817
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi198
  • Ocen na +341
817 ppt ?

"Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim? (199)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

Napisał(a): egle -

Marduk1986
Właśnie,meczety,byłem w tym islamskim niemieckim kraju,ale ani jednego meczetu nie widziałem :) Tak wizualnie,w centrum Berlina,wiesz Alexanderplatz potem okolice Bramy Brandenburskiej,to była taka mieszanina ludzi,dużo białych,ale chyba obcy przeważali.
Teraz taki jeden propagandysta nakręci film w centrum,a drugi z trzecim będą gadać o islamskich Niemczech,ale już na prowincji nie ma tak dużo obcych.

Tam gdzie ja byłem,biali przeważali,ale to nie ważne,bo według nich Niemcy są islamskie.A kto im o tym powiedział? Jakiś pseudoprawicowy bożek typu ten

Niech zobaczą na własne oczy Niemcy,zamiast powtarzać głupoty :))

To jest 9 przykazań a nie 10 :) Pierwsze zostało wymazane,a dziesiąte rozbite na dwie części :D
meczety sa i wcale nie jest ich malo. mieszkalam kiedys obok tureckiej dzielnicy, byly tam dwa meczety, a ulice dalej... trzy koscioly. Bo trzeba wiedziec, o czym nikt nie pisze, ze koscilow w Niemczech tez jest duzo, sa mniejsze niz polskie i dla mniejszej ilosci osob, za to nie trzeba jechac furmanka przez trzy wsie, zeby sie pomodlic, fajnie.

teraz sie faktycznie miesza, tych kolorowych jest wielu, ale Niemcy chyba sa do tego przyzwyczajeni, kiedys mowiono, ze Niemcy stana sie druga Turcja i jakos sie tak noie stalo. Turcy przyjezdzaja, wyjezdzaja, sa tacy, co jak Polacy naciagaja system i tacy, co robia dla Niemcow wielkie interesy, bilans jaki wychodzi, wiedza ci na gorze, ale pewnie nie jest zly, skoro nie usprawniaja tego.

mnie nic do tego ,bo mnie stad tez nikt nie wygania, jako auslander nie mam prawa mowic komus, won i nie powiem, nawet jesli jego religia jest inna niz mojsza :D
INTERIA.PL

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

Napisał(a): Marduk1986 -

egle
Marduk1986
Właśnie,meczety,byłem w tym islamskim niemieckim kraju,ale ani jednego meczetu nie widziałem :) Tak wizualnie,w centrum Berlina,wiesz Alexanderplatz potem okolice Bramy Brandenburskiej,to była taka mieszanina ludzi,dużo białych,ale chyba obcy przeważali.
Teraz taki jeden propagandysta nakręci film w centrum,a drugi z trzecim będą gadać o islamskich Niemczech,ale już na prowincji nie ma tak dużo obcych.

Tam gdzie ja byłem,biali przeważali,ale to nie ważne,bo według nich Niemcy są islamskie.A kto im o tym powiedział? Jakiś pseudoprawicowy bożek typu ten

Niech zobaczą na własne oczy Niemcy,zamiast powtarzać głupoty :))

To jest 9 przykazań a nie 10 :) Pierwsze zostało wymazane,a dziesiąte rozbite na dwie części :D
meczety sa i wcale nie jest ich malo. mieszkalam kiedys obok tureckiej dzielnicy, byly tam dwa meczety, a ulice dalej... trzy koscioly. Bo trzeba wiedziec, o czym nikt nie pisze, ze koscilow w Niemczech tez jest duzo, sa mniejsze niz polskie i dla mniejszej ilosci osob, za to nie trzeba jechac furmanka przez trzy wsie, zeby sie pomodlic, fajnie.

teraz sie faktycznie miesza, tych kolorowych jest wielu, ale Niemcy chyba sa do tego przyzwyczajeni, kiedys mowiono, ze Niemcy stana sie druga Turcja i jakos sie tak noie stalo. Turcy przyjezdzaja, wyjezdzaja, sa tacy, co jak Polacy naciagaja system i tacy, co robia dla Niemcow wielkie interesy, bilans jaki wychodzi, wiedza ci na gorze, ale pewnie nie jest zly, skoro nie usprawniaja tego.

