180
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +0
180 ppt ?

Czy tabletki odchudzające działają? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy tabletki odchudzające działają?

Napisał(a): Michaela1983 -

Zdecydowanie warto jest polecić naturalne suplementy osobom, które po prostu mają poważne problemy z utratą wagi ze względu na słaby metabolizm. W takim przypadku można stosować różne środki. Bardzo silnie działające jedynie pod kontrolą lekarza, czyli wszelkiego rodzaju pochodne amfetaminy, a naturalne środki, jak
http://odchudzanie-tabletki.com.pl/zielona-kawa.html może stosować każdy kto nie ma żadnych poważnych problemów zdrowotnych, gdyż nie mają one skutków ubocznych w przypadku zdrowych osób. Co najwyżej mogą nam nie pomóc, jeśli faktycznie nie połączymy ich stosowania, bo suplement to wspomagacz diety, właśnie z dietą niskokaloryczną lub aktywnością fizyczną.
INTERIA.PL

Napisał(a): hall421 -

Działają, wierz mi. Nie można się jednak ograniczać do samego łykania tabletek. Najlepiej podejść do sprawy kompleksowo. Wraz z suplementem diety w rodzaju [url=http://jakszybko-schudnac.com.pl/zielona-kawa-tabletki]zielonej kawy[/url] trzeba wprowadzić dietę, niekoniecznie drakońską, ale chociażby ograniczenie cukru i słodyczy. Do tego dobrze jest się trochę poruszać, pobiegać, pojeździć na rowerze lub po prostu pochodzić do klubu fitness. Dopiero takie trójpłaszczyznowe działanie daje gwarancję sukcesu, trzeba tylko wszystko robic z głową i zachować konsekwencję. Pozdrawiam.

Napisał(a): gość -

Ja już przeszłam stosowanie zielonej kawy. Brałam przez dwa miesiące. Stosowałam dietę niskokaloryczną, tak jak to wskazują badający zielona kawę naukowcy z ośrodków z Ameryki Południowej. Ogólnie zrzuciłam około 6 kilogramów i jestem zadowolona. Teraz chcę to jedynie utrzymać, dlatego przeszłam na dietę zbilansowaną dalej opartą o regularne 5 posiłków, ale nie stosuję już ograniczenia do 1200 kalorii, ale do 1500.

Napisał(a): hall421 -

Potwierdzam działanie http://ezielo(...)kawa.pl. Przy jednoczesnych innych zabiegach odchudzających, polegających na zwiększonej aktywności fizycznej oraz zastosowaniu diety, efekty mogą być naprawdę doskonałe. Suplement doskonale zwiększa efektywność ćwiczeń fizycznych oraz ograniczeń w kuchni.

Równie skutecznie z problemem podjadania radzi sobie Foreverslim.Miałam również ten sam problem w trakcie stosowania diet, i praktycznie każda kończyła się fiaskiem.Dopiero jak zaczęłam stosować Foreverslim problem podjadania zniknął .

Sama prawda... Zdecydowana większość tabletek nic nie daje, musicie testować, albo sugerować się wnioskami innych. Zobaczcie -http://www.po(...)tki.pl/ Tam macie ranking tych tabletek, które są najbardziej skuteczne, na podstawie opinii. Odradzam całkowicie branie tabletek z bazarów, albo lewych źródeł - tutaj naprawdę nawet nie macie co liczyć, na jakiekolwiek efekty.

Równie dobrze można by brać witaminę c i taki sam byłby efekt jak przy tych tabletkach na odchudzanie, to zwykłe placebo. Nie raz widziałam jak dziewczyny na daymynews.pl pisały o tych tabletkach i zazwyczaj dawało to marny efekt, albo nie było żadnego.

Nie lubię sformułowań typu "tabletki odchudzające". Są tabletki wspomagające odchudzanie, suplementy diety, które pomagają się odchudzić w połączeniu ze sportem, np. Podkręcają metabolizm, zmniejszają przyjmowanie tłuszczy do organizmu- to wszystko pomaga schudnąć, ale branie tylko tabletek i jedzenie dużo/ nie ruszanie się to nie jest przepis na zdrowie. Ja miałam problem ze schudnięciem pomimo ruchu i zmiany stylu odżywiania (nie przeszłam co prawda na korzonki, ale chyba bym tak nie potrafiła), wtedy dopiero dokupiłam suplement- z ketonymalin.pl i waga rzeczywiście zaczęła spadać, i to szybko (8kg w miesiąc), ale wątpię, żeby od samego łykania tabletek dało się osiągnąć takie efekty. No, chyba, że ktoś chce hodować tasiemca...

Napisał(a): CzarnaPorzeczka -

Dokładnie. Nie ma czegoś takiego jak tabletki magicznie odchudzające, podczas gdy my siedzimy na kanapie i zajadamy czipsy. Rzeczywiście mogą one wspomagać odchudzanie, zmniejszając łaknienie, przyspieszając spalanie tłuszczu przy wysiłku fizycznym itp. Jednak bez odpowiedniej diety i dawki sportu i tak nic nie wskóramy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odpowiednik meridii we Francji
Do góry strony: Czy tabletki odchudzające działają?