50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń369
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +-30
50 ppt ?

Czy singiel żyje lepiej łatwiej? (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy singiel żyje lepiej łatwiej?

Napisał(a): Kajetana -

To zależy od potrzeb. Jeden nie wyobraża sobie zostać samemu w domu i mieszkać nawet tydzień, czy osoby które skaczą z jednego związku od razu w drugi, bo nie potrafią żyć niezależnie, a są osoby które takich problemów nie mają, które w samotnosci szukają spokoju emocjonalnego, które nie szukają związku, męczą je kompromisy i dostosowanie. CHcą żyć po swojemu i dla siebie. Niekiedy jest to świadomy wybor, bo nie chca sie wiklac w zwiazki które w większości są nieudane mimo, że trwaja, a ludzie sie wzajemnie ranią, związek stały nie jest ich priorytetem, tak samo założenie rodziny, a po czesci z konieczności, gdyz nie widza na swoim horyzoncie kogos, kto by im odpowiadał, zaspokajał ich oczekiwania.

Dlatego to zależy od potrzeb indywidualnych.

Oczywiście ekonomicznie jest trudniej.

Air842
~xxx
Air842 Tak ? nie wierze w to co napisales .........
Nie do końca rozumiem w co tutaj można nie wierzyć ale przyjąłem do wiadomości.

Napisales ,ze singlowi zyje sie lepiej . . Dlatego nie wierze ..... chyba ,ze jestes pustelnikiem
Życie samemu nie zmusza Cię do mieszkania na bezludziu ;-) Przecież możesz mieć przyjaciół, znajomych, rodzinę, nie żyjesz jak pustelnik.

Napisał(a): Air842 -

Kajetana
Air842
~xxx

Napisales ,ze singlowi zyje sie lepiej . . Dlatego nie wierze ..... chyba ,ze jestes pustelnikiem
Życie samemu nie zmusza Cię do mieszkania na bezludziu ;-) Przecież możesz mieć przyjaciół, znajomych, rodzinę, nie żyjesz jak pustelnik.
Przekonalas mnie zgadzam sie Toba . Pomyslalm ,ze sigiel to odludek ,,ale wcale nie musi tak byc .. Pozdrawiam

Napisał(a): AleksanderLach -

Air842
~xxx

jednemu się żyje dobrze a innemu nie, kwestia gustu.

AleksanderLach
Air842
~xxx

Z Toba tez sie zgadzam . mysle ,ze to 😏😏😏😏 nie sprawa gustu ,ale temperamentu

Napisał(a): ~xxx -

Air842 Napisales ,ze singlowi zyje sie lepiej . . Dlatego nie wierze ..... chyba ,ze jestes pustelnikiem
Ja nie jestem pustelnikiem a ty mylisz singielstwo z samotnością.

Ps. Finansowo też lepiej a w ogóle to lepiej pod każdym możliwym względem.

Napisał(a): Dusia30 -

Kajetana To zależy od potrzeb. Jeden nie wyobraża sobie zostać samemu w domu i mieszkać nawet tydzień, czy osoby które skaczą z jednego związku od razu w drugi, bo nie potrafią żyć niezależnie, a są osoby które takich problemów nie mają, które w samotnosci szukają spokoju emocjonalnego, które nie szukają związku, męczą je kompromisy i dostosowanie. CHcą żyć po swojemu i dla siebie. Niekiedy jest to świadomy wybor, bo nie chca sie wiklac w zwiazki które w większości są nieudane mimo, że trwaja, a ludzie sie wzajemnie ranią, związek stały nie jest ich priorytetem, tak samo założenie rodziny, a po czesci z konieczności, gdyz nie widza na swoim horyzoncie kogos, kto by im odpowiadał, zaspokajał ich oczekiwania.

Dlatego to zależy od potrzeb indywidualnych.

Oczywiście ekonomicznie jest trudniej.
Kajetano, właściwie napisałaś wszystko, co sama chciałam napisać.Tyle, że dla wielu ekonomicznie jest łatwiej, pozdrawiam Cię;)))

Air842
AleksanderLach
Air842
~xxx

Z Toba tez sie zgadzam . mysle ,ze to 😏😏😏😏 nie sprawa gustu ,ale temperamentu
Temperament tez tu nie ma nic do rzeczy, bo przeciez nie żyjesz w odcieciu od seksu.

~xxx
Air842 Napisales ,ze singlowi zyje sie lepiej . . Dlatego nie wierze ..... chyba ,ze jestes pustelnikiem
Ja nie jestem pustelnikiem a ty mylisz singielstwo z samotnością.

Ps. Finansowo też lepiej a w ogóle to lepiej pod każdym możliwym względem.
......... .chyba ! niewiem ! nigdy nie bylam singielka .. ☺☺☺
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy singiel żyje lepiej łatwiej?