mnie nic do tego ,bo mnie stad tez nikt nie wygania, jako auslander nie mam prawa mowic komus, won i nie powiem, nawet jesli jego religia jest inna niz mojsza :D
A czy ja przeczę temu? Mówię tylko że byłem w Niemczech,ale na własne oczy ani jednego meczetu nie widziałem,co nie znaczy że jak nie widzę to ich nie ma :) Za to widziałem kilka kościołów,ale mnie do religii nigdy nie ciągnęło :)

Wiesz,w Turcji jest taka fajna polska miejscowość Polonezköyhttps://pl.wi(...)%C3%B6y
Może słyszałaś,to taka tam ciekawostka :))

niepokorny1970

Piszę "będziecie" bo popełniłaś kilka błędów charakterystycznych dla kogoś przyzwyczajonego do używania jeżyka niemieckiego, ale mogę się mylić. Co do tego co myślą mieszkający w Europie Turcy mieliśmy próbki już wcześniej gdy wychodzili na wiece poparcia dla Erdogana. Część z nich czuje się Niemcami, ale bynajmniej nie jest to część znacząca. Podobnie jest z Marokańczykami w Holandii. Znam osobiście sporo takich z 3 pokolenia, już urodzonych w Europie, którzy są bardzo radykalni w ocenie cywilizacji, która przygarnęła ich rodziców. Krótko mówiąc zwyczajnie nią gardzą, bo i cóż ma do zaoferowania muzułmaninowi dzisiejsza cywilizacja zachodnio-europejska? Patrzysz na to przez różowe okulary, bo wnosząc z kpiarskiego tonu z jakim wypowiedziałaś się o mojej religii, nie rozumiesz, że dla kogoś wierzącego ta cywilizacja może być niczym. I dla nich, wierzących muzułmanów tym właśnie jest - pustą fasadą. A zachodni europejczycy bogatymi frajerami, których można wykorzystać, ale którzy nie zasługują na jakikolwiek szacunek. Bo nie wierzą w nic i dla nich są jak zwierzęta. Ogarniasz taki sposób myślenia? Bo on dominuje wśród muzułmanów. Co zaś do demografii to scenariusz jaki opisałem jest optymistyczny. Kilka tysięcy nawet muzułmanów w strukturach władzy jeszcze niczego nie zmienia. Póki co realną władzę trzymają autochtoni. Ale to się cały czas zmienia na ich niekorzyść.
jasne ze sie mylisz, niemiecki znam z translatora, wcale sie go nie ucze, bo po co? Kaczynski na wiecach mowi, ze Polska wstaje z kolan, niech sie Niemiaszki polskiego ucza...

kpiarski ton? zartujesz teraz? moze jednak nie zarzucaj komus braku ogarniania czegos, skoro sam nie przeskoczysz murku... nawet malenkiego...

turcy wychodza na rozne wiece, zdecydowanie jest wielu, co ma niemieckie obywatelstwo, a popiera Erdogana, ale to nic nowego, znam wielu Polakow, co glosowali na pis, a dzis ani mysla wracac do kraju i nawet, kiedy wielka Brytania sie zamyka, to rowniez nie wracaja z wielka fala, jak to tvp dumnie oglasza, tylko osadami lokuja sie w ... Holandii. Co mialam okazje widziec na wlasne oczy nawet tego lata.... skoro wiec Polacy moga rzucac puste popracie, nie wiazac tego z powrotem do kraju, to dlaczego odmawiac tego Turkom?

jest jednak ich spora czesc, ktore z Erdoganem nie chce miec nic wspolnego i oni buduja rowniez Niemcy, placa podatki, rodza dzieci itd...

moje rozowe okulary, to nic innego, jak wsadzanie nosa, jak kija w mrowisko. Slucham nie tylko telewizji, czytam nie tylko gazety, ale rozmawiam z ludzmi. i to mi daje prawo do odnoszenia sie do tematu, w zupelnie innym swietle.

bo coz przedstawil ten artykul, rzekomo drastycznie zatytulowany? skoro o islamie nie zajaknal sie autor ani slowkiem? to gryzie tez Niemcow, ale ich historia jest skomplikowana i to, gdzie im Polacy zarzucaja klamstwo i brak empatii, rzutuje na ich polityce albo przyzwoleniu na te polityke.

to prawda, zachodnia Europa to bogaci frajerzy, Polacy mysleli inaczej? czy fakt, ze nie wyznaja Islamu, pozwala im doic te Europe, bez slowa dziekuje? czy te statystyki umjuja ilu Polakow wyjechalo po bogaty socjal, ani myslac przepracowac dzien dluzej, niz to, co obowiazkowe?

