Komentarze (814)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Anka -

Renault megane 2 180 tys diesel automat 2008? Warto kupić gość chce 19 tys?? Chyba oszalał? Co sądzicie?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Xxx -

A ja mam Mondeo mk4 2008r 2.0 TDCI z przebiegiem 490tys km i auto jest praktycznie w stanie bardzo dobrym i silnikowo i karoseryjnie. Kwestia tego jak ktos dba o samochod i czy reguralnie zmienia olej i zalewa dobry olej a nie jakis tani syf. Poza turbina, sprzeglem kompletnym... I amortyzatorami samochod ma reszte czesci takich jak wyszedl salonu i jezdzi.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): japii -

ale bzdury wypisane najlepsze to z tymi audi 2,5 tdi----------- to rozpada się po 150 tyś : głowice wycierające się wałki wycieki itd pytajcie w warsztatach.
Odpowiedzi (20)

Napisał(a): bfd -

A JA KUPIŁEM PEUGOETA 308 1.6 HDI Z PRZEBIEGIEM 4750 OD SZWAgra i na pewno licznik realny 100 procent z 2010 roku
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Prezes -

Najlepszy jest MB E270 CDI
osobiście mam przejechane ponad 600 tys kupiony w salonie w 2003 roku i dalej jeździ! !! I nigdy nie chce odmówić posłuszeństwa z czego jestem zadowolony.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Adi -

Fabia sdi.500 tys,dalej jak nowy silnik..stan oleju od wymiany do wymiany...nie kopci..dymi.itd itp
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ryba -

Audi 80 B4 Avant, 1.9TDI (1Z) - nigdy żadnego remontu a przelot to 1.100.000km. Jakieś pytania? :)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Szok -

Opel Movano 2004 rok.silnik 2.5 disel Sprawdzony w Niemczech .Stan licznika 180tys.nie kręcił się od czterech lat po faktycznym sprawdzeniu MILION DWIESCIE TYS.!!!!!!!!!!!! szok po sprawdzeniu spalin stwierdzili że jest wszystko w należytym porządku ,trzy lata wcześniej wymieniona uszczelka pod głowicą z regulacją wtrysków.......

Odpowiedź (0)

Napisał(a): krzys -

Ibiza 1.4 75km benzyna 370 tys km, smiga dalej :)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz