817
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi198
  • Ocen na +341
817 ppt ?

"Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim? (199)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

Napisał(a): egle -

dzienpierwszy2
dzienpierwszy2
egle
dzienpierwszy2
egle
dzienpierwszy2

Może powoli i pojedynczo :
Tytuł , :czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim , to tytuł w "die welcie " , nie mój ...

Z tym się zgadzam y?
nie, nie znajduje tytulu w takiej wersji, na pierwszej stronie, wrzuc linka, jesli wciaz jest w takiej formie.
To może otwórz stronęhttps://www.welt.de/ i zjeżdżaj w dół :

- a tam wielkim literami po prawej stronie będzie pisało :

" Ist deutschland bald islamisch" ...albo jakoś tak .
ale widzi ten tytul ktos jeszcze?
ja go nie widze... malo tego, to co napisaels nie jest poprawnie gramatycznie, choc oczywiscie moze czepiam sie szczegolow, wpisalam za to te fraze w Google, bo die Welt jest dobrze pozycjonowany i nic nie wyskoczylo

upieram sie wiec, ze tego nie ma wcale, a jesli jest, obiecuje zajrzec do okulisty....
a takie widzisz ?

Zdjęcie
Niegramatycznie powiadasz ?

Ci Niemcy nie mają pojecia o swojej gramatyce...chyba, że ja się pomyliłem przy literowaniu
no pomyliles sie i nie przy literowaniu, a przy uzywaniu liter. Niemcy maja pojecie o gramatyce, choc pewnie nie wszyscy, to die Welt nie ma z tym problemow.
INTERIA.PL

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

niepokorny1970
Problem lamania prawa i zwiekszenia Sie wystepkow kryminalnych i Robe przemilczenia tego przez Partie czy srodowiska medialne sprowadzasz do kwestii islamizacji Niemiec? Nie bardzo rozumiem.
Masz swiadomosc, ze kiedy otwarto granice, to Polacy tez podniesli czynnik kryminogenny w Niemczech? Ze teraz rowniez mowi sie, ze Rumuni to robia? Co ma do tego islam? O ktorym w tym artykule nie ma chyba ani słowa...

A podtytul powrotu kryzysu jest tez wytkumaczony i to rowniez nie chodzi o islamizacje, na moje, skoro cos wraca, To oznaczaloby, ze cos juz bylo, czy wiec Europa juz wczesinej zostala zislamizowana?

Ja mam bardziej wrazenie, ze wpadasz na nur Kampanii przedwyborczej, w ktorej uchodzcy odgrywaja wazna role. Glos, ze sie zle dzieje, z ich naplywem, i to prawda, bo problem istnieje, ale o naplyw islamu prznajmniej jeszcze na kolejnych 100 lat bylabym spokojna...
100 lat? Przy demografii jaka jest obecnie wśród rodowitych Niemców (ale i Francuzów, Holendrów czy Belgów) za najdalej 50 lat będziecie stanowili mniejszość w swoim własnym kraju. I to bez napływu uchodźców z zewnątrz, a ten przecież będzie, bo wszak wasze elity są i będą poprawne politycznie. A ponieważ sposób działania islamskiej hidżry jest niezmienny to już niedługo muzułmanie zaczną się głośno domagać się udziału w władzy. I tak krok po kroku będziecie tracić swój kraj na rzecz przybyszów. Wszak już głośno o tym mówił do waszej tureckiej diaspory Recip Erdogan: "Pokonamy ich macicami"
Turcja jest od lat obecna w Niemczech, Erdogan duzo mowi, wazne, co mysla ci, co tu mieszkaja i jak to spostrzegaja. Nie wiem, do kogo kierujesz swoj post, piszac bedziecie, ale zakladam, ze mi dobrze zyczysz, jesli znak krzyza czynisz rano i wieczorem i sie gorliwie modlisz. Taka przeciez idea towarzyszy chrzescijanom.

Muzulmanie i dzis sa juz przy wladzy, a nawet tureckie chusty obecne sa w parlamencie i w telewizji. Wazne sa proporcje, a te nie sa az tak zatrwazajcac, jak piszesz. Niemcy w swej poprawnosci politycznej, dbaja o wszystkie religoie, takze o kosciol katolicki czy ewangelicki. Te maja szpitale, przedszkola, czy szkoly, nie obawialabym sie, ze to wszystko pojdzie tak szybko.

dzienpierwszy2
egle
dzienpierwszy2
egle
dzienpierwszy2

Tytuł , :czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim , to tytuł w "die welcie " , nie mój ...