Wladzy nie trzymaja autochtoni, a partie, ktore sa stworzone w Niemczech, ale przedstawiciele Turcji a nawet Polski tez tam sa. I tu wcale nie chodzi o przejecie wladzy, < ruchy wsrod spoleczenstwa, co jest duzo grozniejsze i trudniejsze do zahamowania. To sie rzeczywiscie rodzi, ale juz kiedys pisalam, zupelnie z innej strony. I fakt, jak bardzo propaganda jest drukowana, choby w takich tematach, udowadnia, ze samo Isis spelnia swoja role...

co do demografii, to Niemcy zawsze maja Jakis plan, nie zawsze doskonaly, ale zawsze taki, co pozwala im jak kotu, spasc na cztery lapy. I choc mam kilka zastrzezen, to wiem, ze to nie jest statek, ktorego kapitan dla swoich ambicji chce sprowadzic na dno, wiec moze wlasnie dlatego mam rozowe okulary, ale wiem, ze tez nie musze ich sciagac, tych okularow w Polsce nie odwazylabym sie nawet na chwile zalozyc...

i nie musze ogarniac toku myslenia, byli tu juz tacy dobrzy chrzescijanie, co mi zyczyli by mi corki pogwalcili i dom spalili... tego toku myslenia tez nie ogarniam, ale zdecydowanie po tych zyczeniach, rzeczywiscie dowcip na temat chrzescijan - katolikow mi sie wyostrzyl

sory za bledy, translator rzeczywiscie musza usprawnic, niemal jak polityke Blaszczaka....

Marduk1986
A czy ja przeczę temu? Mówię tylko że byłem w Niemczech,ale na własne oczy ani jednego meczetu nie widziałem,co nie znaczy że jak nie widzę to ich nie ma :) Za to widziałem kilka kościołów,ale mnie do religii nigdy nie ciągnęło :)

Wiesz,w Turcji jest taka fajna polska miejscowość Polonezköyhttps://pl.wi(...)%C3%B6y
nie, nie przeczysz :)

nie slyszalam, slyszalam za to, ze Polska bezpieczna jak dluga i szeroka i to pewnie dlatego na kazdym roku pisze Zimmer frei (pisownia zamierzona) a na Majorce mimo deszczu nie ma zadnego wolnego pokoju :)

no to niech pokoje beda z Blaszczakiem :D
die drzwi ryglowac, kolacje robic i pieniadze zarobic, w zlotowkach, bo to Euro takie niestabilne i nie warto patrzec, co mowia w NBP, wazne ze TVP podaje, ze sie zlotowka umacnia :D

milo bylo, do nastepnego :)

egle
Marduk1986

nie, nie przeczysz :)

nie slyszalam, slyszalam za to, ze Polska bezpieczna jak dluga i szeroka i to pewnie dlatego na kazdym roku pisze Zimmer frei (pisownia zamierzona) a na Majorce mimo deszczu nie ma zadnego wolnego pokoju :)

no to niech pokoje beda z Blaszczakiem :D
die drzwi ryglowac, kolacje robic i pieniadze zarobic, w zlotowkach, bo to Euro takie niestabilne i nie warto patrzec, co mowia w NBP, wazne ze TVP podaje, ze sie zlotowka umacnia :D

milo bylo, do nastepnego :)
Wiem że nie przeczę,jak już mówiłem,do religii mnie nie ciągnie :)
Na prawdę złotówka się umacnia? Nie wiedziałem,ale chyba nadal te okno na świat pozostawię zamknięte :) Ostatnio modne są biało czerwone płaszcze na deszcz,taki jak prezes miał,widziałaś?https://www.w(...)em.html

