69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-15
69 ppt ?

Czy uchodźcy podobają się Polkom? (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy uchodźcy podobają się Polkom?

Napisał(a): Lilith1 -

amkaa Jeśli myślę o przystojnym mężczyźnie, to widzę faceta o ciemnej karnacji, ciemnych włosach i oczach, coś w stylu Enrique Iglesias. Tacy mężczyźni podobają się kobietom. Jednak uchodźcy, którzy aktualnie szturmują Europę, tak właśnie wyglądają... Moja koleżanka uważa, że są przystojni, ale dla mnie to przesada. Inna kultura inne rysy twarzy. Co sądzicie?
Nimfomanki będą w pełni zadowolone z kontaktów międzyludzkich na poziomie biała (niekoniecznie Polka)-grupa jurnych islamskich prostaków.
Było już wiele amatorek "kulturowego ubogacenia", wyszły za brudasów, wyjechały do ich krajów, porodziły stadka mieszańców i teraz...poszukaj sobie w necie co teraz.

Napisał(a): gość -

Myślę, że rodzi się tutaj kolejny temat. Nie chodzi o pochodzenie. Sądzę, że większości Polek podobają się mężczyźni zadbani,z wysportowaną sylwetką, pachnącymi świeżością ubraniami, dobrą wodą kolońską i dobrymi manierami. Niestety wystarczy wyjść na ulicę...ale wiecie co? mam wrażenie że ostatnimi czasy "coś się ruszyło" :) Panowie....dbajcie o siebie.

Napisał(a): Tris -

VoirDire
Tris
VoirDire za to na świecie słyniecie z pijaństwa, złodziejstwa i bicia kobiet '/\
Słynięcie, a bycie to dwie różne rzeczy..., słynięcie często jest mijające się z prawdą...
A takie pytanie zatem..., czy Polak tak by się zachował:
https://www.y(...)ubiomNY
statystyki kryminalne nie biorą sie z domysłów
Porównaj statystyki kryminalne z Polski ze statystykami kryminalnymi z zagranicy, gdzie jest dużo uchodźców..., w Polsce w ostatnich latach, przestępczość bardzo spadła..., zdecydowanie inaczej jest zagranicą, głównie w Niemczech, Szwecji, Szwajcarii lub we Francji..., tam przestępczość wzrosła.... i większość popełnianych przestępstw jest dokonywanych przez uchodźców...
Zobacz sobie to..., zamiast oglądać kłamliwe media, które dostają masę kasy za ogłupianie takich ludzi, jak Ty... ;)
https://www.y(...)hTwVGkc
https://www.y(...)uR_tIXs
https://www.y(...)9Kcl3xs
Wybrałam Ci trzy najbardziej ciekawe i najbardziej pokazujące prawdę filmiki..., no i do tego są bardzo króciutkie, także nie stracisz przy nich swojego czasu, w odróżnieniu od telewizji... ;)

Tris Nie wrzucaj wszystkich Polek do jednego worka...., ja jestem Polką i mam dużo koleżanek i żadnej z nas nie podoba się taka uroda..., większość młodych dziewczyn z mojego rocznika czyli 96 oraz młodszych, woli typowo Europejską urodę..., białą..., a nie jakąś egzotyczną..., nie wiem czy to kwestia rocznika..., świata, w którym się żyje..., ale wiem, że młode dziewczyny, takie jak ja, nie lubią takiej urody i są przeciwne imigrantom..., ja także...., nie chcę ich tu i już..., można mnie nazwać rasistką, ale wpierw niech zrozumie, że żeby być człowiekiem nie wystarczy nim się urodzić..., przede wszystkim trzeba się zachowywać jak człowiek, a oni nie zachowują się jak ludzie..., kradną, mordują, gwałcą, molestują i jeszcze wiele innych ohydnych rzeczy, o których wypisywać tu nie będę..., wystarczy pooglądać sobie filmiki na youtube, to co oni robią..., nie zachowują się jak ludzie..., a więc dla mnie nimi nie są..., są bestiami....
Triss to Ty taka mloda jestes a brzmisz o wiele doroslej ciekawa Kobieta/Dziewczyna jestes :)

gość Triss to Ty taka mloda jestes a brzmisz o wiele doroslej ciekawa Kobieta/Dziewczyna jestes :)
Dziękuję :)

Napisał(a): Shrew -

amkaa Jeśli myślę o przystojnym mężczyźnie, to widzę faceta o ciemnej karnacji, ciemnych włosach i oczach, coś w stylu Enrique Iglesias. Tacy mężczyźni podobają się kobietom. Jednak uchodźcy, którzy aktualnie szturmują Europę, tak właśnie wyglądają... Moja koleżanka uważa, że są przystojni, ale dla mnie to przesada. Inna kultura inne rysy twarzy. Co sądzicie?
Nie dla mnie taki mężczyzna ;P zdecydowanie wolę polaka

