9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Darmowe konto w banku przestroga dla naiwnych. (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Darmowe konto w banku przestroga dla naiwnych.

Napisał(a): ~Demokracja -

Weszłam do banku po darmowe konto, ale tam nic nie pisało, że wchodząc ryzykuję swoim zdrowiem albo uzależnieniem od hazardu. Miałam oszczędności po rodzicach, więc chciałam ulokować swoje oszczędności w banku, więc bankier zachęcił mnie do lokaty w funduszach, na którym ulokowałam swoje oszczędności. Był kryzys przyszłam do banku aby pobrać jakieś środki, okazało się, że wiele już z nich nie zostało, zapytałam się jak to, przecież to oszczędności mojego życia. Bankier odpowiedział tak to jest, raz coś się zarobi, raz traci, tak to wygląda w banku. Wybrałam resztówkę pieniędzy które zostały, straciłam większość oszczędności swojego życia, potem wpłaciłam znowu spowrotem aby odzyskać utracone środki, uzależniłam się w banku zostałam hazardzistką, zaczęłam żyć odtąd w zadłużeniu. Korzystałam z usług banku aż utraciłam wszystkie oszczędności i chciałam popełnić samobójstwo, przebywałam przez jakiś czas w psychiatryku, weszłam tylko raz wtedy do banku i moje życie się zmieniło, zostałam hazardzistką i utraciłam swoje oszczędności, bo nie byłam tego świadoma iż wchodząc do banku ryzykuję swoim zdrowiem i uzależnieniem od hazardu i życiem w zadłużeniu.
INTERIA.PL

Re: Darmowe konto w banku przestroga dla naiwnych.

Napisał(a): ~gość -

Ta historia tej kobiety u góry pokazuje, jak wielu ludzi nieświadomych wchodząc do banku, nie są świadomi tego, że mogą utracić swoje środki, albo uzależnić się od hazardu, tak jak w kasynie. Wiadomo bankierzy chcą zarobić poprzez premię zachęcając do kredytów i ryzykownych zachowań, a nie świadomi do końca ludzie poprzez swoją naiwność tracą niekiedy póżniej oszczędności swojego życia.

Tak zarabiają w Polsce prezesi bankowi wyciągając od społeczeństwa ich oszczędności całego życia, oni zarabiają na tym parę milionów, zapełniając konta baronom światowym, którzy stworzyli ten system na ziemi, życia na kredyt, życia w zadłużeniu.

Jak już prezesi bankowi wydoją społeczeństwo z gotówki, to potem idą do polityki, tam znowu baroni światowi sypią im jakąś gotówką, a oni za to jak te tresowane małpy, wyciągają z kraju gotówkę zadłużając Polskę i zapełniając konta światowym baronom w Nowym Jorku i ich siedzibach.

Niestety bank czyha na każdą naszą gotówkę, aby wyciągnąć ją w jakiś możliwy sposób, dlatego stworzono nawet giełdę światową, aby wyciągać pieniądze nawet z przedsiębiorstw i wszystkich innych sektorów tworzących się na świecie. Czyli świat tworzony jest na hazardzie i kto się potknie może utracić wszystko, jak np; jeden z miliarderów który na giełdzie mając 25 miliardów dolarów zainwestowanych stracił prawie wszystko, zostało mu na koncie 50 milionów dolarów, czyli idzie szybko i łatwo stracić nawet potężne sumy.

Napisał(a): ~best74 -

😂😂 Zwykła zmyślona historyjka . Jakoś mi bank nie zabrał żadnych oszczędności . Mam konto w banku pracodawca mi wpłaca na konto i nigdy mi nikt nic nie zabrał . Tyle że 7 zł płace miesięcznie za kartę płatniczą . Koleżanko kłamiesz a to grzech . !!!😂😂

~best74 😂😂 Zwykła zmyślona historyjka . Jakoś mi bank nie zabrał żadnych oszczędności . Mam konto w banku pracodawca mi wpłaca na konto i nigdy mi nikt nic nie zabrał . Tyle że 7 zł płace miesięcznie za kartę płatniczą . Koleżanko kłamiesz a to grzech . !!!😂😂
To zależy na jakiej lokacie masz swoje oszczędności, bo jak np; zakładasz lokatę z funduszy inwestycyjnych, albo innych proponowanych przez bank, to wtedy możesz stracić swoje środki. dzieje się tak dlatego, bo ludzie myślą, ze pieniądze można tylko utracić na lokatach w akcjach, a to nie prawda, bo na innych lokatach też. Wejdź do banku, zapytaj o lokaty, to zobaczysz jakie ci zaoferują.

taie Przecież to brednia !
Ta osoba opisuje zakłady bukmacherskie a nie lokaty bankowe .
Dzieciak nie wie co to jest bank.
Jakie zakłady bukmacherskie ty ośle, przecież lokata bankowa w banku np; na funduszu inwestycyjnym, albo w obligacjach lub innym, to nie są zakłady bukmacherskie, tylko lokata oszczędnościowa. Dlatego Polacy to taki ciemny lud, że jak stracą swoje pieniądze, to potem nie wiedzą nawet dlaczego tak się dzieje, ponieważ nie wiedzą co to są lokaty bankowe i w co lokują swoje oszczędności w banku.

Dlatego jedna głupia baba ze wsi przyszła do banku i powiedziała proszę ulokować mi pieniądze na lokacie z procentami, aby na nich zarabiać. Bankier ulokował jej pieniądze na lokacie bardzo ryzykownej w akcjach i baba zdziwiona została póżniej bez grosza. Zapytała się bankiera jak to, przecież lokata miała zarabiać a tu pieniążków nie ma, a bankier mówi tak to jest w banku, niekiedy pieniążki się traci i po prostu ich nie ma i nieświadoma baba lokując oszczędności w banku została bez grosza u duszy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Darmowe konto w banku przestroga dla naiwnych.