223
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +6
223 ppt ?

Czy warto się ubezpieczać na życie? (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy warto się ubezpieczać na życie?

Napisał(a): ~Olgga -

~Henna
faliczka3333 w sumie im ubezpieczyciel ma większy wybór tym lepiej, bo można sobie wybierać pod względem tego co jest dla nas najważniejsze.
czy ja wiem, czy bardzo duży wybór jest dobry w przypadku ubezpieczeń? dla mnie to tak jak z menu w restauracji i mniejsze tym gwarancja większa, ze jedzenie lepsze, na przykład taka karta kredytowa sygmy czy multigwarancja, sygma nie ma kilku ofert, ma jedną ale porządną ;)
zgadzam się, mam kartę kredytową sygmy i uważam, że to bardzo dobra karta, lepsza praktycznie od większości innych, a nad multigwarancją się, zastanawiam, ale chyba tylko z lenistwa jej nie wzięłam jeszcze, bo koszt tego ubezpieczenia naprawdę jest minimalny
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Olgga -

faliczka3333 to rzeczywiście musi być lenistwo, bo multigwarancja jest naprawdę bardzo pomocnym rozwiązaniem, przecież każdemu z nas zdarzyło się mieć nagle popsuty sprzęt zaraz po tym jak skończyła się gwarancja.
masz rację, nie ma na co czekać, multigwarancja sygma banku naprawdę się przyda, wcześniej czy później coś mi się i tak zepsuje

Napisał(a): ~Maryla -

Moim zdaniem warto ubezpieczać się „na życie” , z tym że z rozszerzeniem „na dożycie”. Takie ubezpieczenie gwarantuje nie tylko wypłatę pieniędzy rodzinie po naszym zejściu, jak w przypadku samej polisy "na życie" ale również nam, określoną sumę miesięcznie po osiągnięciu wieku emerytalnego . Można to potraktować jako dodatkową polisę.

Napisał(a): ~Gabrysia Ol -

Ubezpieczenie na życie jest w tych czasach chyba niezbędne, gdzie teraz dzieję się wszystko, a często sobie powtarzamy że pewne zdarzenia nas nie dotyczą a niestety później się okazuję że jest inaczej, taka polisa naprawdę dużo gwarantuję i wcale nie musi być droga, razem z mężem i dzieciakami jesteśmy ubezpieczeni w compensie i jakoś jest lżej.

Napisał(a): Lucy1980 -

Ja również słyszałam o takich możliwościach odkładania. Mam 30 lat i wokół tego zamieszania o nasze przyszłe emerytury, obawiam się o swoją starość. Znajomi polecają mi Compensę z możliwością bezpłatnej zmiany strategii inwestowania w zależności od sytuacji rynkowej oraz zabezpieczeniem wartości moich środków w czasie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy warto si ubezpiecza
  • czy warto ubezpieczy si na ycie
  • czy warto si ubezpieczy na ycie
  • czy warto sie ubezpieczyc na zycie
  • polisa na ycie forum
  • czy warto ubezpieczyc sie w pzu
  • czy warto ubezpieczyc sie grupowo w pzu
  • pzu ochrona ycia opinie
  • czy warto ubezpiecza si na ycie
  • czy warto si ubezpieczy w pzu
  • czy warto sie ubezpieczyc w pzu na zycie
  • czy warto si ubezpieczy
  • czy warto si dodatkowo ubezpiecza
  • pzu polisa na ycie opinie
  • czy twoim zdaniem warto ubezpiecza sie dodatkowo
Do góry strony: Czy warto się ubezpieczać na życie?