazmem nasze ciała długo pozostają w błogostanie spełnienia, przekonania o własnym posłannictwie jako mały element ludzkości radośnie wciągamy powietrze chłonąc delikatne dźwięki i zapachy letniej nocy.
Seks jest swoistą modlitwą, zawsze mającą lepsze lub gorsze zakończenie, natomiast orgazm zjednoczeniem ze Stwórcą.
INTERIA.PL

Re: Czy orgazm czyni nas Bogami ?

Napisał(a): WildD -

Jestem pajęczą siatką dotykającą najodleglejszych galaktyk, przekonana o własnym posłannictwie jako mały element ludzkości.
Wdycham dźwięki.

Salome, chyba dopadła cię upałowa implozja mózgu.

WildD Jestem pajęczą siatką dotykającą najodleglejszych galaktyk, przekonana o własnym posłannictwie jako mały element ludzkości.
Wdycham dźwięki.

Salome, chyba dopadła cię upałowa implozja mózgu.

Wszystko co nas otacza jest wibracją, dźwiękiem.
Odpowiednia modulacja oraz amplituda drgań czyni przedmioty materialne "wyczuwalnymi" przez nasze receptory, te wysyłając sekwencje elektrycznych impulsów do mózgu, pozwalają nam zobrazować określony przedmiot w głowie.
Cała reszta to seria gotowych "szablonów" myślowych wpojonych w okresie dzieciństwa, to pozwala nam rozpoznawać kształty i je nazywać w wyuczonym w okresie rozwoju języku.
Wszechświat jest tylko i aż dźwiękiem, gdybyś tego nie wiedział.

Napisał(a): ~Petru -

Salome Wdycham dźwięki.
OK, na zdrowie.

Salome Wszechświat jest tylko i aż dźwiękiem, gdybyś tego nie wiedział.
Wtedy tylko Ziemię byśmy odczuwali. Dźwięk jako fala mechaniczna nie jest przenoszony w próżni kosmicznej. A jednak nazywasz jakoś kształt Słońca, Księzyca, kolor gwiazd...
I po co tyle słów, zaśmiecasz Internet :P

~Joasia Albo jesteś facet, albo pomyliłaś orgazm z rozwolnieniem. Jaka pustka? Jaki Stwórca? Orgazm zakonnicy?
Siostro - jednym stwórca dał rozum a innym tylko wiarę.

Załączniki:

Napisał(a): ~Joasia -

Salome
~Joasia Albo jesteś facet, albo pomyliłaś orgazm z rozwolnieniem. Jaka pustka? Jaki Stwórca? Orgazm zakonnicy?

1. Nie jestem twoją siostrą.
2. Nie jestem siostrą zakonną :)
3. Dobrze, że masz głęboką wiarę.

Napisał(a): ~Gość -

Salome

Nie takie cuda na YT można znaleźć. Szkoda mi Ciebie.

~Petru
Salome Wdycham dźwięki.
OK, na zdrowie.

Wtedy tylko Ziemię byśmy odczuwali. Dźwięk jako fala mechaniczna nie jest przenoszony w próżni kosmicznej. A jednak nazywasz jakoś kształt Słońca, Księzyca, kolor gwiazd...
Czy słyszałeś o falach zwanych infra lub ultradźwiękami ?
To też dźwięki, których nie słyszymy mimo to wiemy, że istnieją.
Wejdź na stronę NASA i posłuchaj głosu gwiazd i galaktyk.... myślisz, że kosmiczna próżnia jest pustką ?
Kształty brył określasz po ich rozpoznawaniu i nazewnictwie w trakcie nauki w szkole.
Obrażasz Boga swoją laicką postawą przecząc nazwie "gatunek myślący ".

Napisał(a): ~gość -

Ona jeszcze mądrego zdania nie napisała na forum a uważa że jest super mądra. Owszem jest mądra ale inaczej :)))))

~gość
Ona jeszcze mądrego zdania nie napisała na forum a uważa że jest super mądra. Owszem jest mądra ale inaczej :)))))
Wskaż mi własne "mądrości" skoro tak je cenisz .

Napisał(a): ~Petru -

Salome
~Petru
Salome Wdycham dźwięki.
OK, na zdrowie.

Czy słyszałeś o falach zwanych infra lub ultradźwiękami ?
To też dźwięki, których nie słyszymy mimo to wiemy, że istnieją.
Wejdź na stronę NASA i posłuchaj głosu gwiazd i galaktyk.... myślisz, że kosmiczna próżnia jest pustką ?
Kształty brył określasz po ich rozpoznawaniu i nazewnictwie w trakcie nauki w szkole.
Obrażasz Boga swoją laicką postawą przecząc nazwie "gatunek myślący ".
Strasznie mi przykro burzyć Twój światopogląd, ale to Ty musisz uzupełnić wiedzę w zakresie Misji Keplera. Otóż dźwięk powstał tu, na Ziemi, jako rezultat, efekt przemiany modulowanej długości fal ELEKTROMAGNETYCZNYCH (potocznie nazywamy je światłem, jeżeli są w paśmie widzialnym) emitowanych przez obiekty kosmiczne, na zmienną częstotliwość dźwięku (łopatologicznie: podczerwień do ultrafioletu zamieniono od niskiego C do wysokiego C - migotanie na dźwięczenie).Potem jeszcze dodano kompresję: dzienny zapis migotania sprowadzono do sekundy dźwięku.
Na Uniwersytecie York powstała też teoria, że gwiazdy mogą emitować dźwięki, ponieważ część z nich może być obiektem zawierającym ciecz w ruchu. Ale bezwzględnie stwierdza się, że nawet jeżeli tak jest, to akurat tego nie usłyszymy z powodów podanych na początku (bariera braku nośnika dla fal mechanicznych).

PS. Jeżeli potrzebujesz źródeł, mogę podesłać.

Napisał(a): Lampart -

To co piszesz jest bałwochwalczym wielbieniem siebie. Narcyzmem można by rzec. Seks niestety jest zwykłą czynnością służącą prokreacji - w celu przetrwania gatunku jak u wszystkich innych zwierząt - sądzisz, że krowa też jednoczy się z bogiem? Podniecenie i orgazm jest tym co powoduje, że każdy zwierz powtarza to jak tylko często może aby replikować siebie. Zwykła biologia. Gdyby seks był pomostem łączącym z Bogiem to co powiedzieć o seksie w zdradzie? Czy zdradzając i żyjąc w grzechu, mając orgazm z kochanką tez łączymy się z Bogiem? Czy ten orgazm jest inny, gorszy? Nie, tak więc to pochwała grzechu. Zaprzeczenie idei Boga. Zaprzeczenie dualizmu świata kara-nagroda.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy orgazm czyni nas Bogami ?