Reklama

374
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń32 tys.
 • Odpowiedzi53
 • Ocen na +-3
374 ppt ?

Czy warto wyjechać za pracą do Anglii (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): Misiaczka -

Niestety nie zdałam matury. Kiedyś każdy kto nei szedł na studia jechał do Iralndii albo Anglii, pracował tam kilka lat i odkładał duże pieniądze, by coś zacząć w Polsce później... a teraz? te cale kryzysy... Nie wiem co mam robić... nie mam matury, studiów ani pieniędzy.. czy mi się to opłaci ? Wyjeżdża tam ktoś jeszcze?
INTERIA.PL

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): gość -

Lepiej chyba poprawić maturę, w końcu zawsze możesz jeszcze załapać się na jakąś 5 turę przyjęć na studia.. albo zapisać się do darmowej szkoły w której uczą w weekendy (samo przygotowanie do matury) a na tygodniu znaleźć sobie coś jako roznosicielka ulotek chociażby !

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): gość -

Przedewszystkim opłaca się z POlski wyjachać na stałe. Np. w USA za żywność płacisz 8% dochodu a w Polsce 35-40%. Samo to pokazuje że na tzw. dodatkowe rzeczy nie masz szans odłożyć nic. Niewolnictwo do końca życia ? A emerytura ? Kolega w Australii dorobił się w 15 lat tyle ile moja i jego rodzina razem nigdy w Polsce nie będziemy mieli. Gdybym był młody piechotą bym stąd wiał / ale fakt - po studiach/.

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): -

OK. ktoś tam powyżej pochwalił Polskę za wskażniki, to może przypomnę i powiem jeszcze raz :

Irlandia- min wynagrodzenie- 6100zł----------------Polska- 1450 zł

A TERAZ JESZCZE WAM COŚ POWIEM- włąściwie od tego powinienem zacząć- Czy wiecie dlaczego macie taki poziom życia w Polsce, oczywiście pomijam to co wcześniej pisałem- niekompetencja w rządzeniu, układy, korupcja mafia ?

Ponieważ ośrodki naukowe, nauka w Polsce - główna lokomotywa rozwoju gospodarczego jest nie doceniana, wegetuje.
Czy wiecie ile wynoszą w Polsce nakłady na naukę ? 0,34 % PKB, jesteśmy na szarym końcu UE , wszyscy nas wyprzedzają . Dla porównania średnia nakładów w UE- 2 %.
Jak spojrzycie na nakłady na naukę, to zobaczycie prostą zależność- tam gdzie największe, tam największy dobrobyt, tam gdzie małe to syf.
Dla przykładu drugiego USA - nakłady 2,8 %, Japonia- 3,5 %

Ja mam pytanie, kto nami rządzi, że nie widzi tej prostej zależności- kto ? Buraki, mafia ? Czy ci ludzie w ogóle chodzili do szkoły ?

Ja mam pytanie do P. Tuska , jaką widzi przyszłość wobec tego dla Polski i naukowca - produkcja cepów, wiader.......na to wygląda ! ŻENADA !

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): Faja -

ja mam gorzej od Ciebie, dwie renomowane uczelnie w Europie skończone i nie mam po co do mojej ojczyzny wracać, boli to bo niestety taki wyjazd jest fajny ale, jeśli chcesz osiąść to musisz wszystko zmienić, nawet swój ojczysty język. Zależy. Ale polecam, nauczysz się prawdziwego życia.

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): gość -

IDIOTYCZNE PYTANIE CZY WARTO WYJECHAĆ ZA PRACĄ? ZWIEWAĆ JAK NAJSZYBCIEJ I CZYM SIĘ DA Z TEGO DZIKIEGO KAPITALIZMU.MŁODZI UCZCIE SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH I ZWIEWAĆ TU NIE MA RACJI BYTU TU NIE DOSTANIESZ PRACY ŻEBY PRZEŻYĆ.POLSCY PRACODAWCY I RZĄDZĄCY MAJĄ LUDZI W DUPIE.DBAJĄ O WŁASNE INTERESY.

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): gość -

GDYBYM MIAŁ MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU WYJECHAŁBYM W TEJ CHWILI , ODSZEDŁ BYM OD KOMPUTERA ZOSTAWIAJĄC KARTECZKĘ Z INFORMACJĄ.ŻONA NA WYPOWIEDZENIU JA W KAŻDEJ CHWILI ,PYTAM SIĘ JAKA PRZYSZŁOŚĆ NAS CZEKA.KOCHANI RODACY NIGDY NIE WRACAJCIE DO TEGO SYFU .KAŻDY NASTĘPNY RZĄD BĘDZIE OBIECYWAŁ ZŁOTE GÓRY ALE ILE RAZY MOŻNA SIĘ NABRAĆ NA STARY KIT.

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): gość -

Dokidoki Jak masz tam znajomych, którzy nagrają Ci robotę i nie będziesz jechać w ciemno to jedź :)
A jak jest to Twój pomysł i dopiero tam będziesz myśleć co ze sobą zrobić, to troszkę ryzykujesz :)
mądre słowa! masz znajomych - jedź! nie masz - nie ryzykuj!

Re: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii

Napisał(a): zzx -

Polska reżym kapitalistyczny pod rządami żydowskimi, tu nigdy nie będzie dobrze. Z drugiej strony Żydzi chcą aby Polacy masowo opuszczali Polskę bo wtedy oni za grosze wykupią ziemie i nieruchomości i spowadzą tu swoich... sama musisz wybrać , a na pewno powinnaś nie glosować na kapitalistów tylko na partie komunistyczne jeśli sie takie w Polsce pojawią.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • praca w wielkiej brytanii opinie
 • anglia opinie
 • zarobki i zycie w anglii opinie
 • zarobki w anglii forum
 • praca w uk forum 2013
 • praca w anglii forum
 • praca w anglii opinie
 • stany czy anglia forum
 • praca w angli forum
 • Czy oplaca sie pracowac w Anglii
 • praca w uk opinie
 • forum praca anglia
 • CZY WARTO WYJECHAC DO ANGLI TERAZ
 • forum praca w uk
 • czy warto wyjecha do anglii do pracy
Do góry strony: Czy warto wyjechać za pracą do Anglii