6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń168
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +5
6 ppt ?

Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne

Napisał(a): ~reava -

Powiedzcie mi czy to jest normalne, że mężczyzna gdy leżymy i się przytulamy zaraz zaczyna wykonywać ruchy frykcyjne? Mam męża - normalne. Śpimy razem - normalne. Jeśli razem zasypiamy to się przytulamy - to raczej też normalne. Najbardziej lubimy zasypiać na boku. W tę samą stronę. On leży za mną i mnie przytula. Wszystko byłoby okej, gdyby nie te przeklęte ruchy frykcyjne. Wygląda to mniej więcej tak, że już prawie zasypiam, a on zaczyna je wykonywać. Zazwyczaj są dośc subtelne, ale jednak. Czasem zdarza się to nawet po stosunku. Pytałam go o co chodzi, on odpowiada mi, że jak tak leżymy to nie może się powstrzymać. Dla mnie to jest dziwne wytłumaczenie, bo kochamy się często. Kilka razy w tygodniu. Mimo to on ciągle to robi, a ja nie mogę tego znieść. Przez to, że wykonuje ciągle te ruchy frykcyjne ja czuję się źle, bo mam wrażenie, że każdą czułość sprowadza do seksu. Nie traktuję tego jako "zaproszenie", bo tak jak mówię kochamy się często! Czy ktoś spotkał się z taką przypadłością? Czy może mój mąż ma wysokie libido i to jest normalne? Już nie wiem co robić, bo strasznie mnie to wkurza..
INTERIA.PL

Re: Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne

Napisał(a): Gośka -

To mi przypomina zachowanie mojego byłego męża, w czasach młodości. Tłumaczenie wyglądało tak samo, że go tak podnieca moja bliskość i nie może nad tym zapanować.Może spróbuj spać w innej pozycji, w moim przypadku sprawdziło się. To zapewne przyczyna wysokiego libido, ale z czasem minie,tego możesz być pewna.Mój obecny partner z kolei tak jęczy podczas seksu, że czasem chętnie wyrzuciłabym go z łóżka, bo mnie to rozprasza, a czasem nawet śmieszy. Kiedyś go nawet nagrałam...

Re: Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne

Napisał(a): ~Alina -

O matko, jak ja dobrze Cię rozumiem! Mam to samo z moim partnerem! Wystarczy, że położymy się w łóżku, on mnie obejmie, leżąc za mną i Matek od razu zaczyna wykonywać swój rytuał! Nawet nie wiedziałam, że te ruchy nazywają się ruchami frykcyjnymi! Ale wiesz co, ciesz się z tego, bo to znaczy, że wciąż kręcisz swojego partnera! Wiem, że to może być denerwujące, ale po prostu pociągasz swojego faceta!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne