30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
30 ppt ?

Czy wiesz jaka jest symbolika kwiatów? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy wiesz jaka jest symbolika kwiatów?

Napisał(a): -

Hej, czy ktoś z Was zna się na symbolice kwiatów. Bo zbliża się Dzień Matki i nie wiem jaki wybrać kwiatki.
Róże symbolicznie kojarzą mi się z czymś bardziej dla kochanki niż matki, a np. tulipany to dla mnie symbol wolności, Holandii i takich tam głupot. Jak jest symbolika kwiatów tych najpopularniejszych? róży, kaczyńców, bratków, tulipanów ? Bo nie chciałbym popełnić jakieś niestosowności.
INTERIA.PL

Re: Czy wiesz jaka jest symbolika kwiatów?

gość, który dałeś namiary na tą stronę.... to jakiś szok!!
nie mów mi, że kiedykolwiek w taki sposób słownie wyrażałeś uczucia??
nie mów mi, że przyszedłeś do jakiejś kobiety na przykład z lukrecją, ona na dodatek cię zrozumiała i dała ci odpowiedź??
nie mów mi, że do innej przyszedłeś z irysem fioletowym i czułeś się zadowolony wyrażając tą myśl, ona to przyjęła, uspokoiła się ???
to jakaś masakra!!

Re: Czy wiesz jaka jest symbolika kwiatów?

JĘZYK KWIATÓW
AKACJA-przyjaźń,uznanie dla wdzięku----AZALIA-niezmienność uczuć----BEZ,LEWKONIA-podziw dla urody---BEZ BIAŁY-miłość platoniczna---BŁAWATEK-podziw,uwielbienie---BRATEK-bądźmy przyjaciółmi---CHRYZANTEMA-wieczność---FIOŁEK-pokora,
zaufanie---FREZJA-uznanie,radość---GERBERA-szacunek---GOŹDZIK CZERWONY-gorące podziękowanie---GOŹDZIK BIAŁY- czystość uczuć---GROSZEK PACHNĄCY-tęsknota---HIACYNT NIEBIESKI-stałość uczuć---IRYS-lekkomyślność-JAŚMIN---radość- KAMELIA-piękno---KONWALIA-przywrócone szczęście---LWIA PASZCZA-zwróć uwagę---LILIA-czystość---MAK-puść w niepamięć---MALWA-okaż miłosierdzie---MIECZYK-gotowość do walki---MIMOZA-wrażliwość---NARCYZ-obojętność---POWÓJ- miłość bliźniego---NIEZAPOMINAJKA-szczera miłość,nie zapomnij---PIERWIOSNEK-młodość---PRYMULA-nie bądź nieśmiałą--- RÓŻA-miłość,cierpienie---RÓŻA BIAŁA-jesteś warta kochania---RÓŻA CZERWONA-kocham gorąco---ŻONKIL-jestem zazdrosny---STORCZYK-radość---TULIPAN-dobrze mi z tobą. I to by było na tyle.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gozdziki na jaka okazje
  • tulipany na jaka okazje
  • na jaka okazje gozdziki
  • lilie na jaka okazje
  • lilia na jaka okazje
  • godziki na jak okazj
  • godziki na jakie okazje
  • lilie na jakie okazje
  • tulipany na jakie okazje
  • roze na jaka okazje
  • biae lilie na jakie okazje
  • na jaka okazje jakie kwiaty
  • lilia na jak okazj
  • lilja na jaka okazje
  • kwiaty godziki na jaka okazja
Do góry strony: Czy wiesz jaka jest symbolika kwiatów?