123
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +0
123 ppt ?

Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć? (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?

Napisał(a): gość -

Forfiter Jeśli jeździć to na nartach jeśli siedzieć na du..ie na stoku to na snowboardzie.
Jeśli jeździć to na snowboardzie, jeśli chcesz walić jajami po śniegu lub muldach to na nartach - domyślam się po komentarzu że nigdy na snowboardzie nie jeździłeś, każdy jak się uczy popełnia błędy widzę na stokach pełno narciarzy którym się nogi tak rozjeżdżają że nawet blondynka z najlepszych kawałów im zazdrości ;-)))) tylko dogoń dobrego snowboardzistę na stoku, NA CZARNYM STOKU, a nie na oślej łączce bo tam narciarzom to się dobrze jeździ HAHAHAHAHAHAHA
INTERIA.PL

Re: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?

Napisał(a): edaeds -

rossa Ja chciałabym się nauczyć jeździć na desce :) Jaką deskę może sobie kupić dziewczyna?
Ja jeżdzę od wielu lat. Powiem Ci,ze wiele osób robi błąd oraz kupuje sobie bardzo szerokie deski. Takie deski nie są bardzo wygodne, o wiele lepiej moim zdaniem będzie kupić deskę, która jest węższa ale bardzo dobrze wyprofilowana. Na stronie masz wygodny kalkulator snowboardowy:
http://supers(...)oardowy
Jeśli podasz tutaj swoje dane powinna Ci wyskoczyć lista propozycji desek. Masz tam różne grupy cenowe. Myślę,zeby kupić sobie porządny sprzęt trzeba byłoby dać ok 1000 zł.

Re: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?

Napisał(a): gość -

Bardzo fajny organizator takich wyjazdów do e-olton.pl, mają na ten rok wyjazdy narciarskie dla dzieci w dwóch grupach wiekowych – młodsze dzieci od 7 do 12 lat i potem, o ile się nie mylę, 10-16 lat. Zakopane. Snowboard i narty, do tego nauka angielskiego – i do tego basen. My już trzeci rok z nimi jedziemy i na pewno nie zamienilibyśmy Oltona na żadną inną szkołę. Mają nie tylko cudownych instruktorów – z podejściem do dzieci, zabawnych i przesympatycznych, ale też super ofertę "po nartach" – kiełbaski, kuligi, dyskoteki, karaoke, generalnie zero czasu na nudę i tęsknotę za domem, więc jeśli ktoś ma obawy czy wysłać dziecko po raz pierwszy, czy nie będzie płakało za rodzicami, to tylko z Oltonem :)

Re: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?

Napisał(a): ~makadamia018 -

Dla mnie zdecydowanie wygrywają tradycyjne narty! Deska to nie moja bajka... jakbyście szukali porządnego sprzętu narciarskiego to polecam [url=http://xtreme-shop.pl/narciarstwo]http://xtreme-shop.pl/narciarstwo[/url] .

Re: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?

Napisał(a): ~hamer -

Zakładając 1200 zł budżet - którą deskę snowboardową byście polecili?
Zerknijcie -https://letsb(...)bordowe
Gdyby faktycznie te nieco droższe dawały o wiele lepsze możliwości, to mógłbym wykombinować kilka stówek więcej, ale muszę wtedy mieć pewność, że faktycznie jest po co.

Re: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?

Napisał(a): ~from -

Ja osobiście wolę deskę. W lato często jeżdżę na desce, więc i zimą postanowiłem wybrać snowboard zamiast nart. Nie miałem problemów z nauką jazdy na nim. Swój sprzęt zamówiłem na www.boardslide.pl I bardzo go sobie chwalę. Jest trwały i w dobrej cenie.

Re: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?

Napisał(a): Stonoga -

Ja nie wiem dokładnie bo osobiście to pływam na wakeboardzie i generalnie mówią, że jak się ogrania jedno to łatwo ogarnąć drugie. Nauczyłam się pływać na desce bardzo szybko i teraz juz bez problemów śmigam na wyciągu. Jak chcesz spróbować to polecam poszukaj sobie jakiegoś wakeparku nahttps://www.w(...)ake.com fajna stronka bo znajduje wyciągi w okolicy także nie trzeba ręcznie szukać tylko ma się na miejscu wszystkie i ich opisy i oceny.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na czym atwiej jedzi narty czy snowboard
  • co jest latwiejszw do nauki narty czy deska
  • na cym prociej si nauczy narty cu snowboard
Do góry strony: Deska czy narty - na czym łatwiej nauczyć się jeździć?