24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń91
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +35
24 ppt ?

Czy Polska wypowie wojnę Chinom? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Polska wypowie wojnę Chinom?

Napisał(a): zbigniew1933 -

Jesteśmy już w stanie wojny z Rosją, Niemcami i z Francją kolej na wypowiedzenie wojen kolejnym mocarstwom.

Antoni dwoi się i troi aby przed końcem swego dowodzenia MON wywiązać się z tego obowiązku, w końcu tytuł ministra wojny do czegoś zobowiązuje.

Zaczęło się niewinnie że tak powiem..."Minister obrony narodowej znany z krytycznych wypowiedzi na temat Chin doprowadził do zablokowania inwestycji chińskiej w Łodzi. Sprawa ma zagmatwane tło"

głosi poważny magazyn BiznesAlert.

Sprawa się rypła a zawiedzeni Łódzcy biznesmani wyrazili zbiorowy niesmak intensywnie pukając się w czoła na wieści Antoniego.

Planowana budowa linii kolejowej mającej łączyć Chiny, poprzez Polskę z Europą legnie w gruzach przez kaprysy naszego ministra a przewidywane spore zyski płynące do polskiej kasy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Doszło do tego, kiedy Chińczycy zaplanowali zakupić od Agencji Mienia Wojskowego
działkę na budowę dużego, nowoczesnego terminala kontenerowego a Agencja znienacka anulowała wstępnie podpisane umowy... Chińczycy wyjechali zawiedzeni a plany spaliły na panewce.

Już wcześniej w Kandzie nasz miłościwie panujący Minister rzekł do polskiej gawiedzi..." Ta koncepcja ekspansji Chin jest częścią całościowej koncepcji porozumienia Europy Zachodniej z Rosją i Chinami, a także wyeliminowania z obszaru eurazjatyckiego wpływów Stanów Zjednoczonych oraz zlikwidowania niepodległego bytu Polski"

Nie ważny jest polski interes narodowy, ważna jest niezachwiana pozycja USA, gdzie amerykańska marynarka morska kontroluje morski ruch towarowy z Chin do Europy.

W związku z powyższym nasuwa się pytanie... dla jakiego kraju Antoni pracuje i czyich interesów broni?

http://biznes(...)-sluzb/

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy Polska wypowie wojnę Chinom?

Napisał(a): Blandare51 -

Wypowiedzenie wojny Chinom to stary pomysł.... Otóż zamysł był taki (gdy byłem pacholęciem), aby wypowiedzieć Chinom wojnę, atakować medialnie, obrażać przez ambasadę, kpić z nich - a oni się w końcu wkurzą i wyślą swoich ileś milionów do Polski... i co muszą przejść przez Rosję.... i przez Rosję wrócić, czyli stratują ich równo!

Blandare51 Wypowiedzenie wojny Chinom to stary pomysł.... Otóż zamysł był taki (gdy byłem pacholęciem), aby wypowiedzieć Chinom wojnę, atakować medialnie, obrażać przez ambasadę, kpić z nich - a oni się w końcu wkurzą i wyślą swoich ileś milionów do Polski... i co muszą przejść przez Rosję.... i przez Rosję wrócić, czyli stratują ich równo!
Ja przypuszczam że powtórzy się lekcja jaką mają Polacy z budowy Nord Stream.

Chinom i Europie zależy na połączeniu kolejowym ,więc pociągną żelazną nitkę przez Słowację i Czechy a my obejdziemy się smakiem i honorem że tak powiem.

Miał rację Jan Kochanowski pisząc..."Polak przed szkodą i po szkodzie głupi"

zbigniew1933
Blandare51 Wypowiedzenie wojny Chinom to stary pomysł.... Otóż zamysł był taki (gdy byłem pacholęciem), aby wypowiedzieć Chinom wojnę, atakować medialnie, obrażać przez ambasadę, kpić z nich - a oni się w końcu wkurzą i wyślą swoich ileś milionów do Polski... i co muszą przejść przez Rosję.... i przez Rosję wrócić, czyli stratują ich równo!

Chinom i Europie zależy na połączeniu kolejowym ,więc pociągną żelazną nitkę przez Słowację i Czechy a my obejdziemy się smakiem i honorem że tak powiem.

