Reklama

128
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +-1
128 ppt ?

Czy siostry zakonne mają seks z księżmi? (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy siostry zakonne mają seks z księżmi?

Napisał(a): Bóg -

Ciekawi mnie to zagadnienie. Wiele plotek krąży na ten temat. A jak jest naprawdę? Ja przypuszczam że to ma miejsce bo wydaje mi się, że nie wszyscy księża to homoseksualiści lub abstynenci i to samo można powiedzieć o siostrach, a natura ma swoje prawa. Zdrowy rozsądek mi podpowiada że oni też oddają się amorom ale nie mam na to dowodów. Co wy o tym sądzicie? Może wy macie jakieś dowody?

Pzewrażliwionych moderatorów informuje że nazywam się Bogumił Bogusław Bóg.

Z góry dziękuje za wypowiedzi.
INTERIA.PL

Re: Czy siostry zakonne mają seks z księżmi?

Napisał(a): Zbyszek -

Myślisz że Ci uwierzą w to nazwisko?
Co do pytania to nie wiem jakie są relacje księza-zakonnice..
wiem natomiast z pewnego zródła ze sporo księży na gadugadu szuka kobiet wyłącznie na seks,żednych innych tematów
nie chcą poruszać..

Napisał(a): Gość bbw -

Bóg Ciekawi mnie to zagadnienie. Wiele plotek krąży na ten temat. A jak jest naprawdę? Ja przypuszczam że to ma miejsce bo wydaje mi się, że nie wszyscy księża to homoseksualiści lub abstynenci i to samo można powiedzieć o siostrach, a natura ma swoje prawa. Zdrowy rozsądek mi podpowiada że oni też oddają się amorom ale nie mam na to dowodów. Co wy o tym sądzicie? Może wy macie jakieś dowody?

Pzewrażliwionych moderatorów informuje że nazywam się Bogumił Bogusław Bóg.

Z góry dziękuje za wypowiedzi.
jesteś nie Bóg , ale głupi gówniarz ,,,, a czy ty masz seks ze swoją mamą ,,,, pomyśl jak będziesz zadawać następne głupie pytanie synku ,,,,,,,,,,,,,,,

Napisał(a): Bóg -

Rozumiem, że stawiasz zagadnienie, które poruszyłem na równi z tą konkretną odmianą kazirodztwa. Jednym z fundamentów wiary księży i zakonnic jest celibat. Uzasadniany jest on całkowitym oddaniem dla Boga. Księża są tak niesamolubni, że rezygnują z rodziny, czyli seksu, żeby całą swoją uwagę poświecić służbie Bogu i ludziom. To samo dotyczy zakonnic, a poza tym są one poślubione Jezusowi i dlatego rezygnują z posiadania męża, czyli z seksu. Tyle oficjalna nauka kościoła katolickiego. Gdyby okazało się że łamią podstawowe wymaganie swojej religii byłoby to podobnie szokujące jak seks syna z matką.

Trudniej mi zrozumieć osobiste aluzje do mnie. Oczywiście szanuje je bo to twoja opinia ale chyba nie za dużo one wnoszą do tematu. I nie zgadzam się, że jest to głupie pytanie. Naprawde słyszałem tego typu plotki. Czasami, też, filmy poruszają tą tematykę.

Zamiast robić osobistę wycieczki zachęcam do skupienia się na temacie.

Napisał(a): Gość -

dla mnie to troche dziwne. Skoro ktoś wybrał drogę bez uciech cielesnych, to musiał przemyśleć, czy wytrzyma całe życie. Jeżeli już został księdzem, lub zakonnicą, to znaczy, że jest pewny iż wytrzyma. Takie plotki, to ochyda.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex wzakonie filmy
  • siostra zakonna seks
  • seks z siostr
  • seks wklasztorze uprawiajom zakodnice
  • zboczone siostry zakonne uprawia seks
  • sex ksidza z siostr zakonn
  • sex siostra forum
  • sex i siostry zakonne
  • czy siostry zakonne uprawiaja seks
  • czy zakonnice uprawiaja seks
Do góry strony: Czy siostry zakonne mają seks z księżmi?