Z tym się zgadzam y?
nie, nie znajduje tytulu w takiej wersji, na pierwszej stronie, wrzuc linka, jesli wciaz jest w takiej formie.

ja go nie widze... malo tego, to co napisaels nie jest poprawnie gramatycznie, choc oczywiscie moze czepiam sie szczegolow, wpisalam za to te fraze w Google, bo die Welt jest dobrze pozycjonowany i nic nie wyskoczylo

upieram sie wiec, ze tego nie ma wcale, a jesli jest, obiecuje zajrzec do okulisty....
a takie widzisz ?

Zdjęcie
nie potrafie zrobic screena, ale u mnie w tym miejscu jest auf ewig Merkel -https://www.w(...)AOGSZ01

wniosek z tego, ze ramka jest ruchoma i dlatego nie widzialam.
szkoda ze Welt zrobil sie populistyczny, choc jak sie wchodzi w art to juz slowa o islamie nie ma i tego sie trzymam.

Marduk1986
Jest,trzeba wejść z głównej w politykę,znalazłem :)
https://www.w(...)AOGSZ01
wcale ze nie, u mnie pokazuje sie co innego, straszna cenzure ten Welt wprowadza, tylko Polakom pozwala doczytac, ze Islam zalewa Niemcy :D

ja dostalalm w konspiracji na maila, ze mam krzyz i czosnek do okna wywiesic, na islamistow ponoc tez dziala :D...
ps. tak samo, jak na Polakow ow artykul :D

Napisał(a): Marduk1986 -

egle
Marduk1986
wcale ze nie, u mnie pokazuje sie co innego, straszna cenzure ten Welt wprowadza, tylko Polakom pozwala doczytac, ze Islam zalewa Niemcy :D

ja dostalalm w konspiracji na maila, ze mam krzyz i czosnek do okna wywiesic, na islamistow ponoc tez dziala :D...
Kliknij na tamten link,skieruje Cię do artykułu.Poza tym to cześć :)
Moim zdaniem powinni jeszcze tłumaczy wynająć,niech artykuły o islamie w Niemczech tłumaczą na polski,bo ten tłumacz koślawo,źle tłumaczy :)
Fajne są debaty ludzi którzy Niemcy widzieli tylko na mapie,a rozprawiają godzinami jak to Niemcy islamskie się zrobiły :))
P.S. Nie zapomnij o kołku,musisz go wbić prosto w serce bestii,chyba o północy,tylko wtedy zadziała :D

Marduk1986
egle
Marduk1986

Moim zdaniem powinni jeszcze tłumaczy wynająć,niech artykuły o islamie w Niemczech tłumaczą na polski,bo ten tłumacz koślawo,źle tłumaczy :)
Fajne są debaty ludzi którzy Niemcy widzieli tylko na mapie,a rozprawiają godzinami jak to Niemcy islamskie się zrobiły :))
P.S. Nie zapomnij o kołku,musisz go wbić prosto w serce bestii,chyba o północy,tylko wtedy zadziała :D
o polnocy? o nie nie, tu Panowie podaja, ze w samo poludnie nalezy sie ich bac, a Ty o polnocy?
problem w tym, ze Niemcy od dawna otwarte sa na inne wiary, nikomu to nie przeszkadza, fajna jest reklama z amazona bodajze, gdzie ksiadz z kosciola katolickiego, rabin i muzulmanin klecznik zamawiaja i to najlepiej obrazuje, ze religie w DE sie wymieniaja i zyja obok siebie.

czesc :)

na mapie powiadasz, ale ktorej? ;)

egle
Marduk1986
egle
Marduk1986

o polnocy? o nie nie, tu Panowie podaja, ze w samo poludnie nalezy sie ich bac, a Ty o polnocy?
problem w tym, ze Niemcy od dawna otwarte sa na inne wiary, nikomu to nie przeszkadza, fajna jest reklama z amazona bodajze, gdzie ksiadz z kosciola katolickiego, rabin i muzulmanin klecznik zamawiaja i to najlepiej obrazuje, ze religie w DE sie wymieniaja i zyja obok siebie.

