483
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi147
  • Ocen na +276
483 ppt ?

Czy rzeczywiście Donald Tusk zasłużył na te ostre słowa? (148)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy rzeczywiście Donald Tusk zasłużył na te ostre słowa?

Napisał(a): ~abdc -

~syzyf
~vyga Cejrowski to akurat taki opiniotwórczy autorytet, że ho ho...
a co można spodziewać się po takim osobniku jak Cejrowski który mieszka w dżungli i zatraca już cechy człowieka
Chyba coś CI dzisiaj ne wyszło P O paprańcu.

Napisał(a): guru -

~Antykomuch
guru No i po co było rzucać taki temat , wiadomo z góry jaki będzie odzew , Internet opanowali zwolennicy PiS i dajmy im pole niech się popisują , sami sobie wystawiają świadectwo. Czekam na obelżywe wpisy na mój temat .
I co, doczekałeś się? Bo co tu w istocie komentować... trwaj dalej w swoim uwielbieniu dla "Słońca Peru".
Co wskazuje że ja uwielbiam "Słońce Peru ", jak to nazwałeś , gdybyś widział moje wpisy to byś zauważył że nikogo nie osądzam a jedynie komentuję ogólnie znane fakty , jak można "opluwać" człowieka tylko dlatego że ma inne poglądy niż np ja lub Ty, można się nie zgadzać , ale ty piszesz że ja "uwielbiam " , przecież to głupie i tyle w temacie.

Napisał(a): ~gość -

~drań Może faktycznie Donald Tusk nie powinien pisać takich rzeczy publicznie, biorąc pod uwagę stanowisko jakie zajmuje. Ale Cejrowski też powinien zachować minimum kultury.
Całkowicie w tym przypadku popieram Cejrowskiego, bardzo trafnie opisał "króla Europy", wnuka wermachtowca.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy rzeczywiście Donald Tusk zasłużył na te ostre słowa?