I tak już od Kochanowskiego do teraz coraz głupszy....A teraz pod PiSem jakby głupiał szybciej......

Blandare51
zbigniew1933

I tak już od Kochanowskiego do teraz coraz głupszy....A teraz pod PiSem jakby głupiał szybciej......
Mutanty umysłowe wybrały innych mutantów... normalka że tak powiem.

zbigniew1933
Blandare51
zbigniew1933

Mutanty umysłowe wybrały innych mutantów... normalka że tak powiem.
Dziś słyszałem Jurgiela... jakby dowód na to, że masz rację....

Napisał(a): Air842 -

Naturalnie ,a co myslisz ,ze 3 w jednym nie da rady ?Wczoraj w TV wypowiadal sie polityk /madry/ i powiedzial ,ze Europa musi sam decydowac o sobie ,,nie ma potrzeby ,zeby USA ,Rosja ,Chiny narzucaly nam swoja wole ......Niemcy wraz i innymi krajami powinny byc przewodnia sila .. od tego zalezy los Europy ....ale zamiast wojsk niemieckich mamy amerykanskie .........i tu odpowiedz .. Antoni broni interesow amerykanskich ,a nie niemieckich :))))))))

Napisał(a): Saira -

Air842 Naturalnie ,a co myslisz ,ze 3 w jednym nie da rady ?Wczoraj w TV wypowiadal sie polityk /madry/ i powiedzial ,ze Europa musi sam decydowac o sobie ,,nie ma potrzeby ,zeby USA ,Rosja ,Chiny narzucaly nam swoja wole ......Niemcy wraz i innymi krajami powinny byc przewodnia sila .. od tego zalezy los Europy ....ale zamiast wojsk niemieckich mamy amerykanskie .........i tu odpowiedz .. Antoni broni interesow amerykanskich ,a nie niemieckich :))))))))
Powtórka z Jugosławii...NATO i 1800 puszek Budweisera miesięcznie :)

Napisał(a): Marcin65 -

Ja natomiast jestem ciekaw gdzie są helikoptery?

Miła byc od razu w grudniu Black Hawk,potem miał byc przetarg,następnie jakis wynalazek Polsko Ukrainski
Nie długo będzie 2 lata jak PiSowcy rządza a helikoptera jak nie ma tak nie ma.
Pewnie jakis spisek miedzynarodowych korporacji,krasnoludków,Illuminatów,KGB,GRU,zydów,masonówmgorszego sortu,wegetarian,rowerzystów i lewaków

Napisał(a): jumar69 -

polak Katolik przecie potrafi bo jego fantazja i wia są niczym nie ograniczone Czyli głupota jest naszą główną cechą narodową. Niemniej jednak nasi wybrańcy narodu postawili tylko na NATO które też zaczyna się sypać i zostaniemy sami na tym łez padole . A nasza armia istnieje tylko w propagandowych mediach Nasze śmigłowce zamieniono na 500+i co? Teraz z tych nieszczęsnych dzieci będziemy robić tarczę antyrakietową? A może tymi świętymi krzyżykami się zasłonimy ? lub opasłym klerem? to nasz fanatyczny naród tak wybrał i ponad 30 lat łudzisię że Ukraińcy nas obronią.

jumar69 polak Katolik przecie potrafi bo jego fantazja i wia są niczym nie ograniczone Czyli głupota jest naszą główną cechą narodową. Niemniej jednak nasi wybrańcy narodu postawili tylko na NATO które też zaczyna się sypać i zostaniemy sami na tym łez padole . A nasza armia istnieje tylko w propagandowych mediach Nasze śmigłowce zamieniono na 500+i co? Teraz z tych nieszczęsnych dzieci będziemy robić tarczę antyrakietową? A może tymi świętymi krzyżykami się zasłonimy ? lub opasłym klerem? to nasz fanatyczny naród tak wybrał i ponad 30 lat łudzisię że Ukraińcy nas obronią.
Chodzą słuchy że p.Macierewicz już zakupił jedną łódź podwodną w wersji "super stealth", jest zupełnie niewidzialna, nawet na lądzie.

Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Polska wypowie wojnę Chinom?