12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +10
12 ppt ?

Czy tablet to dobry pomysł na prezent? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy tablet to dobry pomysł na prezent?

Napisał(a): ~mikaela -

Cześć. Zbliża się komunia mojego siostrzeńca i zastanawiam się nad tym jaki prezent mu kupić. Myślałam nad tabletem, ostatnio wyszedł SmartView 8 LTE i zastanawiam się nad jego kupnem. Czy to model warty zainteresowania? Ma już go ktoś może?
INTERIA.PL

Re: Czy tablet to dobry pomysł na prezent?

Napisał(a): ~Wombat -

Będę szczery i powiem, że nie zdecydował bym się na MyPhone. A sam tablet prezentuje się jakoś koślawo, jakby nie wiedzieli, jak się takie rzeczy projektuje. Lepiej już kupić porządny smartfon, czy nawet małego laptopa, z którego będzie więcej pożytku

Napisał(a): ~Dorota8686 -

Ja odradzam tablet, trzeba pomyśleć o dobru dziecka - tak uważam, jeszcze w życiu będzie miało dosyć pracy przy ekranach, w dzieciństwie są lepsze rzeczy niż gra na tablecie. Ja mojemu chrześniakowi kupiłam pufę w kształcie piłki, by odpoczywał na niej po treningach. Aktywność fizyczna to jest to ;) polecam:http://pufy.p(...)ge.html

Napisał(a): ~Echelon -

Jak chcesz kupić porządny prezent, zwłaszcza na komunie, to tak jak powyżej tutaj wspominali, lepiej wybrać jakiś tablet od Samasunga. Zwłaszcza, że to jest siostrzenieć, czy bliska osoba, to może lepiej dołożyć trochę więcej. Zobacz sobie ten sprzęthttps://matri(...)ny.html możę jest trochę droższy, ale przynajmniej masz pewność, że wszystko jest ze sobą zgrane

Napisał(a): ~Wombat -

Powiem tak, kupowanie urządzeń elektronicznych od chińskich producentów możę być bardzo ryzykowne, zwłaszcza patrząc na specyfikację. To chodzi na Mediateku, to już się boje o jego sprawność, nie wspominając o malutkiej baterii. Na telefon to za duże, a na tablet za małe. Takie to ni przypiął, ni przyłatał.

Napisał(a): ~MasaterOfCookies -

ja rozumiem, ze to komunia itp, itd, ale no jak już chcesz wybrać jakiś prezent, zwłaszcza że to dla rodziny, to radziłbym naprawdę rozejrzeć się bardziej znanymi i sprawdzonymi producentami. Zwłaszcze, że tak jak tu piszą, tak patrząc na to urządzenie, to do końca nie wiadomo, czy to smartfon, czy tablet.

Napisał(a): ~TakiTen -

Komunia komunią, ale teraz jeszcze nadchodzi dzień dziecka. Teraz jest pytanie co takiemu młodemu kupić. My z żoną myśleliśmy w sumie nad tabletem, co prawda nasz syn może już nie jest dzieckiem, bo ma już 15 lat, ale co o tym myślicie? Wydaje mi się, że bardziej przyda mu się jakiś porządny tablet, niż jak ma dostać kasę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy tablet to dobry pomysł na prezent?