100
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +8
100 ppt ?

Czy wierzycie w zjawiska paranormalne? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Napisał(a): ~gosć -

Ze zjawiskami paranormalnymi ludzie spotykają się czasami nawet na co dzień.
Jednym zjawiskiem którego nie da się naukowo wyjaśnić są np.: słyszane głosy w głowie nie słyszy się ich uszami ale słyszy się je w myślach, przeważnie przemawia wtedy Bóg. Ludzie dawniej uznawali to za chorobę psychiczna okazuje się że jest to niemożliwe, okazuje się jeszcze że jeśli głos w głowie jest nieprzyjemny to znaczy ze może przemawiać sam Bóg.
Czyli ludzie którzy rozmawiają sami ze sobą najczęściej rozmawiają z Panem Bogiem. W biblii było podobnie napisane ze Jezus też takie głosy słyszał i słyszał boga Ojca który kazał mu cierpieć na krzyżu.

Dziwne sny - sny w których śni się cos i po jakimś czasie się to przydarza w realu, wydaje się ze jest to normalne ale jak się okazuje to jest paranormalne ponieważ mózg wytwarza obrazy które w przyszłości pojawiają się w realnym świecie.

Prześladujący pech - u mnie nawet to występuje, jak chce coś zrobić żeby być szczęśliwy to Bóg blokuje moje szczęście. Człowiek jest prześladowany ciągle przez pecha. Bóg czekający na okazję żeby zesłać nieszczęście. Taki pech nie może być normalnym zbiegiem okoliczności ale tego że jest się prześladowanym przez swojego Boga.
INTERIA.PL

Re: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Napisał(a): ~jan -

Głosy w głowie= demoniczne dręczenie.

Ogólnie nasze myśli pochodzą albo od świata demonicznego albo od Boga. Diabeł jest nazywany w Biblii "tym, który rządzi powietrzem". Skąd wziąłeś to, że "nieprzyjemny głos w głowie " to Bóg? Masz Boga za jakiegoś tyrana- psychopatę?...

Prześladowanie przez pecha- ktoś Ci źle życzy, może nawet zajmuje się okultyzmem i porzucał na Ciebie jakieś uroki. Nawet zwykłe "obgadywanie" jest szkodliwe, bo wytwarza złą energię, która uderza w danego człowieka,

Napisał(a): stiffnecked -

~jan Głosy w głowie= demoniczne dręczenie.

Ogólnie nasze myśli pochodzą albo od świata demonicznego albo od Boga. Diabeł jest nazywany w Biblii "tym, który rządzi powietrzem". Skąd wziąłeś to, że "nieprzyjemny głos w głowie " to Bóg? Masz Boga za jakiegoś tyrana- psychopatę?...

Prześladowanie przez pecha- ktoś Ci źle życzy, może nawet zajmuje się okultyzmem i porzucał na Ciebie jakieś uroki. Nawet zwykłe "obgadywanie" jest szkodliwe, bo wytwarza złą energię, która uderza w danego człowieka,
Moze nawet nosi okulary. Przechowuje w nich energie potencjalna.

Napisał(a): ~parapam -

oczywiscie, ze tak. sa to zjawiska, ktorych nie da sie wytlumaczyc logicznie, ale sa normalne.. energia jest niesamowicie wazna. z takimi rzeczami sie nie igra..

znam rodzine, ktora zyje z pietnem przeklecia x lat wstecz, znam ludzi, ktorzy sa dreczeni przez demony roznego rodzaju..

tak, takie zjawiska istnieja.

Napisał(a): ~mmmm -

tak wierze,wlasnie dzis byla msza za mojego wuja ze strony matki 19,ktory umarl miesiac temu i przysnila,mnie sie cala rodzina trupow z 2 pokolenia nawet dziadek,choc jego dobrze nie pamietam,do dzis sie zastanawiam bo nigdy mnie sie wczesniej nie przysnil,a dzisiejszej nocy tak,a dzisiaj byla msza,za dusze jego, synaja ,nie poszlam na msze bo zapomnialam o niej ,ale fakt ,faktem,ze jednak cos jest,obudzilam sie w nocy i oczywiscie sie nie boje ,bo ja tam zywych predzej sie boje ,nie zmarlych lale ja jestem juz 3 pokoleniem ,najpierw dziadek ,pozniej woj i moja ,matka ,a my dzieci czyli wnuki dlaczego mnie sie przysnil,znow tak blisko z wujem nie mialam kontaktow aby tak w komitywie z nim zyc?jak juz to powinien predzej mojej matce sie przysnic i corkom ,a nie wnukom,jutro odmowie rozaniec

Napisał(a): gość -

Czytam komentarze i dziwi mnie jak można być takimi ignorantami, jeśli już czytacie coś czego nie rozumiecie to poszperajcie, poszukajcie i poczytajcie żeby zrozumieć a nie bzdury wypisujcie a na koniec obudzicie się z ręką w nocniku,powiedzcie mi czy ktoś z Was czytał pismo święte? Biblioteki, księgarnie są pełne książek a ja pytam tylko o jedną która jest ważna dla duszy ludzkiej- pismo święte. Proszę mi powiedzieć co wiecie o czipowaniu ludzi? Nic? A szkoda bo w Ameryce przyjęto w 2012 r ustawę o zaczopowania wszystkich Amerykanów. Wprawdzie jeszcze wszyscy nie są zaczopowania ale ustawa już jest. Teraz moje pytanie, ktoś może z tych negujących odpowiedzi mi skąd św. Jan dwa tysiące lat temu to przewidział, i zapisał to w Apokalipsie nazywając znamieniem bestii?
Proszę mi powiedzieć co ma wspólnego z czipami firma czy korporacja BEAST produkująca czipy i jak Beast brzmi w tłumaczeniu z angielskiego? Dlaczego św Jan w Apokalipsie zapisał że znamię bestii to liczba jego 666 a każdy czip dla człowieka zaczyna się od 666? Naukowcy starają się wsżystko wytłumaczyć naukowo, więc proszę tych którzy kpią z sił dobra i zła wytłumaczyć mi naukowo ten przypadek?
Oczywistym jest że nie przyjdzie do Was diabełek z rogami ogonem i kopytami bo wtedy byście uwierzyli, szatan wie że jesteście inteligentni więc nie może być tak oczywisty a ja powołując się na Waszą inteligencję poproszé o inteligentne i rzeczowe wyjaśnienie.

Napisał(a): gość -

Ja osobiscie nie wierze w boga czy szatana ani pieklo czy niebo ale wierze ze sa zjawiska nadprzyrodzone ktore czlowiek nie umie wytlumaczyc tego logicznie i mozna na ten temat tylko gdybac to co dzieje sie w naszym zyciu codziennym nawet to ze jak sie cos wali to wali sie wszystko mozna pod to podpisać i nie wierze w to ze glosy w glowie to Bog ale wiekszosc ludzi jak nie wszyscy codziennie rozmawiamy sami ze soba w myslach a nawet czasem sami ze soba sie ze soba klocimy ale to jest temat rzeka tak samo mozna sie zastanawiac czy ludzie ktorych uwazamy za chorych psychicznie nie rozumieja i nie widza czegos wiecej niz zwykly czlowiek i to reszta jest nienormalna
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?