290
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi235
  • Ocen na +-8
290 ppt ?

Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY? (236)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?

Napisał(a): ~aneczka -

Dokładnie. Ciągle to nie bo szkoda mi paznokci, ale na wakacje, ważne imprezy czy święta idealne. Nie trzeba się martwić, że lakier się zniszczy. Chodzę do gabinetu http://gabili(...)uslugi/ są z okolic Wrocławia. Wpadam tez do nich na pilingi, mezoterapię bezigłową czy doklejanie rzęs.

Napisał(a): ~Sówka -

Czy warto? jak raz się zacznie, to nie ma takiej opcji, żeby wrócić do zwykłych lakierów! Jestem totalna maniaczką i mam w domu już cała półkę różnych hybrydek, a niedawno koleżanka poleciła mi jeszcze nailaca i tu mam do Was pytanie, dziewczyny. Słyszałyście coś o tych lakierach i możecie powiedzieć coś więcej? Jak z ich trwałością, nakładaniem? Nie uczuliły Was? Bo kolorki mają super...

Napisał(a): ~róża -

~Sówka Czy warto? jak raz się zacznie, to nie ma takiej opcji, żeby wrócić do zwykłych lakierów! Jestem totalna maniaczką i mam w domu już cała półkę różnych hybrydek, a niedawno koleżanka poleciła mi jeszcze nailaca i tu mam do Was pytanie, dziewczyny. Słyszałyście coś o tych lakierach i możecie powiedzieć coś więcej? Jak z ich trwałością, nakładaniem? Nie uczuliły Was? Bo kolorki mają super...
Ja przerzuciłam sie na Nailac po tym jak uczulily mnie lakiery innej firmy. Zaproponowala mi go w salonie kosmetyczka i tak juz zostalo :) stalam sie ich fanka bo sa super trwale (mam je 2,5-3 tyg i zmieniam bo widac juz mocno odrost) i bardzo lubie ich kolory. A co do alergii to juz nigdy nie wrocila.

Napisał(a): ~Stefania -

Oczywiście, że warto, manicure hybrydowy wygląda estetycznie i jest niezwykle wygodny. Nie musi być niezdrowy dla paznokci, ale warto też wybrać dobry salon, w którym zrobią nam go porządnie. Ostatnio byłam w Estel w Gdyni i tam wykonują manicure lakierami OPI, które są bardzo dobrej jakości. Trzyma się bez zarzutu przez te trzy tygodnie, po tym czasie ja mam już odrosty i powtarzam malowanie. Dla mnie to zaoszczędzenie sobie czasu i nerwów. Jeżeli kogoś interesuje cennik, to jest na http://www.es(...)nia.pl/. Lakiery OPI zwykle są nieco droższe, ale naprawdę dobre.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto robic paznokcie hybrydowe
  • ile kosztuje maniciure
  • paznokcie hybrydowe forum
  • czy warto robi hybrydy
Do góry strony: Czy warto robić MANICURE HYBRYDOWY?