495
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi107
  • Ocen na +48
495 ppt ?

Czy seks zagraża poczętemu dziecku? (108)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy seks zagraża poczętemu dziecku?

Napisał(a): ~odrzucona -

Słuchajcie, mam problem. Jestem w 25 tc. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i ciąża była bardzo wyczekiwana. Ja i mąż nie możemy doczekać się maleństwa. Ciąża rozwija się prawidłowo, nie ma przeciwwskazań do prowadzenia normalnego życia.
Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że od momentu, w którym dowiedzieliśmy się o ciąży mąż notorycznie odmawia zbliżeń tłumacząc to "dobrem dziecka". Nie przekonują go żadne argumenty - nawet medyczne. Nie i koniec. Już nie wiem co robić i co o tym myśleć, ale na dłuższą metę to jest nie do zniesienia. Co o tym myślicie? Czy to normalne? Był ktoś w takiej sytuacji? :((

Re: Czy seks zagraża poczętemu dziecku?

Napisał(a): mamusiaBartusia -

Bylam, ale to mnie zablokowalo.Jak tylko pojawil sie brzuszek, nie potrafilam sie kochac z mezem bo balam sie , ze skrzywdze maluszka...(wiem dziwne,ale z psychika nie wygrasz)Mąż to zrozumial , wspieral mnie .Po porodzie wszystko wrocilo do normy ps.maż mial seks oralny;-)

Napisał(a): mamusiaBartusia -

Nie nosiles pod sercem dziecka- nie wiesz co to za uczucie.Przez jakis czas mialam odklejone lozysko, byly problemy - musialam byc czesciej kontrolowana przez lekarzy. Oczywiscie ze nic sie nie stanie dzidziusiowi ,ale kazdy jest inny i po innych przezyciach. Nie oceniaj i nie obrazaj jesli nie znasz.Pozdrawiam.

Napisał(a): gość -

Cham jesteś i tyle :-/
Rozpatrywanie partnerki w kategorii rozepchania.
I widocznie boisz się, bo masz siusiaka niczym ołówek. Cieniutki.

Nie wiesz jakim trudem jest urodzenie dziecka i ile bólu przy tym.
Za to kobietom tylko szacunek się należy!
Nie znasz też podstaw anatomii więc nie wypowiadaj się!

Napisał(a): ~Hrabia -

Ja już mojej babie zapowiedziałem, że jak chce mieć dziecko to tylko cesarka bez żadnych blizn i po porodzie jak nie wróci do poprzednich kształtów to się pożegnamy. Dałem jej na to nawet trzy miesiące ale nie więcej. Moje słowo jest święte.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy seks zagraża poczętemu dziecku?