32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń337
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-18
32 ppt ?

Czy wierzycie w UFO i zjawiska nadprzyrodzone? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy wierzycie w UFO i zjawiska nadprzyrodzone?

Napisał(a): beddame -

~aa1
beddame a co ma wspolnego duch i demon z kosmitami ??
duch i demon to zjawiska nadprzyrodzone - wiec jest to czesc tematu
w jakim sensie masz racje.
w duchy i demony wierze- bo jestem osoba wierzaca.
co do UFO byloby zbyt wielka pycha z naszej strony wierzyc ,ze jestesmy sami we wszechswiecie- dokladnie nie wiem kto to powiedzial ale sie zgadzam

Napisał(a): ~najmita -

~aa1
beddame a co ma wspolnego duch i demon z kosmitami ??
duch i demon to zjawiska nadprzyrodzone - wiec jest to czesc tematu
z duchami jest jak z leczeniem,ci co mieli to szczescie ze nie musieli kozystac z medycyny innej niz koncesjonowani lekaze smieja sie do rozpuku jak slysza ze ktos leczyl sie(i wyleczyl)u znachorki,ci ktorzy miel;i kiedykolwiek do czynienia z duchem z tamtej strony jakos sie nie smieja,duchy i demony to istoty nie z naszego swiata tak jak my go rozumiemy powiedzmy fizycznego,a kosmita jest(w rozumieniu)postacia jak najbardziej fizyczna wiec roznica jest dosc jednoznaczna(np armia amerykanska przez jakis czas twierdzila ze znalazla realny statek kosmiczny a nie polprzezroczyste widziadlo)

Napisał(a): Tris -

Ja wierzę, ale zależy jeszcze w co.

Napisał(a): ~gość -

0becny
~gość Prometeusz - fajna wizja początków ludzkości.https://www.y(...)YoDLR70
Bardzo reklamowany a bardzo słaby. Co więcej niczego nie wyjaśnia i pozostawia tylko masę pytań a miał być podobno (tak przynajmniej słyszałem) filmem scalającym w jedną całość obcego i predatora. Ma być druga część ale nie pamiętam w którym roku i tylko kojarzę niejasno że w piętnastym. Ma być też trzecia część predatora i nie wiem tylko którą w takim razie częścią jest film PREDATORZY.
W ogóle zrobił się z tego spory galimatias.

Jak chodzi o wizje naszego początku to bardziej prawdopodobna wydaje się możliwość z meteorem przynoszącym na ziemię organiczny zalążek dzisiejszego życia choć samoistne powstawanie życia jest równie prawdopodobne.
Mi się bardzo podobał ten film. Tylko niewiem czy dobrze odczytałem intencje autora. Ze jakoby jesteśmy produktem szczątkowego dna istot inteligentniejszych, w tym wypadku kryminalisty skazanego na zagładę.

Napisał(a): Puszkin -

~gość Ja tam w ufo nie wirze bo to nie kwestia wiary. Mam pewność tego zjawiska. Byłem świadkiem z dwoma innymi osobami i to w dodatku rok temu.
W obserwacji uczestniczyła córka i sąsiad z drugiej ulicy.
A ja jakieś dwa lata temu . Maszerowałem na przystanek tramwajowy . Była pózna godzina , ciemno . Na przystanku stało dwóch gości . Kiedy zorientowałem się że obydwaj patrzą w góre również tam spojrzałem . Zobaczyłem świetlisty obiekt który wykonywał dziwne ruchy . Nie tak jak samolot jednostajny . Dużo szybciej , zmieniał co chwile kierunek ruchu . Wiem co widziałem i tamci dwaj widzieli prawdopodobnie to samo . Nie wiem jak oni ale ja byłem trzeżwy .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zjawiska nadprzyrodzone
  • zjawiska nadprzyrodzone
Do góry strony: Czy wierzycie w UFO i zjawiska nadprzyrodzone?