Czy warto wybaczyć zdradę? (312)

Czy warto wybaczyć zdradę?

Temat dotyczy artykułu: Czy warto wybaczyć zdradę?

Żal, złość, obrzydzenie. Wybuchowa mieszanka emocji potrafi zniszczyć fundamenty każdego związku. Zdrada, bo o niej tu będzie mowa, jest zjawiskiem powszechnym, choć często okrytym społecznym tabu.

Komentarze (312)

Dodaj komentarz

Napisał(a): marta -

Zdradzilam Meza raz I bardzo zaluje tak bardzo bym chciala zeby bylo jak dawniej.Nigdy wiecej tego nie zronie
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): wizjoner -

Przeczytałem cale forum i..... No właśnie.... Jak dac sobie szanse na odbudowę...
To zona mnie zdradziła po 11 latach....
Byl to jednorazowy wyskok, zauroczenie. Powiedziala mi o tym zaraz na drugi dzień... Ja bylem 500 km dalej.....
Zawsze mowilem ze jak bedzie zdrada to koniec ale jak mi to powiedziała to nie moglem uwierzyć... I cos we mnie sie o 180° odwróciło... W glowie myśli, nie moge jej stracic... Dlaczego do tego dopuscilem?
Ostatnio nie bylo dobrze. Byliśmy ze soba ale jakby osobno. Dzieci, dom, obowiazki, praca. To nas odsunęli od siebie. Czasami cos bylo fajnego ale ogolnie monotonia... No i pojawil sie ktos w danej chwili, ona potrzebowała ciepła, zrozumienia, pomocy.... Mnie nie bylo i stalo się....
Po wszystkim myslala ze mi powie bo chcial odejść... Ale na moją reakcje nie byla przygotowana. Myslal ze bede krzyczał, zwyzywam ją itd.. .ale zobaczyla ze jednak ja kocham i ona mnie... Przepraszała i żałowała wszystkiego....
Teraz jesteśmy nadal razem. Minelo 4 miesiące. Widzę ze sie stara i ze chce mi to wynagrodzić..
Najgorsze jest to ze wyciągnąłem od niej szczegóły spotkania co i jak ...To mi nie daje spokoju codziennie walcze z tymi myślami. Teraz wiem ze nie powinienem wiedzieć ale czasu nie cofnę...
Sex mamy udany... Ale te myśli ze ona znim mnie dobijają.... Jak je wyrzucić aby nie wracały?
Zrozumialem dlatego tak sie stało i wiem ze winna po czesci moje tez jest.... Wybaczylem? Chyba tak... Tylko te obrazy w glowie to przekleństwo..... Czy sie uda?
Razem tego chcemy... .tylko ze ja jeszcze wracam do tych chwil i to nas cofa..... Moze uda mi sie nie zniszczyc tego? Co poradzicie?
Nie moge sie niczym zająć, prace mam taką ze moge robic a myslec o tym.... Czym zajac głowę?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Old Vertue -

Widać od razu, ze baba pisała ten artykuł. Co to za brednie. Ona cię zdradzi a ty masz się zastanowić co było źle i dać jej więcej czułości??????? Już dawno nie czytałem takiej fanaberii. Tylko kobieta mogła na to wpaść. Może jeszcze powinno się taką zdradzającą kobietę przeprosić i poprosić by więcej tego nie robiła, bo źle się czuję jak sobie pomyślę, że ssała innemu.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): zdradzona -

Czy warto wybaczyc mezczyznie ktory wyznal mi milosc a za plecami uprawial sex z inna gdy sie dowiedzialam powiedzial ze sie pigubil ale kocha tylko mnie co zrobic
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): bossss -

ten co napisal te bzdury chyba nigdy nie poznal zdrady ani kobiet ktore tak traktuja swoich partnerow niektore z nich sa tak wyrachowane nie majace zadnych skrupulow ani poczucia winy i chodz by miala wszysto w zwiazku i tak pujdzie z innych oczewiscie zwalajac wine na swojego faceta bo przeciez one nigdy nie sa winne
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zakrecona malina -

mnie zdradził mój facet po 7 miesiacach zwiazku,sam mi sie przyznał do wszystkiego.twierdził ze załuje,wybaczyłam mu.teraz jest miedzy nami bardzo dobrze.wybaczyc warto,ale pamietac sie o tym bedzie przez długi czas,moze z czasem mniej.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): a -

ten artykuł ma w sobie dużo prawdy. Oczywiście wina leży zawsze po obu stronach. Nie można obwiniać tylko jednej osoby.Wybaczenie zdrady? nie ma czegoś takiego. To zostaje na zawsze w pamięci jednej i drugiej osoby.Wiem , bo sama ponoszę tego konsekwencje.
Odpowiedzi (3)

Yyyyyy....

Napisał(a): ygs -

Rozumiem, że jest to artykuł ku chwale frajerom :>? Kobita dmucha się na lewo i prawo ze wszystkim co się rusza, a "jej" pajacyk ma zabiegać o nią. Heheh, no cóż... Życzę powodzenia każdemu, który weźmie sobie słowa autora-psychopaty do serca i tak będzie postępować.
PS
Poszła w tany raz, pójdzie znowu na bank. I jeszzcz ważna wskazówka: " chcesz by Cię szanowano? SZANUJ SIĘ SAM"
Pozdrawiam gości z jajami. Pozostałych nie.
Odpowiedzi (21)
Dodaj komentarz