Podobno dobrze przed deszczem chroni,może chcesz na prezent? ;) Parasolki może nie będą potrzebne. Do następnego usłyszenia adios :))

Napisał(a): niepokorny1970 -

co do demografii, to Niemcy zawsze maja Jakis plan, nie zawsze doskonaly, ale zawsze taki, co pozwala im jak kotu, spasc na cztery lapy. I choc mam kilka zastrzezen, to wiem, ze to nie jest statek, ktorego kapitan dla swoich ambicji chce sprowadzic na dno, wiec moze wlasnie dlatego mam rozowe okulary, ale wiem, ze tez nie musze ich sciagac, tych okularow w Polsce nie odwazylabym sie nawet na chwile zalozyc...

i nie musze ogarniac toku myslenia, byli tu juz tacy dobrzy chrzescijanie, co mi zyczyli by mi corki pogwalcili i dom spalili... tego toku myslenia tez nie ogarniam, ale zdecydowanie po tych zyczeniach, rzeczywiscie dowcip na temat chrzescijan - katolikow mi sie wyostrzyl

sory za bledy, translator rzeczywiscie musza usprawnic, niemal jak polityke Blaszczaka....
Translator ci po co? Ech....Czułem, że szkoda czasu na polemikę z Tobą. Wierz sobie w Deutschland, Deutschland über alles, twoja broszka. Odpowiadasz nie na temat, ale jakoś mnie to nie dziwi. Jeśli fakty nie pasują do rzeczywistości to tym gorzej dla faktów. To o tym dojeniu Niemiec przez Polaków. Bo tego, że Niemcy doją Polskę już nie widzisz. A doją aż miło. Tak jak i całą strefę € bo tylko ich gospodarce te strefa służy. Nie wiem kto i czego ci życzył, ale nie ja to byłem więc jakim prawem stosujesz odpowiedzialność zbiorową? To pytanie retoryczne, nie spodziewam się odpowiedzi.

Marduk1986
Na prawdę złotówka się umacnia? Nie wiedziałem,ale chyba nadal te okno na świat pozostawię zamknięte :) Ostatnio modne są biało czerwone płaszcze na deszcz,taki jak prezes miał,widziałaś?https://www.w(...)em.html

Podobno dobrze przed deszczem chroni,może chcesz na prezent? ;) Parasolki może nie będą potrzebne. Do następnego usłyszenia adios :))
no umacnia sie, tvp mowi, to wiedza :D, ale najlepiej jak ostatnio mowili o turonie, co to odrabia straty... wciagu ostatniego roku, ale zapomnieli dodac, ze w stosunku do ceny wyjsciowej, wciaz na minusie, komus, kto w akcje zainwestowal, niezle kopara musi na te wiesci chodzic... na taki kubel wody, to i ta pelerynka nie pomoze, ale czytalam, ze teraz w gratisie :D
mnie tam deszcz nie przeszkadza, wiec na prezent rozowe okulary poprosze, na zapas, jakby mi sie szkielko zbilo :D

egle
Marduk1986

no umacnia sie, tvp mowi, to wiedza :D, ale najlepiej jak ostatnio mowili o turonie, co to odrabia straty... wciagu ostatniego roku, ale zapomnieli dodac, ze w stosunku do ceny wyjsciowej, wciaz na minusie, komus, kto w akcje zainwestowal, niezle kopara musi na te wiesci chodzic... na taki kubel wody, to i ta pelerynka nie pomoze, ale czytalam, ze teraz w gratisie :D
mnie tam deszcz nie przeszkadza, wiec na prezent rozowe okulary poprosze, na zapas, jakby mi sie szkielko zbilo :D
TVP ponoć zawsze prawdę mówi,nie ważne jaki rząd ma ją w łapskach :)
Na akcjach się nie znam,to może dwie peleryny i parasol? Powinno to przetrzymać ten kubeł zimnej wody.
Wiesz,przypomina mi się sytuacja z zieloną wyspą,i z tą Polską która była potęgą gospodarczą,jako jedyni w Europie na plus,pamiętasz? :) BMW i Mercedesy zwalniały,bryczka przyspieszyła ;)
Różowe okulary poszukam,mam czerwone,mogę Ci dać,fajnie świat przez nie wygląda :)

