268
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi120
  • Ocen na +0
268 ppt ?

Czy pijecie zieloną herbatę? (121)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy pijecie zieloną herbatę?

Napisał(a): Gość -

Zmusić nie ;-) dlatego też wybieram sobie suplementy diety z zieloną herbatą. Ostatnio za kilka złotych kupiłam sobie w taniej aptece za grosze w manufakturze łódzkiej fajny zestaw suplementów właśnie z zieloną herbatą, jest zdrowa i świetnie oczyszcza organizm, więc warto skorzystać.

Tak piję już codziennie od roku , nawet bez dodatków. Jest bardzo zdrowa, czuję się świetnie. Poszukuję zielonej z dodatkiem cynamonu i jabłka. Jest wyśmienita, nie można jej teraz nigdzie kupić. Może da mi ktoś jakieś namiary.

Zielona herbata liściasta jest bardzo pyszna tylko po prostu trzeba się przyzwyczaić do jej picia. Dzięki tej herbacie nauczyłam się pić normalną herbatę bez cukru, więc jak chce się ktoś odchudzać to polecam, bo zielona herbata jest też dobra na trawienie i odchudzanie.

Piję najczęściej zieloną. Znajomi jeśli chcą mi zrobić prezent, to kupują mi torebeczkę jakiejś zielonej... jest zdrowa i smaczna, nie wysusza skory tak jak czarna, nie wyplukuje cennych mineralow... ale osad na uzębieniu jest jednak większy i bardziej trzeba o zęby dbać:(

a ja mam pytanie co do zielonej herbaty. jestem bardzo szczupła:/ i uwielbiam zieloną herbatę piję ja kilka razy dziennie, wiem, że jest bardzo zdrowa ale czy ona faktycznie odchudza? bo jeżeli tak to może powinnam zaprzestać ja pić?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy pijecie zieloną herbatę?