14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń592
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +16
14 ppt ?

Czy ŚJ zmienili taktykę nawracania? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy ŚJ zmienili taktykę nawracania?

Napisał(a): stevn -

Sami się muszą pierwej Nawrócić, co się tłumaczy - Na Nowo Narodzić (Jana 3,3).

Napisał(a): ~amber -

Nic nie zmienili, taktyka jest taka sama.

Oni poprostu szukają ludzi naiwnych jak oni sami a jak zadajesz niewygodne pytania to już nie wracają.

U mnie nie byli już blisko dwa lata po tym jak dwie młode adeptki chciały mnie przekonać do "słuszności zaleceń biblijnych", wiec przedyskutowałem z nimi kwestię pozycji kobiet w biblii w kontekście traktowania ich jako zdobycze wojenne, nakazy gwałcenia ich, zasady handlu i dziedziczenia niewolników (w tym seksualnych nałożnic) i kilka innych kwestii.

Dziewczyny nie za bardzo wiedziały jak wybrnąć z tych kwestii, obiecały że wrócą za tydzień jak się przygotują i już nikt mnie nie odwiedza.

Napisał(a): ~Gość -

Chyba coś tam pozmieniali,ostatnio w telewizji oglądałem pewnego starszego zboru,który się wypowiadał jako przewodniczący radnych.
Wczoraj przemaszerowali przez naszą wieś ,oczywiście mnie jako najgorszego omijając, ale zostawili jakiś smród za sobą z mocą,pewnie roznosili ploty o mojej rodzinie.
Dlatego sąsiad już po ich wizycie zaczął palić plastiki i jara tak do chwili obecnej,policji się nie boi bo komendant miejscowy.
Te zmiany nie wszystkim wychodzą na dobre,może już niech stoją sobie raczej z tymi stelażami na te ich czasopisma.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy ŚJ zmienili taktykę nawracania?