200
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +30
200 ppt ?

Czy taką zdradę można usprawiedliwić? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy taką zdradę można usprawiedliwić?

Napisał(a): ~xxxxx -

czy myślicie, że jeżeli mężczyzna lub kobieta mają problemy zdrowotne, ulegli wypadkowi, w wyniku którego nie mogą uprawiać seksu, to zdradza jest nadal czymś, czego nie da się usprawiedliwić i zrozumieć? Nie chodzi mi o moralną ocenę takiego zachowania, ale o racjonalne postawienie sprawy - skoro, ja nie mogę, a Ty masz swoje potrzeby, to idź. Za obustronną zgodą, na uczciwych zasadach. Czy taką zdradę można usprawiedliwić?

Re: Czy taką zdradę można usprawiedliwić?

Napisał(a): Air842 -

Sex to milosc ..a milosc to wiernosc . a wiernosc to na dobre i zle . mozna usprawiedliwic .. kazde przestepstwo ,,, mord tez ma swoje usprawiedliwienie zabilem niechcacy .,pchniecie faceta ,ktory uderza glowa o beton i umiera tez jest usprawiedliwieniem czyn niezamierzony "
Nie oceniam Ciebie moralnie rob co chcesz ,szkoda mi Ciebie ,ze masz takie duze potrzeby

Napisał(a): szeptem -

Seks jest naturalną, fizjologiczną potrzebą. Jednak takie oderwanie seksu od uczucia i związku zwykle dla kogoś źle się kończy. Teoretycznie, jeśli dwie dorosłe, dojrzałe osoby rozumieją swoje potrzeby i są w stanie zaakceptować to, że jedno z nich zaspokajać seksualnie będzie się gdzie indziej, nie uznaję tego za zdradę. Jednak gdy jest seks prędzej czy później pojawiają się uczucia. I co wtedy?

Napisał(a): szeptem -

Air842 Sex to milosc ..a milosc to wiernosc . a wiernosc to na dobre i zle . mozna usprawiedliwic .. kazde przestepstwo ,,, mord tez ma swoje usprawiedliwienie zabilem niechcacy .,pchniecie faceta ,ktory uderza glowa o beton i umiera tez jest usprawiedliwieniem czyn niezamierzony "
Nie oceniam Ciebie moralnie rob co chcesz ,szkoda mi Ciebie ,ze masz takie duze potrzeby

Innym może być szkoda Ciebie - że masz takie małe ;)
Porównać seks do morderstwa?! Ale pojechałaś!

Napisał(a): ~xxxxx -

Air842 Sex to milosc ..a milosc to wiernosc . a wiernosc to na dobre i zle . mozna usprawiedliwic .. kazde przestepstwo ,,, mord tez ma swoje usprawiedliwienie zabilem niechcacy .,pchniecie faceta ,ktory uderza glowa o beton i umiera tez jest usprawiedliwieniem czyn niezamierzony "

Tylko Ci się wydaje, że nie oceniasz. Ja pytam przez pryzmat własnych doświadczeń. Jestem w sytuacji, w której nie życzę nikomu, aby się znalazł. I to nie ja jestem osobą z "takimi dużymi potrzebami"

szeptem

Innym może być szkoda Ciebie - że masz takie małe ;)
Porównać seks do morderstwa?! Ale pojechałaś!
Moze przeczytaj jeszcze raz nie porownalam sexu do morderstwa ..powiedzialam ,ze kazdy czyn mozna wytlumaczyc ...

~xxxxx

Tylko Ci się wydaje, że nie oceniasz. Ja pytam przez pryzmat własnych doświadczeń. Jestem w sytuacji, w której nie życzę nikomu, aby się znalazł. I to nie ja jestem osobą z "takimi dużymi potrzebami"
szeptem " odpowiedzial Ci ,a ja sie z nim zgadzam

Napisał(a): Laila44 -

Seks bez miłości to prostytuowanie się.Wypadki chodzą po ludziach i bywa tak że bez seksu trzeba się obyć.Seks to nie powietrze, pokarm czy napoje - woda bez ktorych nie można się obejść.Bez seksu można żyć, zdradą jest gdy zdrowa osoba uprawia seks z inną osobą gdy partner czy partnerka z powodów zdrowotnych nie może.

Napisał(a): Agatkka -

Współczuje Ci ...z tekstu wynika ze to ty jestes poszkodowana przez los ..i obawiasz sie ze mąż moze Cie zdradzic..Ale nie mogę sobie nawet wyobrazić co bedziesz czuła..wiedzac ze maz spi z inna kobieta ...To bedzie dramat dla Ciebie ...bedziesz sie bała ze kiedys odejdzie..ale jesli meza nie kochasz to bedzie Ci obojetne z kim i kiedy sie bzyka...Nie martw się za wczasu...jak Cie kocha to Cie nie zdradzi..

Napisał(a): ~IOCUS -

HEH - PRZYSIĘGA SIĘ ... "NA DOBRE I NA ZŁE" - A WIĘC ... NIE MOŻNA WYBACZAĆ...! JAPOŃCZYCY, W PODOBNYCH SYTUACJACH STOSUJĄ TAK ZWANE ..."HARIGATA" , CZYLI PRZYRZĄDY DO WYWOŁYWANIA "ORGAZMÓW" - A... W DOBIE WYMYŚLNYCH VIBRATORÓW, TAKA "ZDRADA", JAWI SIE, TAK MORALNIE NAGANNIE, JAK PRZYSŁOWIOWE ..."SKRZYWDZENIE SIEROTY" - HEHEHE i ... HAH !

Napisał(a): ~Dawid -

Zdrada... czyli działanie bez zgody czy akceptacji partnera to duży ciężar i w konsekwencji niszczenie relacji, związku. Lecz seks z inną osobą z akceptacją partnera ... czyli wzajemne dawanie sobie miłości to "czystszy" kierunek. Warunkiem musi być szczerość i zważanie na emocjonalność wszystkich w to zaangażowanych...np: całej trójki. Koniecznie trzeba dużo rozmawiać jak i nie kłaść się spać kiedy na sercu coś leży. Powodzonka i zdrówka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy taką zdradę można usprawiedliwić?