Napisał(a): VoirDire -

Tris
VoirDire
Tris
VoirDire za to na świecie słyniecie z pijaństwa, złodziejstwa i bicia kobiet '/\
Słynięcie, a bycie to dwie różne rzeczy..., słynięcie często jest mijające się z prawdą...
A takie pytanie zatem..., czy Polak tak by się zachował:
https://www.y(...)ubiomNY
statystyki kryminalne nie biorą sie z domysłów
Porównaj statystyki kryminalne z Polski ze statystykami kryminalnymi z zagranicy, gdzie jest dużo uchodźców..., w Polsce w ostatnich latach, przestępczość bardzo spadła..., zdecydowanie inaczej jest zagranicą, głównie w Niemczech, Szwecji, Szwajcarii lub we Francji..., tam przestępczość wzrosła.... i większość popełnianych przestępstw jest dokonywanych przez uchodźców...
Zobacz sobie to..., zamiast oglądać kłamliwe media, które dostają masę kasy za ogłupianie takich ludzi, jak Ty... ;)
https://www.y(...)hTwVGkc
https://www.y(...)uR_tIXs
https://www.y(...)9Kcl3xs
Wybrałam Ci trzy najbardziej ciekawe i najbardziej pokazujące prawdę filmiki..., no i do tego są bardzo króciutkie, także nie stracisz przy nich swojego czasu, w odróżnieniu od telewizji... ;)
moje doświadczenie zawodowe, nie sa kierowane filmikami yt

Tak oni mają inną kulturę to trzeba wiedzieć na pierwszym miejscu ,oni lubia rządzić kobietą ,posłuszeństwo ale czasami są i wyjątki kto jak trafi.Gdy dziewczyna jest młoda chce ładnego ale to mija ,sama taka byłam ,na pierwszym miejscu trzeba zbadać charakter ,czy pasują do siebie ,choc trudno to sprawdzić ,zawsze któryś udaje do czasu.Z pięknością żyć nie będziesz to prawda numer jeden

VoirDire moje doświadczenie zawodowe, nie sa kierowane filmikami yt
,,Doświadczenie zawodowe"..... :D , a powiedz mi, co doświadczenie zawodowe ma do You Tube lub do obecnego tematu o imigrantach....?!?
Bo według mnie nic nie ma.... :D :D
A po drugie filmy z You Tube są o wiele bardziej wiarygodne, pełne wiedzy, mądrości i przede wszystkim pokazują prawdę..., ponieważ nie są cenzurowane i nagrywają to zwykli ludzie..., ludzie dla ludzi..., równy dla równego..., to jest prawda...., możesz sobie nawet obejrzeć strzelaninę, która miała niedawno miejsce w Turcji..., nagrywał ją pewien Turek..., strzały nie wiadomo skąd i ludzie umierający we własnej krwi, na ulicy...., jak zarzynane zwierzęta...., nie masz pojęcia o świecie..., o tym co się dzieje.... i bardzo Ci z tego powodu współczuję....., bo kiedyś przez to ucierpisz....

Napisał(a): Lilith1 -

Tris
VoirDire moje doświadczenie zawodowe, nie sa kierowane filmikami yt
,,Doświadczenie zawodowe"..... :D , a powiedz mi, co doświadczenie zawodowe ma do You Tube lub do obecnego tematu o imigrantach....?!?
Bo według mnie nic nie ma.... :D :D
A po drugie filmy z You Tube są o wiele bardziej wiarygodne, pełne wiedzy, mądrości i przede wszystkim pokazują prawdę..., ponieważ nie są cenzurowane i nagrywają to zwykli ludzie..., ludzie dla ludzi..., równy dla równego..., to jest prawda...., możesz sobie nawet obejrzeć strzelaninę, która miała niedawno miejsce w Turcji..., nagrywał ją pewien Turek..., strzały nie wiadomo skąd i ludzie umierający we własnej krwi, na ulicy...., jak zarzynane zwierzęta...., nie masz pojęcia o świecie..., o tym co się dzieje.... i bardzo Ci z tego powodu współczuję....., bo kiedyś przez to ucierpisz....
Tris, patrz na te filmiki z przymrużeniem oka. Manipulacja sięga zenitu i nawet takie prywatne filmiki bywają narzędziem do wpajania pewnych zachowań, osądów, do narzucania takiego a nie innego rozumienia, albo dla odwrócenia uwagi od tego co ważne.
Nie wszystkie, więc oglądaj i wyciągaj wnioski.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy uchodźcy podobają się Polkom?