Nie wiem jakie mapy oni tam mają,może te z NRD i RFN? Albo prawackich propagandowych filmików się naoglądali o Niemczech,jak pewien odmóżdżony fanatyk Trumpa.
A wiesz że Polska też kiedyś była otwarta na inne wiary? W 17 wieku gdy większość przejęli fanatycy (wiesz jacy) tolerancja się skończyła,innowierców wyganiano z kraju,mordowano,zabierano im prawa,no i kilkaset lat potem RON upadła.

Z wampirami mi się pomyliło,na te bestyje kołek działa o każdej porze dnia i nocy :)

Musisz też sobie załatwić osłonę od złych życzeń płynących z Polski,jak to bywa,taką tarczę,wszystko co złe odbija się od Twej tarczy i wraca do nadawcy ze zdziesięciokrotnioną mocą,może być? :))

egle
Marduk1986
egle
Marduk1986

Nie zdążyłem edytować,więc tu dodam :)

Ale na własne oczy nie sprawdzą,no gdzie,to nie do pomyślenia żeby "polsko" katolicka noga na islamskiej niemieckiej ziemi stała :D W dodatku to niepatriotyczne ;)

No i poprawię,RON upadła ponad wiek po tym jak fanatycy (wiesz którzy) przejęli większość w sejmie.

:)

Marduk1986
Nie wiem jakie mapy oni tam mają,może te z NRD i RFN? Albo prawackich propagandowych filmików się naoglądali o Niemczech,jak pewien odmóżdżony fanatyk Trumpa.
A wiesz że Polska też kiedyś była otwarta na inne wiary? W 17 wieku gdy większość przejęli fanatycy (wiesz jacy) tolerancja się skończyła,innowierców wyganiano z kraju,mordowano,zabierano im prawa,no i kilkaset lat potem RON upadła.

Z wampirami mi się pomyliło,na te bestyje kołek działa o każdej porze dnia i nocy :)

Musisz też sobie załatwić osłonę od złych życzeń płynących z Polski,jak to bywa,taką tarczę,wszystko co złe odbija się od Twej tarczy i wraca do nadawcy ze zdziesięciokrotnioną mocą,może być? :))
no Trump dopiero sie przekona, co fanatycy potrafia :D, zapowiedz konca jego prezydentury, zdaje sie byc, jesli zartem, to dosc kiepskim :)

to prawda, dlatego sami rdzenni Niemcy nie maja nic do islamu i meczety, jak i chusty srednio albo wcale im przeszkadzaja. komentarze pisac jendak kazdy moze, a wielokrotnie mialam okazje sie przekonac, ze wielcy przeciwnicy islamu czesto pochodza z Polski :).

Zreszta w Turcji, z tego co sie orientuje, nikt nikomu glow nie ucina, a islam ma rozne formy, Istambul jest bardziej europejski niz Berlin, co wiec ma byc przenoszone, to co na malych wioskach sie gniezdzi?

religia komus sluzy i to wcale nie wyznawcom, oni sa tylko narzedziem, zarowno z jednej jak i z drugiej strony. bo hjak inaczej tlumaczyc, ze na spotkanie z mikolajem i to wcale nie z diadia marozem, muzulmanie calymi rodzinami pedza?

dlaczego tak chetnie publikowane sa informacje, ze gdzies jest zakazana wieprzowina, a to ze w katolickich przedszkolach dzieci muzulmanow wieprzowinke smacznie jedza juz nie trzeba?

to tak jak u nas z 10 przykazaniami, ktorych co piaty katolik, nawet nie potrafi do porzadku powiedziec...

by Islam rzadzil konieczne jest zmiana niemieckiej konstytucji i jak to sie zadzieje, to dopiero wtedy mozna uznac , ze cos powaznego sie dzieje na swiecie, a poki co, to w Niemczech rspektowane jest w prawie, to co w Polsce tylko w slowie, bo konstytucja polska tez rzkomo dopuszcza inne wiary... ale jak z tym jest... cos zatrzymalismy sie na inkwizycjach i z mysleniem i z dzialaniem :)

egle
Marduk1986

no Trump dopiero sie przekona, co fanatycy potrafia :D, zapowiedz konca jego prezydentury, zdaje sie byc, jesli zartem, to dosc kiepskim :)

to prawda, dlatego sami rdzenni Niemcy nie maja nic do islamu i meczety, jak i chusty srednio albo wcale im przeszkadzaja. komentarze pisac jendak kazdy moze, a wielokrotnie mialam okazje sie przekonac, ze wielcy przeciwnicy islamu czesto pochodza z Polski :).

