Komentarze (812)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Xxx -

A ja mam Mondeo mk4 2008r 2.0 TDCI z przebiegiem 490tys km i auto jest praktycznie w stanie bardzo dobrym i silnikowo i karoseryjnie. Kwestia tego jak ktos dba o samochod i czy reguralnie zmienia olej i zalewa dobry olej a nie jakis tani syf. Poza turbina, sprzeglem kompletnym... I amortyzatorami samochod ma reszte czesci takich jak wyszedl salonu i jezdzi.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): japii -

ale bzdury wypisane najlepsze to z tymi audi 2,5 tdi----------- to rozpada się po 150 tyś : głowice wycierające się wałki wycieki itd pytajcie w warsztatach.
Odpowiedzi (20)

Napisał(a): bfd -

A JA KUPIŁEM PEUGOETA 308 1.6 HDI Z PRZEBIEGIEM 4750 OD SZWAgra i na pewno licznik realny 100 procent z 2010 roku
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Prezes -

Najlepszy jest MB E270 CDI
osobiście mam przejechane ponad 600 tys kupiony w salonie w 2003 roku i dalej jeździ! !! I nigdy nie chce odmówić posłuszeństwa z czego jestem zadowolony.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Adi -

Fabia sdi.500 tys,dalej jak nowy silnik..stan oleju od wymiany do wymiany...nie kopci..dymi.itd itp
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ryba -

Audi 80 B4 Avant, 1.9TDI (1Z) - nigdy żadnego remontu a przelot to 1.100.000km. Jakieś pytania? :)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Szok -

Opel Movano 2004 rok.silnik 2.5 disel Sprawdzony w Niemczech .Stan licznika 180tys.nie kręcił się od czterech lat po faktycznym sprawdzeniu MILION DWIESCIE TYS.!!!!!!!!!!!! szok po sprawdzeniu spalin stwierdzili że jest wszystko w należytym porządku ,trzy lata wcześniej wymieniona uszczelka pod głowicą z regulacją wtrysków.......

Odpowiedź (0)

Napisał(a): krzys -

Ibiza 1.4 75km benzyna 370 tys km, smiga dalej :)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): tomi -

Chce kupic Renault megane lol rok 2010 przebieg tego auta to 276tys km auto w srodku zadbane nie zniszczone na zewnatrz tez jest ok cena 19600 zl auto jest z holandii czy to dobry zakupy bedzie prosze o opinie dzieki pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): gula -

Mój tato w '94 kupił z salonu Passata 1.8 benz, kombi. Ma przebieg 280 tys. Auto jest w stanie idealnym. Rok temu zaczęło mi ubywać oleju i to sporo.Niedawno wymieniałam uszczelniacze na zaworach z pomocą kolegi i po problemie. Silnik jest cichy, zaworów "nie słychać". Myślę, że przejadę nim jeszcze raz tyle co ma przejechane. Jednak nie ma to jak Golf II, samochód nie do zdarcia. Znam kogoś kto nim jeździ już 23 lata i ma przebieg 528 tys :)) Cały czas "na chodzie".
Odpowiedzi (5)
Dodaj komentarz