Komentarze (822)

Dodaj komentarz

Napisał(a): aa -

Fiat punto 2004 pierwszy właściciel 592076 km
Odpowiedź (0)

Napisał(a): długopis -

najlepsze silniki sa w renault scenik 1.9 dci
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): opel Vectra C -

Mój opel vectra c z 2007 r ma ponad 450 tys km przejechanych i silnik chodzi bardzo dobrze, jedyne co robiłem w samochodzie to typowe usterki jak wymiana hamulców, tarcz, amortyzatorów, pod maską był robiony termostat, czyszczony egr, regenerowany rozrusznik i regularne wymiany płynów, olei i filtrów w aso, następnie u mechanika.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Ryba -

Audi 80 B4 Avant, 1.9TDI (1Z) - nigdy żadnego remontu a przelot to 1.100.000km. Jakieś pytania? :)
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): thesiemaelo -

Dlaczego nie ma miercedesa w224 z silnikiem 3.0d mój kolega miał takiego Mietka i miał przejechane 1453290km i dalej jeździ jechał nim do Niemiec z takim przebiegiem i nic się nie działo z silnikiem w Niemczech jechał 180kmh i nic silnik normalnie pracował a drugi kolega kupił nowe auto z salonu i po około 50000km rozleciał mu się silnik i Musiał zezłomować prawie nowe auto
Odpowiedź (0)

Napisał(a): thesiemaelo -

Mój kolega miał skodę Octavię 1 1.9 90km i miał przejechane 946578km na liczniku i malutki czarny dymek z tłumika
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Anka -

Renault megane 2 180 tys diesel automat 2008? Warto kupić gość chce 19 tys?? Chyba oszalał? Co sądzicie?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Xxx -

A ja mam Mondeo mk4 2008r 2.0 TDCI z przebiegiem 490tys km i auto jest praktycznie w stanie bardzo dobrym i silnikowo i karoseryjnie. Kwestia tego jak ktos dba o samochod i czy reguralnie zmienia olej i zalewa dobry olej a nie jakis tani syf. Poza turbina, sprzeglem kompletnym... I amortyzatorami samochod ma reszte czesci takich jak wyszedl salonu i jezdzi.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz