101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
101 ppt ?

Czy zaprosić faceta na randkę? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy zaprosić faceta na randkę?

Napisał(a): nikiwek -

Wiem, wiem, że jest równouprawnienie i pozacierały się granice pomiędzy tym kto kim jest i co mu wolno. Nie wydaje się Wam to jednak dziwne, że kobieta zaprosi faceta na randkę? No i niby jak subtelnie to zrobić, żeby nie myślał, że mi zależy,.Nie chcę, żeby tak pomyślał, bo wtedy nic z tego nie będzie. "Ten kto pierwszy mówi że kocha przegrywa" na pewno to znacie...
Tak sobie myślę, czy kobieta powinna być kobietą i czekać aż coś się wydarzy samo? Albo zadowolić się tym co jej się nawinie? Jak myślicie?
INTERIA.PL

Re: Czy zaprosić faceta na randkę?

Napisał(a): gość -

Tak równouprawnienie jest,ale faceta pierwsza nigdy nie zaprosiłabym na randkę. Facet to facet. Sam powinien wyjść z inicjatywą. Teraz zaprosisz go na randkę ,a pózniej będziesz otwierać przed nim drzwi i odsuwać krzesło???

Jezeli zrobisz to "prosto z mostu" przegrasz wszystko zaraz na poczatku .Bedziesz potraktowana jak gumowa lalka z sex-szopu. Jezeli Ci naprawde zalezy ,daj delikatnie jakis znak np.delikatny usmiech,skrywane spojrzenie lub zaaranzowane spotkanie. Faceci to dziwny twor, wszystko widza, lecz nie wszysko rozumieja a jak juz to z reguly opacznie.

Można lekko zasugerować, że oo grają super film w kinie może masz ochotę się wybrać... Myślę, że to nic złego przecież nie proponujesz nie wiadomo czego. Zawsze po kinie możecie usiąść na drinka, czy też herbatę pogadać face to face i sam się przekona, że jesteś warta aby to teraz on wyszedł z inicjatywą. Tak przynajmniej mi się wydaje. ;-)

Mnie kiedyś przytrafiła się sytuacja że dziewczyna zaprosiła mnie na randkę a znaliśmy się tylko z widzenia.Była to dla mnie bardzo miła sytuacja i nie odebrałem tego źle.Ponieważ byłem już w bardzo zaawansowanym związku - grzecznie odmówiłem. Ale mam teraz miłą koleżankę, zawsze kiedy spotkamy się na ulicy zamienimy słówko. Jak Ci się facet podoba to bądź śmiała bo to On może być nieśmiały. A co z tego wyniknie to już inna sprawa. Pozdrawiam. Piotr

Zaprosiłam faceta na randkę. Miałam opory... wiadomo. Nie żałuję, że tak wówczas zrobiłam. Jesteśmy ze sobą szczęśliwi już kilka lat . On, jak się okazało, nie potrafił sam wyjść z propozycją randki, ponieważ uznał z góry, że jest skazany na niepowodzenie. Wydawałam mu się "za wysokie progi", a on nieśmiały. Gdybym wtedy czekała aż on się zdecyduje, to bym się nie doczekała.

Byłem w obcym mieście przejazdem w pewnym momencie podeszła do mnie niepozorna dziewczyna proponując wspólny obiad, ponieważ samej jak stwierdziła nie wypadało wejść do restauracji. Zgodziłem się i tak już jesteśmy 14 rok po ślubie jest dobrą żoną i mamy dwójkę wspaniałych dzieciaków. Tak, że dziewczęta nie obawiajcie się wyjść swojemu szczęściu na przeciw.

gość Tak równouprawnienie jest,ale faceta pierwsza nigdy nie zaprosiłabym na randkę. Facet to facet. Sam powinien wyjść z inicjatywą. Teraz zaprosisz go na randkę ,a pózniej będziesz otwierać przed nim drzwi i odsuwać krzesło???

A co? rączki upieprzyło? chcecie równouprawnienia ale nie równego traktowania!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy dziewczyna powinna zapraszać chłopaka
  • dziewczyna zaprosila mnie na randke
  • jak zaprosić faceta na randkę
  • jak go zaprosić na randkę
  • facet zaprosil na herbate
  • zaproszenie na randkę
Do góry strony: Czy zaprosić faceta na randkę?