26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +8
26 ppt ?

Czy technik elektryk to dobry zawód? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy technik elektryk to dobry zawód?

Napisał(a): Takijeden -

Witam.
W Polsce jest jak jest magazynier więcej warty niż magister, dlatego rozglądałem się za konkretnym zawodem. I tu moje pytanie:
Czy technik elektryk to dobry zawód? Jak z możliwością pracy(własna działalność/zatrudnienie/fuchy na czarno)? Czy dodatkowo zawód ten wymaga dobrych predyspozycji fizycznych,(jak np. spawacz) czy też nie?
INTERIA.PL

Re: Czy technik elektryk to dobry zawód?

Napisał(a): -

Powinno się robić się robić to, co się lubi i co cie interesuje, oczywiście ważny jest czynnik ekonomiczny ! Dlatego odpowiedzi na to pytanie nie ma, generalnie na pewno większe szanse na rynku pracy mają ludzie z wykształceniem technicznym, a więc proponuje Politechniki , ALE NIE ŁUDŻ JEŚLI NIE MASZ ZNAJOMOŚCI, PLECÓW I NIE JESTEŚ POCIOTKIEM , w tm burdelu skończysz na góra 2500 brutto, tu nie ma perspektyw dla wykształconych , aktywnych, ambitnych i uczciwych ludzi....Oczywiście zawsze możesz wysłać CV do Protasiewicza he he he ! Miłego dnia :)

Napisał(a): Tris -

Technik elektryk to dobry zawód, zależy tylko gdzie ja jestem z Pomorza i u nas to już nie jest aż tak opłacalny zawód, więc najlepiej będzie jak popatrzysz w swojej okolicy, czy dużo zarabiają na tym, czy też nie i czy jest popyt w tym zawodzie.

Tris Technik elektryk to dobry zawód, zależy tylko gdzie ja jestem z Pomorza i u nas to już nie jest aż tak opłacalny zawód, więc najlepiej będzie jak popatrzysz w swojej okolicy, czy dużo zarabiają na tym, czy też nie i czy jest popyt w tym zawodzie.
Dzięki za odpowiedź. A jak się przedstawia sprawa z predyspozycjami fizycznymi? Oględnie mówiąc nie mam zbyt "mocnej budowy ciała". Nie jestem przykuty do łóżka, ale też i nie jestem w stanie przerzucać przysłowiowych "cegieł" cały dzień.

Takijeden
Tris Technik elektryk to dobry zawód, zależy tylko gdzie ja jestem z Pomorza i u nas to już nie jest aż tak opłacalny zawód, więc najlepiej będzie jak popatrzysz w swojej okolicy, czy dużo zarabiają na tym, czy też nie i czy jest popyt w tym zawodzie.
Dzięki za odpowiedź. A jak się przedstawia sprawa z predyspozycjami fizycznymi? Oględnie mówiąc nie mam zbyt "mocnej budowy ciała". Nie jestem przykuty do łóżka, ale też i nie jestem w stanie przerzucać przysłowiowych "cegieł" cały dzień.
Jest jeszcze jedna rzecz, bo sam tytuł "technika elektryka" nic nie daje, potrzebne są jeszcze uprawnienia. Co można robić mając uprawnienia E i D?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy elektryk to dobry zawd
  • technik elektryk czy warto
  • elektryk opinie
  • technik elektryk opinie
  • technik elektryk forum
  • technik elektryk co robi
  • Elektryk czy warto ??
  • technik elektryk jak wyglada praca forum
  • czy technik elektryk to atwy zawd
  • czy technik elektronik to dobry zawd
  • Technik elektrykopinie
  • technik elektryk zarobki
  • czy elektryk to przyszlosciowy zas
  • elektryk czy to dobry zawod
  • technik elektryk zarobki
Do góry strony: Czy technik elektryk to dobry zawód?