Reklama

81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +-17
81 ppt ?

depresja lękowa (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: depresja lękowa

Napisał(a): felicyta11 -

Martusia30 Moj maz cierpi na depresje lekowa od 10 lat zazwyczaj jest dobrze bierze leki ale nadchodza czarne chmury tak jak wczoraj i wtedy siega po alkohol co mam robic jak mu pomoc?
Znasz problem od podszewki... czyli od 10 lat. Ty sama wiesz najlepiej, gdzie i u kogo szukac pomocy. Jesteś fachowcem w tej sprawie. Ja ci nic nie mogę doradzić, ale ......może ktoś, tak jak Ty zna problem i napisze ci coś mądrego. Pozdrawiam.

Napisał(a): frognatic -

Moja partnerka swego czasu miała właśnie tego typu problemy i szukaliśmy rozwiązań. Znaleźliśmy stronę o której wspominałem i umówiliśmy się na sesję indywidualną, trzeba przyznać, że to naprawdę skutecznie pomogło. Taka rozmowa ze specjalistą faktycznie czasem jest potrzebna i nie należy się tego wstydzić. Dla zainteresowanych: polecam.
Bym zapomniał, pełna oferta tutaj: www.sylwiamackus.pl

Napisał(a): Joanna35 -

Witam.Przede wszystkim proszę zmienic lekarza.Depresja lękowa jest całkowicie uleczalna.Wiem co mówię bo sama na nią chorowałam ponad 15 lat temu.Pojawiła się u mnie po stracie bliskiej osoby i związanego z tym ogromnego szoku(ponieważ był to wypadek).Od tamtego czasu owszem mam czasem doła ale to wszystko.Z drugiej strony może pani mąż ma jakieś problemy które tłumi w środku a alkohol ..wiadomo, sprawia że na chwilę przestajemy o tym myśleć. Polecam dobrego psychologa/psychiatrę.A póki co w chwili kiedy widzi pani że z mężem dzieje się coś niedobrego proszę odwrócic jego uwagę , wyciagnąć go np na spacer, zrobic coś czego mąż zupełnie się nie spodziewa.To zawsze pomaga.Pozdrawiam

Napisał(a): malvia -

32 lata borykam sie z nerwica lękowa. Niestety, terapie nie pomogly. Kiedy pojawily sie stany depresyjne, tylko leki. Przy lekach psychotropowych zero alkoholu. Jezeli twoj maz sobie tego nie uswiadomi, moze byc kiepsko. Ja robie sobie kuracje okolo polroczne. Ostatnio bralam seroxat, ktory postawil mnie na nogi i przez rok bylo ok.

Napisał(a): lilith70 -

Martusia30 Moj maz cierpi na depresje lekowa od 10 lat zazwyczaj jest dobrze bierze leki ale nadchodza czarne chmury tak jak wczoraj i wtedy siega po alkohol co mam robic jak mu pomoc?
hmmm ale od 10 lat się leczy i bierze leki, przecież taką depresję można wyleczyć, nie mówię - mogą być nawroty i trzeba się pilnować, ale jest to możliwe, proponowałabym zmianę psychiatry, leków i przede wszystkim terapię
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maz ma depresja lekowa
  • depresja lękowa
  • depresja lekowa
  • mój mąż cierpi na depresję
Do góry strony: depresja lękowa