293
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi238
  • Ocen na +-8
293 ppt ?

Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY? (239)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): Baska333 -

Chciałam zrobić sobie paznokcie, ale wiem, że zwykłe paznokcie żelowe bardzo uszkadzają płytkę. Czytałam gdzieś ostatnio o manicurze hybrydownym, który podobno jest świetną alternatywą dla tipsów. Na czym to wogóle polega? Ile kosztuje i czy warto sobie taki maniucur zrobić?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): kryskaT -

Powiem Ci, że warto - jeśli np. wybierasz się na wakacje i potrzebujesz mieć ładne paznokcie na dłużej ( zwłaszcza u stóp świetnie się sprawdza.
Tylko zanim zrobisz, pamiętaj, żeby lakier był dobrej jakości, bo moja koleżanka robiła kiedyś na wesele u znajomej - potem lakier nie chciał zejść i musiała SPIŁOWYWAĆ go u kosmetyczki, w standardowych przypadkach lakier wystarczy zmyć przy pomocy czystego acetonu lub w zdrowszej dla paznokci wersji – zmywacza do paznokci z acetonem.

a efekt może być naprawdę piękny jak tu :)

Załączniki:

Napisał(a): rudii -

manicure hybrydowy polega na tym,ze w pierwszej kolejnosci sciera sie delikatnym pilnikiem plytke paznokcia.mniej niz w przypadku tipsow.
oczywiscie odtluszczenie rowniez wchodzi w gre.naklada sie sbecjalna baze na paznokiec,utwardza lampa dokladnie taka sama jak tipsy.naklada sie lakier (zwykle 2 warstwy,a kazda z nich znow do lampy).no i ostatnia warstwa zelowa,ktora rowniz trzeba utwardzac.
jest faktycznie swietny,bardziej trwaly od zwyklego lakieru do paznokci i fajnie wyglada.ciezej go usunac.zwykle moczy sie paznokcie w pojemniczkach ze zmywaczem do paznokci.
niestety bardzo oslabia plytke paznokcia,wiec nie mozna go stosowac zbyt czesto.

Napisał(a): gość -

Zgadzam sie z poprzedniczka- trzeba sie nastawic na to ze paznokcie sa ciensze i troche czasu mija zeby doprowadzic je po hybrydzie do ladu. Od czasu do czasu fajnie sobie zrobic ale na dluzej nie polecam. Koszt to od 60-100zł.

A aj wprost przeciwnie, nigdy nie miałam złych doświadczeń z tą formą manicure, początkowo się obawiałam, ale moja kosmetyczka (http://lafayette.pl/) mnie zachęciła i nie żałuję, ale rozumiem Wasze opinie, niektórzy „specjaliści” potrafią strasznie zmasakrować paznokcie.

Zgadzam się z poprzedniczką! Nigdy więcej kosmetyczek nieudacznic, od kiedy robię hybrydy w salonie Maniq we Wrocławiu poprawiła się kondycja moich paznokci i nigdy nie były uszkodzone jak w innych salonach w przeszłości. Także umiejętności mają znaczenie.

Napisał(a): annakarenina1 -

pyskaaaa osobiście odradzam paznokcie hybrydowe ponieważ po ich zdjęciu paznokcie nie mogą dojść do siebie. Aktualnie mam bardzo krótkie paznokcie pomalowane tylko odżywką cc magoc z bielendy. Mam nadzieję że do świąt troszkę podrosną.
tez uzywam tej odzywki i paznokcie odrastaja w tempie eskpresowym no i sa o wiele mocniejze i zdrowsze

orzeszekk niestety tak jak pyskaaaa mam złe wspomnienia co do hybryd. A co do tej odżywki to jest nawet ok.Lubię ją jako bazę pod ciemne lakiery :)
siwetny pomysl. ja z kolei noszę ja na co dzien, ma delikatny kolor i pasuje mi do wszystkiego, naturalnie wyglada, a przy okazji odzywia moje paznokietki takze super
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto robic paznokcie hybrydowe
  • ile kosztuje maniciure
  • paznokcie hybrydowe forum
  • czy warto robi hybrydy
Do góry strony: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?