223
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +6
223 ppt ?

Czy warto się ubezpieczać na życie? (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy warto się ubezpieczać na życie?

Napisał(a): ~Keilea -

Wiadomo, że trzeba zainwestować trochę, ale naprawdę warto. Ja się udałam do Multi Sfery żeby porozmawiać o moim ubezpieczeniu: http://www.mu(...)kontakt i dobrze zrobiłam, bo sama pewnie w życiu nie trafiłabym na taką ofertę. Mając ubezpieczenie po prostu czuję się bezpieczeniejsza.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Pati -

faliczka3333 ja w sumie na swoje ubezpieczenie natrafiłam w momencie kiedy dostałąm kartę w sygma banku, wtedy dowedziałam się, że mają jeszcze ubezpieczenia z dość dużym zakresem
właśnie, sporo ludzi się dziwi, że sygma mam coś poza kredytem ratalnym, ale przecież to już dawno nie jest najbardziej znany ich produkt, teraz przed świętami na pewno warto zapoznać się z kredytem gotówkowym albo własne karta

Napisał(a): ~Ktosia -

~Rma
faliczka3333 kredyt w sygma banku mozna nawet załatwić w 15 minut drogą online wiec bardzo szybko i sprawnie.
tylko kredyt? wydaje się mi, że w sygmie można praktycznie wszystko załatwić przez strone
to prawda, a jeśli czegoś w sygmie nie można załatwić online to można to zrobić przez kuriera, generalnie bardzo dobry i jeden z nowocześniejszych banków na rynku

Napisał(a): ~analityk -

Z ubezpieczeniem na życie jest tak jak z tęcza,albo szptanymi interesami-wielu zachwala ale nikt nie dotknął odszkodowania.Firmy stosuja tzw.OWU czyli ogolne warunki ubezpieczenia tak aby róznym podstępem pozbawic praw klienta któremu wydaje sie ze jest ubezpieczony.Sam szukam od dłuższego czasu sensownego ubezpieczenia na życie ale widze w OWU tych firm takie mataczenie aby klient był im winien.Kodeks cywilny gwarantuje poszkodowanemu wiele praw ale przy podpisaniu zgody na OWU obywatel zrzeka sie tych praw i płaci za nic

Napisał(a): ~Anika -

~Ktosia
~Rma
faliczka3333 kredyt w sygma banku mozna nawet załatwić w 15 minut drogą online wiec bardzo szybko i sprawnie.
tylko kredyt? wydaje się mi, że w sygmie można praktycznie wszystko załatwić przez strone
to prawda, a jeśli czegoś w sygmie nie można załatwić online to można to zrobić przez kuriera, generalnie bardzo dobry i jeden z nowocześniejszych banków na rynku
a tak w ogóle, wracając do tematu to w sygmie warto też mieć ubezpieczenie, chociaż bank ten znany jest bardziej z kredytu ratalnego, karty kredytowej czy kredytu gotówkowego ostatnio, to jednak posiada sporo ubezpieczeń, w tym kilka zdrowotnych i nnw

Napisał(a): ~Henna -

faliczka3333 w sumie im ubezpieczyciel ma większy wybór tym lepiej, bo można sobie wybierać pod względem tego co jest dla nas najważniejsze.
czy ja wiem, czy bardzo duży wybór jest dobry w przypadku ubezpieczeń? dla mnie to tak jak z menu w restauracji i mniejsze tym gwarancja większa, ze jedzenie lepsze, na przykład taka karta kredytowa sygmy czy multigwarancja, sygma nie ma kilku ofert, ma jedną ale porządną ;)

Napisał(a): faliczka3333 -

~Henna
faliczka3333 w sumie im ubezpieczyciel ma większy wybór tym lepiej, bo można sobie wybierać pod względem tego co jest dla nas najważniejsze.
czy ja wiem, czy bardzo duży wybór jest dobry w przypadku ubezpieczeń? dla mnie to tak jak z menu w restauracji i mniejsze tym gwarancja większa, ze jedzenie lepsze, na przykład taka karta kredytowa sygmy czy multigwarancja, sygma nie ma kilku ofert, ma jedną ale porządną ;)
akurat wybrałaś argument ciężki do podważenia bo karta sygma banku z programem lojalnościowym jak i ubezpieczenie multigwarancja są naprawdę bardzo mocnym produktem sygma banku.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto si ubezpiecza
  • czy warto ubezpieczy si na ycie
  • czy warto si ubezpieczy na ycie
  • czy warto sie ubezpieczyc na zycie
  • polisa na ycie forum
  • czy warto ubezpieczyc sie w pzu
  • czy warto ubezpieczyc sie grupowo w pzu
  • pzu ochrona ycia opinie
  • czy warto ubezpiecza si na ycie
  • czy warto si ubezpieczy w pzu
  • czy warto sie ubezpieczyc w pzu na zycie
  • czy warto si ubezpieczy
  • czy warto si dodatkowo ubezpiecza
  • pzu polisa na ycie opinie
  • czy twoim zdaniem warto ubezpiecza sie dodatkowo
Do góry strony: Czy warto się ubezpieczać na życie?