180
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +0
180 ppt ?

Czy siostry zakonne mają seks z księżmi? (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Ciekawi mnie to zagadnienie. Wiele plotek krąży na ten temat. A jak jest naprawdę? Ja przypuszczam że to ma miejsce bo wydaje mi się, że nie wszyscy księża to homoseksualiści lub abstynenci i to samo można powiedzieć o siostrach, a natura ma swoje prawa. Zdrowy rozsądek mi podpowiada że oni też oddają się amorom ale nie mam na to dowodów. Co wy o tym sądzicie? Może wy macie jakieś dowody?

Pzewrażliwionych moderatorów informuje że nazywam się Bogumił Bogusław Bóg.

Z góry dziękuje za wypowiedzi.
INTERIA.PL
-

Rozumiem, że stawiasz zagadnienie, które poruszyłem na równi z tą konkretną odmianą kazirodztwa. Jednym z fundamentów wiary księży i zakonnic jest celibat. Uzasadniany jest on całkowitym oddaniem dla Boga. Księża są tak niesamolubni, że rezygnują z rodziny, czyli seksu, żeby całą swoją uwagę poświecić służbie Bogu i ludziom. To samo dotyczy zakonnic, a poza tym są one poślubione Jezusowi i dlatego rezygnują z posiadania męża, czyli z seksu. Tyle oficjalna nauka kościoła katolickiego. Gdyby okazało się że łamią podstawowe wymaganie swojej religii byłoby to podobnie szokujące jak seks syna z matką.

Trudniej mi zrozumieć osobiste aluzje do mnie. Oczywiście szanuje je bo to twoja opinia ale chyba nie za dużo one wnoszą do tematu. I nie zgadzam się, że jest to głupie pytanie. Naprawde słyszałem tego typu plotki. Czasami, też, filmy poruszają tą tematykę.

Zamiast robić osobistę wycieczki zachęcam do skupienia się na temacie.
-

Do autora przedmiotowego wątku z godz. 5:34.
Bluźnisz podpisując się takim prowokacyjnym "nickiem", usiłując wyśmiać chrzescijaństwo. My mamy DEKALOG, a wartości tych przykazań są przyjmowane również przez niewierzących, bo od 4-go przykazania niosą wartości ogólnoludzkie. 2-gie przykazanie z tych 10-ciu brzmi ""Nie będziesz brał Imienia Pana Boga twego nadaremnie !" I niestety, ale za ten twój ateistyczny wybryk odpowiesz, choć "boże młyny mielą powoli" - doczekasz sie jednak. Dobrze, że w/g tendencji obecnych - za swoje leczenie będziesz sam płacił, jeśli cię będzie na to stać. Ale póki co - jeśliś taki "bohater" i za nic masz świętości - to zgłoś odpowiednie do religii wątki w dziale "Islam" podpisując się "Allah", lub w dziale "Judaizm" jako "Jahwe". W tym życzę powodzenia !
-

Według katolickiego przekładu Biblii Tysiąclecia drugie przykazanie brzmi:

Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. (Księga Wyjścia rozdział 20, wersety 4-6)

Sprawdź sobie:http://online(...)p?id=70

Ty cytujesz trzecie przykazanie (Księga Wyjścia rozdział 20, werset 7). Powołujesz się na dekalog a nawet nie znasz go dokładnie. Ciekawe, co na to Bóg, w którego imieniu tak autorytatywnie się wypowiadasz?

Morgan Freeman grał Boga Wszechmogącego w filmie „Evan Wszechmogący.” Link:http://evan.w(...)web.pl/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex zakonnic
  • sex ksiy ze siostro
  • SEX Z ZAKONNIC
  • sex ksiezy z siostrami
  • siostry zakonne w ciazy
  • sex siostry z ksiami
  • sex siostry zakonne
  • sex w zakonie
  • zakonnice uprawiaj seks
  • sex z zakonnicami
  • seks zakonnicy
  • zakon sex filmiki
  • sex z zakon
  • zakonniceuprawiajasport
  • siostra zakonna w ciazy
Do góry strony: Czy siostry zakonne mają seks z księżmi?