290
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi235
  • Ocen na +-8
290 ppt ?

Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY? (236)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ~Pania -

Też robię sobie hybrydy sama, a obawiałam się, że sobie nie poradzę:) Mam zestaw z Semilaca i nauczyłam się dzięki filmikom w internecie:) Na święta zamierzam sobie zrobić paznokcie z efektem lustra, zamówiłam sobie pyłek Smiflash.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Aborytka -

~Pania Też robię sobie hybrydy sama, a obawiałam się, że sobie nie poradzę:) Mam zestaw z Semilaca i nauczyłam się dzięki filmikom w internecie:) Na święta zamierzam sobie zrobić paznokcie z efektem lustra, zamówiłam sobie pyłek Smiflash.
Niedawno Semiflash sobie zamówiłam, bo razem z siostrą zakochałysmy się w tym jaki daje efekt! Jutro planujemy zrobić paznokcie to dam znać jak wyszło. Będzie cudownie wyglądało na 100%. Semilac miał fajny pomysł z tym pyłkiem.

Napisał(a): alexander204 -

Moja żona ma niedługo urodziny i w związku z tym mam do was pytanie. Prosze powiedzcie mi który zestaw startowy z tego semilaca ( bo tak go zachwalacie) mógłbym kupic żone w prezencie, taki żeby mogła sobie malować w domku sama pazurki, kiedyś mówiła że chciałaby spróbowac sama a nie latac co 2-3 tygodnie do kosmetyczki. A może jeszcze są jakieś warsztaty gdzie mógłbym to tego zestawu ja zapisać? Pewnie by się ucieszyła?

Napisał(a): MarryJane88 -

~Agata Ja bym bardziej polecała MakeAr lakiery - sa trwałe, idealnie się trzymają nawet ok miesiąca. Poza tym maja też spory wybór kolorów. Bazę i Top tez kupuję z tej firmy, mi się na nich najlepiej pracuje.
zgadza się agata, makear to dobre lakiery, zreszta wystarczy manicurzystek popytac, to samo powiedza

Napisał(a): ~Bianka -

Nie jestem profesjonalistką ale też coś wiem na temat manicure hybrydowego - robię sobie go sama, już właściwie od roku. Też używam Semilaca i jestem bardzo zadowolona, bo moje paznokcie są w bardzo dobrej kondycji. Ale i tak raz na jakiś czas robię sobie "przerwę" od hybryd na odżywienie. Teraz zamówiłam sobie zestaw Semilac Spa, ciekawa jestem jakie będą efekty :)

Napisał(a): ~Vikta -

Warto, bo to bardzo wygodna sprawa. Ale szczerze powiem, że nie najważniejszy jest kolor na paznokciach, tylko zadbane dłonie. I tak co jakiś czas robię sobie maskę Epiltouch (znalazłam ją w Douglasie), fajnie złuszcza naskórek, ogólnie odżywia dłonie. Dzięki temu łatwiej też później zrobić paznokcie, bo np. skórki wokół paznokci łatwiej usunąć :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto robic paznokcie hybrydowe
  • ile kosztuje maniciure
  • paznokcie hybrydowe forum
  • czy warto robi hybrydy
Do góry strony: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?