Zreszta w Turcji, z tego co sie orientuje, nikt nikomu glow nie ucina, a islam ma rozne formy, Istambul jest bardziej europejski niz Berlin, co wiec ma byc przenoszone, to co na malych wioskach sie gniezdzi?

religia komus sluzy i to wcale nie wyznawcom, oni sa tylko narzedziem, zarowno z jednej jak i z drugiej strony. bo hjak inaczej tlumaczyc, ze na spotkanie z mikolajem i to wcale nie z diadia marozem, muzulmanie calymi rodzinami pedza?

dlaczego tak chetnie publikowane sa informacje, ze gdzies jest zakazana wieprzowina, a to ze w katolickich przedszkolach dzieci muzulmanow wieprzowinke smacznie jedza juz nie trzeba?

to tak jak u nas z 10 przykazaniami, ktorych co piaty katolik, nawet nie potrafi do porzadku powiedziec...

by Islam rzadzil konieczne jest zmiana niemieckiej konstytucji i jak to sie zadzieje, to dopiero wtedy mozna uznac , ze cos powaznego sie dzieje na swiecie, a poki co, to w Niemczech rspektowane jest w prawie, to co w Polsce tylko w slowie, bo konstytucja polska tez rzkomo dopuszcza inne wiary... ale jak z tym jest... cos zatrzymalismy sie na inkwizycjach i z mysleniem i z dzialaniem :)
Właśnie,meczety,byłem w tym islamskim niemieckim kraju,ale ani jednego meczetu nie widziałem :) Tak wizualnie,w centrum Berlina,wiesz Alexanderplatz potem okolice Bramy Brandenburskiej,to była taka mieszanina ludzi,dużo białych,ale chyba obcy przeważali.
Teraz taki jeden propagandysta nakręci film w centrum,a drugi z trzecim będą gadać o islamskich Niemczech,ale już na prowincji nie ma tak dużo obcych.

Tam gdzie ja byłem,biali przeważali,ale to nie ważne,bo według nich Niemcy są islamskie.A kto im o tym powiedział? Jakiś pseudoprawicowy bożek typu ten

Niech zobaczą na własne oczy Niemcy,zamiast powtarzać głupoty :))

To jest 9 przykazań a nie 10 :) Pierwsze zostało wymazane,a dziesiąte rozbite na dwie części :D

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Marduk1986
dzienpierwszy2
Marduk1986
egle
dzienpierwszy2
egle
dzienpierwszy2

Z tym się zgadzam y?

Okulista Ci nie potrzebny,pozwoliłem sobie sprawdzić,poleciałem od góry do dołu,i od dołu do góry,nie ma tego artykułu.
Tutej :

Zdjęcie
To pisz że z głównej trzeba wejść w politykę,bo na głównej tego artykułu nie ma
https://www.w(...)olitik/
Moją odpowiedź skasował moderator (automatyczny ?) zgadnij na kogo wniosek ?

;) :D

powtórzę Ci więc tę odpowiedź , a brzmiała ona mniej więcej tak ...:

"Człowieku !!

ja mogę pisać , powtarzać co napisałem i mogę powtarzać co napisałem pogrubiając litery.

Nie ma to żadnego znaczenia bo Ty nie czytasz !!! nawet tytułu nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem ..."

i później przytoczyłem fragment wątku specjalnie dla Ciebie pogrubiając :

"Zapytanie gazety " Czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim", jest na pierwszej stronie gazety ( odnośnik do artykułu"https://www.w(...)AOGSZ01"

Znowu zgłosisz tę bulwersującą wiadomość do cenzury ;) :D :D

dzienpierwszy2

"Człowieku !!

ja mogę pisać , powtarzać co napisałem i mogę powtarzać co napisałem pogrubiając litery.

Nie ma to żadnego znaczenia bo Ty nie czytasz !!! nawet tytułu nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem ..."

"Zapytanie gazety " Czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim", jest na pierwszej stronie gazety ( odnośnik do artykułu"https://www.w(...)AOGSZ01"

Czekasz aż ci ktoś przyklaśnie?

Brawo,tak na prawdę twojego tematu wcale nie czytałem bo nie mam czasu na głupoty,do pierwszej strony doszedłem przed chwilą,i zauważyłem że jednak link do artykułu dałeś w startówce :)
I skończ z tymi domniemaniami na temat zgłoszeń,to są kalumnie,wrzuć je tam gdzie twoje tematy o Niemczech czyli do worka z podpisem "miało być prawdą,jednak uroiło mi się" :)
Załączniki:

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Marduk1986
dzienpierwszy2

"Człowieku !!

