78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +-17
78 ppt ?

depresja lękowa (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Moja partnerka swego czasu miała właśnie tego typu problemy i szukaliśmy rozwiązań. Znaleźliśmy stronę o której wspominałem i umówiliśmy się na sesję indywidualną, trzeba przyznać, że to naprawdę skutecznie pomogło. Taka rozmowa ze specjalistą faktycznie czasem jest potrzebna i nie należy się tego wstydzić. Dla zainteresowanych: polecam.
Bym zapomniał, pełna oferta tutaj: www.sylwiamackus.pl
-

Witam.Przede wszystkim proszę zmienic lekarza.Depresja lękowa jest całkowicie uleczalna.Wiem co mówię bo sama na nią chorowałam ponad 15 lat temu.Pojawiła się u mnie po stracie bliskiej osoby i związanego z tym ogromnego szoku(ponieważ był to wypadek).Od tamtego czasu owszem mam czasem doła ale to wszystko.Z drugiej strony może pani mąż ma jakieś problemy które tłumi w środku a alkohol ..wiadomo, sprawia że na chwilę przestajemy o tym myśleć. Polecam dobrego psychologa/psychiatrę.A póki co w chwili kiedy widzi pani że z mężem dzieje się coś niedobrego proszę odwrócic jego uwagę , wyciagnąć go np na spacer, zrobic coś czego mąż zupełnie się nie spodziewa.To zawsze pomaga.Pozdrawiam
-

Po pierwsze współczuję Ci, A po drugie to skoro tyle lat z tym żyjecie to wiesz że jak sam nie będzie chciał sobie pomóc czy tez przyjąć pomocy to nic z tego nie będzie. Może poproś jakiegoś psychologa nich z nim porozmawia...Niestety na siłę nic nie zrobisz... powodzenia
-

Zalecam, mikroelementy z Żeń- Szeniem- czerwone wino gronowe do obiadu, orzechy, miód, jedno piwo na dzień, jeśli nie jest alkoholikiem , sport ! Ponadto najważniejsze- depresja bierze się z czegoś, najczęściej jakiś wydarzeń, przeżyć, musisz ustalić co to było, przyczynę to podstawa sukcesu wyleczenia ! Hej :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • depresja lkowa forum
  • depresja lkowa
  • maz ma depresja lekowa
  • depresja lękowa
  • depresja lekowa
  • mój mąż cierpi na depresję
Do góry strony: depresja lękowa