Reklama

67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
67 ppt ?

Czym malować drewno? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czym malować drewno?

Napisał(a): Gość -

Gratuluje dobrej roboty! Ja u siebie zrobiłem altankę. Niestety, wyszła trochę krzywo, ale z powoli to koryguje. Do zabezpieczenia użyłem Drewkorn Forte z teflonem Śnieżki, to dobry impregnat. Po malowaniu widać, jak woda skrapla sie i spływa, nie wsiąka. Drewno nie jest bardzo wysuszone, co jest chyba ważne. Malowałem w maju br i do teraz nie widać uszkodzeń, altanka zdrowa, ale ciągle krzywa...

Napisał(a): -

kupiłem ostatnio huśtawkę ogrodową i również zastanawiałem sie nad wyborem odpowiedniego impregnatu , którym mógłbym zabezpieczyć drewno. wybrałem Drewkorn śnieżki z teflonem i jak narazie jestem zadowolony - fajna matowa powierzchnia, w przypadku deszczu , krople tak nie osiadają" tylko spływają" poza tym sprzedawca zapewnił , że dzieki dodanemu teflonowi i jakimś specjalnym składnikom , które znajdują sie w Drewkornie owady będą raczej omijać moją huśtawkę:-)- zobaczę jak będzie przy dłuższym upływie czasu i jak coś to napiszę .pozdrawiam

Napisał(a): Gość -

dąb jst bardzo słabo wchłanialnym drewnem, jak i co każdy wie bardzo twardym, a więc sugruję nie impregnować niczym , bo po 2-3 latach na skutek pęknięć i warunków atmosferycznych stół będzie wyglądał jak zardzewiały, chyba że pomalować go czymś , co da się usunąć np. wosk

Napisał(a): Dombal -

Witam.

Do twardego i gęstego drewna jakim jest dąb, polecam Link .

Gość Mam taki problem, zrobiłem sam stół z drzewa dębowego (muszę się pochwalić, wyszedł ślicznie), tylko nie wiem, jakim specyfikiem zabezpieczyć go. Co polecacie?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czym malowa hutawk dbow
  • czym pomalowac hustawke ogrodowa
  • Odnowic drewniana hustawke
  • czym pomalowa awk ogrodow
  • czym malowac deski na altance?
  • impregnaty do drewna z teflonem
  • st ogrodowy czym malowanie
  • czym pomalowa hutawk ogrodow
  • czym zabezpieczyc drewno
  • czym pomalowac stol drewniany na zewntrz