291
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi236
  • Ocen na +-8
291 ppt ?

Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY? (237)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): EkspertSemilac -

aleksander204, do użytku domowego polecamy zestaw startowy z lampą 24W, utwardza ona lakiery hybrydowe oraz żele. Dodatkowo mieści całą dłoń oraz posiada sensor ruchu. Zestaw startowy zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy do wykonania manicure :)

W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Baretia -

Warto, świetnie się sprawdza, długo utrzymuje się na paznokciach, to bardzo wygodne. Zamawiała któraś z Was już lakiery z najnowszej kolekcji Semilac - Flavours? Ja planuję w przyszłym tygodniu kilka zamówić, ale nie mogę się zdecydować na kolory ;)

Napisał(a): ~maja52 -

ja robię od dłuższego czasu sam i jestem zadowolona. Co do akcesoriów to ja kupuje tutaj : [url=http://hurtownia-rj.pl/]http://hurtownia-rj.pl/[/url] produkty te same co w innych sklepach a ceny duzo korzystniejsze :) polecam sprawdzić :)

Napisał(a): ~iweta -

Ja cały czas mam hybrydę, bo moje paznokcie są słabe i strasznie się łamią i tak próbuję coś zapuścić pod hybrydką :) Na początku robiłam z jakiejś hybrydy za 6 zł, ale po jednym dniu schodziły mi z całych paznokci. Od siebie mogę Ci polecić lakiery hybrydowe Makear, mam wytestowane :)

Napisał(a): sunnygirl007 -

Raz, ze hybryda niszczy plytke, aceton do zdrowych ten nie nalezy, wiec wysusza skorki. a dwa, ze dla mnie taki tygodniowy odrost jest brdzydki. Dlatego ja stawiam na klasyczne lakiery, ktore rozniez moga efektowanie wygladac. Np Holographic nail color z GR daje piekny efekt, super sie mieni, a sam lakier jest trwaly, wiec bez problemu nosze go te 3-4 dni bez odpryskow.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto robic paznokcie hybrydowe
  • ile kosztuje maniciure
  • paznokcie hybrydowe forum
  • czy warto robi hybrydy
Do góry strony: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?