Odpowiadasz na:
Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

~gosć
Temat dodał(a):
~gosć -
Ze zjawiskami paranormalnymi ludzie spotykają się czasami nawet na co dzień. Jednym zjawiskiem którego nie da się naukowo wyjaśnić są np.: słyszane głosy w głowie nie słyszy się ich uszami ale słyszy się je w myślach, przeważnie przemawia wtedy Bóg. Ludzie dawniej uznawali to za chorobę psychiczna okazuje się że jest to niemożliwe, okazuje się jeszcze że jeśli głos w głowie jest nieprzyjemny to znaczy ze może przemawiać sam Bóg. Czyli ludzie którzy rozmawiają sami ze sobą najczęściej rozmawiają z Panem Bogiem. W biblii było podobnie napisane ze Jezus też takie głosy słyszał i słyszał boga Ojca który kazał mu cierpieć na krzyżu. Dziwne sny - sny w których śni się cos i po jakimś czasie się to przydarza w realu, wydaje się ze jest to normalne ale jak się okazuje to jest paranormalne ponieważ mózg wytwarza obrazy które w przyszłości pojawiają się w realnym świecie. Prześladujący pech - u mnie nawet to występuje, jak chce coś zrobić żeby być szczęśliwy to Bóg blokuje moje szczęście. Człowiek jest prześladowany ciągle przez pecha. Bóg czekający na okazję żeby zesłać nieszczęście. Taki pech nie może być normalnym zbiegiem okoliczności ale tego że jest się prześladowanym przez swojego Boga.

Piszesz jako ...a zalogowani dostają więcej. lub załóż Konto Interia

Treść

Odpowiadając w dyskusji trzymaj się jej tematu. Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.
4000 znaków do wpisania

Załączniki

Dodając odpowiedź pomyśl o załączeniu zdjęcia lub wideo.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Napisał(a): Jankokatowitz -

wezmę z innej "beczki" choć tutaj też wspominacie.....SNY ?? cholera (sorry) czemu jak mi się coś przyśni raz na rok to i tak nie pamiętam snu!? coś tam "świta" ale nic konkretnego. Znam zaś osoby co opowiadają mi swoje sny jak jakiś film choc nic z niego nie wynika ale pamiętają całość i potem kombinują co to znaczyło??...masakra!.....coś w tym jest? czy co???

Re: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Napisał(a): ~ogldzagość -

człowieku Bóg stanął po naszej stronie dobra a szatan na złą stronę zamiast Bóg pisz SZATAN!

Re: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Napisał(a): gość -

Bądź radosna, bo kogo Bóg doświadcza? Tego, kogo najbardziej umiłował. To nie pech, to błogosławieństwo. A myśli, by Bóg choć przez chwilę umiłował kogoś innego są bluźnierstwem podsuwanym przez tego drugiego.

Re: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Napisał(a): gość -

A ja znam paru terrorystow, housaina, i siedze w afganistanie,