Czekasz aż ci ktoś przyklaśnie?

Brawo,tak na prawdę twojego tematu wcale nie czytałem bo nie mam czasu na głupoty :)
I skończ z tymi domniemaniami na temat zgłoszeń,to są kalumnie,wrzuć je tam gdzie twoje tematy o Niemczech czyli do worka z podpisem "niby prawda,jednak uroiło mi się" :)
Z pewnością wyrzucił tę odpowiedź największy kierownik wśród administratorów , przerażony wilością użytych wulgaryzmów. ;) :D

Pamiętaj jednak , że moje "tematy o Niemczech" to przeważnie , a w tym wypadku tylko , linki do niemieckich bardzo prestiżowych gazet.

Ale co oni tam wiedzą ...to kretyni. Najlepiej na wszystkim się znają "interiowi europejczycy"
.

Napisał(a): niepokorny1970 -

100 lat? Przy demografii jaka jest obecnie wśród rodowitych Niemców (ale i Francuzów, Holendrów czy Belgów) za najdalej 50 lat będziecie stanowili mniejszość w swoim własnym kraju. I to bez napływu uchodźców z zewnątrz, a ten przecież będzie, bo wszak wasze elity są i będą poprawne politycznie. A ponieważ sposób działania islamskiej hidżry jest niezmienny to już niedługo muzułmanie zaczną się głośno domagać się udziału w władzy. I tak krok po kroku będziecie tracić swój kraj na rzecz przybyszów. Wszak już głośno o tym mówił do waszej tureckiej diaspory Recip Erdogan: "Pokonamy ich macicami"

Turcja jest od lat obecna w Niemczech, Erdogan duzo mowi, wazne, co mysla ci, co tu mieszkaja i jak to spostrzegaja. Nie wiem, do kogo kierujesz swoj post, piszac bedziecie, ale zakladam, ze mi dobrze zyczysz, jesli znak krzyza czynisz rano i wieczorem i sie gorliwie modlisz. Taka przeciez idea towarzyszy chrzescijanom. Muzulmanie i dzis sa juz przy wladzy, a nawet tureckie chusty obecne sa w parlamencie i w telewizji. Wazne sa proporcje, a te nie sa az tak zatrwazajcac, jak piszesz. Niemcy w swej poprawnosci politycznej, dbaja o wszystkie religoie, takze o kosciol katolicki czy ewangelicki. Te maja szpitale, przedszkola, czy szkoly, nie obawialabym sie, ze to wszystko pojdzie tak szybko.
Piszę "będziecie" bo popełniłaś kilka błędów charakterystycznych dla kogoś przyzwyczajonego do używania jeżyka niemieckiego, ale mogę się mylić. Co do tego co myślą mieszkający w Europie Turcy mieliśmy próbki już wcześniej gdy wychodzili na wiece poparcia dla Erdogana. Część z nich czuje się Niemcami, ale bynajmniej nie jest to część znacząca. Podobnie jest z Marokańczykami w Holandii. Znam osobiście sporo takich z 3 pokolenia, już urodzonych w Europie, którzy są bardzo radykalni w ocenie cywilizacji, która przygarnęła ich rodziców. Krótko mówiąc zwyczajnie nią gardzą, bo i cóż ma do zaoferowania muzułmaninowi dzisiejsza cywilizacja zachodnio-europejska? Patrzysz na to przez różowe okulary, bo wnosząc z kpiarskiego tonu z jakim wypowiedziałaś się o mojej religii, nie rozumiesz, że dla kogoś wierzącego ta cywilizacja może być niczym. I dla nich, wierzących muzułmanów tym właśnie jest - pustą fasadą. A zachodni europejczycy bogatymi frajerami, których można wykorzystać, ale którzy nie zasługują na jakikolwiek szacunek. Bo nie wierzą w nic i dla nich są jak zwierzęta. Ogarniasz taki sposób myślenia? Bo on dominuje wśród muzułmanów. Co zaś do demografii to scenariusz jaki opisałem jest optymistyczny. Kilka tysięcy nawet muzułmanów w strukturach władzy jeszcze niczego nie zmienia. Póki co realną władzę trzymają autochtoni. Ale to się cały czas zmienia na ich niekorzyść.
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?