8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +17
8 ppt ?

Czy rezydenci „na plecach” pracowników zawodów medycznych chcieli wymusić astromiczne podwyżki (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy rezydenci „na plecach” pracowników zawodów medycznych chcieli wymusić astromiczne podwyżki

Napisał(a): majfraj -

Zastanawiają się Polacy dlaczego rezydenci nie chcieli wspólnie z innymi zawodami medycznymi rozmawiać z premier Szydło? Ludzie zadają pytania czy rezydenci chcieli wymusić podwyżki kosztem innych zawodów medycznych? Już mieliśmy taki przykład lekarze w luksusowych hotelach otrzymali ogromne podwyżki a pielęgniarki w namiotach otrzymały obietnice które nie zostały spełnione przez rząd Donalda Tuska i Ewy kopacz, my zgadzamy się ze lekarzom należały się podwyżki a rezydentom się należą ale z żądaniami muszą się zwrócić do premiera Tuska, premier Kopacz i ministra zdrowia Arłukowicza to oni doprowadzili ze wyciekło z budżetu ponad 200 mld złotych które mogły być wykorzystane na podwyżki dla rezydentów i innych zawodów medycznych, co zrobił Polsat news i tvn24 jako czwarta władza? Wspólnie z rządem premiera Tuska, ministrem zdrowia Ewom Kopacz i Arłukowiczem zgadzali się aby wyciekały miliardy z budżetu i okłamując środowisko medyczne ze nie ma pieniędzy, wypowiedz rezydenta który mówi ze należy wykorzystać potencjał który powstał w czasie naszego strajku, zadajemy pytanie w jakim celu miał być wykorzystany potencjał inny zawodów medycznych? Zadajemy pytanie czy rezydenci i inne zawody medyczne miały posłużyć totalnej opozycji i totalnym mediom (tvn24, Polsat news) do wywołania kolejnego puczu naszym zdaniem rezydenci i inne zawody medyczne powinny się odciąć od platformy i totalnych mediów a w cisy gabinetów rozmawiać o podwyżkach które będą do udźwignięcia dla budżetu.
Totalna opozycja chciała użyć rezydentów do własnych celów politycznych miała być ulica i zagranica rada Europy porównała Polskę do Turcji gdzie opozycja siedzi więzieniu a Rosja jako członek rady Europy to demokratyczne przestrzegające prawo i prawa człowieka państwo, czy radę Europy można traktować poważnie? Czy rada Europy ma prawo moralne oceniać praworządność w innych państwach? Naszym zdaniem nie do czasu gdy w radzie Europy będą państwa dyktatorskie również dotyczy to komisji weneckiej ponieważ rozwiązania KRS i sądu najwyższego są takie same jak w niektórych państwach UE to rada Europy i komisja wenecka powinna uznać i te państwa jako nie praworządne.
INTERIA.PL

Re: Czy rezydenci „na plecach” pracowników zawodów medycznych chcieli wymusić astromiczne podwyżki

Napisał(a): buc1 -

Strasznie zmęczyłeś ten elaborat. Podałeś puste fakty, bez dowodów, ale to stało się już tradycją w PiS-sie. Młodzi lekarze strajkują, bo jest im ciężko. Ukończyli trudne studia, żeby ratować życie ludzkie i godnie żyć. Czy to tak trudno zrozumieć? Każdy tak chce, prawda? A czy wiesz ile zarabia minister PiS Konstanty Radziwiłł? Poczytaj w necie, to się dowiesz? Koniecznie napisz, czy ci się podoba jego wypłata?? OK.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy rezydenci „na plecach” pracowników zawodów medycznych chcieli wymusić astromiczne podwyżki