Marduk1986
egle
Marduk1986

Na akcjach się nie znam,to może dwie peleryny i parasol? Powinno to przetrzymać ten kubeł zimnej wody.
Wiesz,przypomina mi się sytuacja z zieloną wyspą,i z tą Polską która była potęgą gospodarczą,jako jedyni w Europie na plus,pamiętasz? :) BMW i Mercedesy zwalniały,bryczka przyspieszyła ;)
Różowe okulary poszukam,mam czerwone,mogę Ci dać,fajnie świat przez nie wygląda :)
nie no zielonej wyspy nie sposob zapomniec, zwlaszcza, ze wielu od tego zieloneego zglupialo i wyjezdzalo :D
wczesniej tvp mowilo prawde, a teraz mowi prawde i tylko prawde :D

no na taki kubel wody, wrecz lodowatej, to parasol moze byc niezbedny :D

ja sie na akcjach troche znam, jak na jezykach, tu jednak translator nie jest taki pomocny :P

egle
Marduk1986
egle
Marduk1986

nie no zielonej wyspy nie sposob zapomniec, zwlaszcza, ze wielu od tego zieloneego zglupialo i wyjezdzalo :D
wczesniej tvp mowilo prawde, a teraz mowi prawde i tylko prawde :D

no na taki kubel wody, wrecz lodowatej, to parasol moze byc niezbedny :D

ja sie na akcjach troche znam, jak na jezykach, tu jednak translator nie jest taki pomocny :P
To mnie naucz wyznania akcyjnego,na pewno mi się przyda takie znanie się na akcjach :)
Parasol ogrodowy,dwie peleryny,albo nawet trzy,i czerwone albo nawet różowe okulary,plastykowe więc nie stłuką Ci się od patrzenia na ten dobrobyt,wiesz,co rząd mówi to jedno,trza widzieć tę rozwijającą się Polskę,więc różowe okulary niezbędne :)
Z zielonej wyspy wyjeżdżali na czerwone tereny gdzie bieda i gospodarka słaba,jak np Niemcy i Anglia? Nie możliwe :)

Marduk1986
To mnie naucz wyznania akcyjnego,na pewno mi się przyda takie znanie się na akcjach :)
Parasol ogrodowy,dwie peleryny,albo nawet trzy,i czerwone albo nawet różowe okulary,plastykowe więc nie stłuką Ci się od patrzenia na ten dobrobyt,wiesz,co rząd mówi to jedno,trza widzieć tę rozwijającą się Polskę,więc różowe okulary niezbędne :)
Z zielonej wyspy wyjeżdżali na czerwone tereny gdzie bieda i gospodarka słaba,jak np Niemcy i Anglia? Nie możliwe :)
no mozliwe, i jeszcze tak na bezczelnego w te lapy islamu sie pchac, a do tego wyzyskiwaczy niemieckich :D czy oni kompletnie nie sluchaja telewizji? wyniki tvp finansowe zdaje sie to potwierdzac :D

egle
Marduk1986
no mozliwe, i jeszcze tak na bezczelnego w te lapy islamu sie pchac, a do tego wyzyskiwaczy niemieckich :D czy oni kompletnie nie sluchaja telewizji? wyniki tvp finansowe zdaje sie to potwierdzac :D
Samobójcy normalnie,albo nawet kamikaze,i to dobrowolnie robią,nikt im nie kazał.Wiesz,słyszałem o przypadkach jak to w Niemczech Polacy wyzyskują Polaków,w TVP może powiedzieli o tym :) A w Anglii i Włoszech to podobno eldorado sobie zrobili,eksploatują i eksploatują,tylko chyba nie jest patriotyczne wspominanie o tym :)

Marduk1986
egle
Marduk1986
Samobójcy normalnie,albo nawet kamikaze,i to dobrowolnie robią,nikt im nie kazał.Wiesz,słyszałem o przypadkach jak to w Niemczech Polacy wyzyskują Polaków,w TVP może powiedzieli o tym :) A w Anglii i Włoszech to podobno eldorado sobie zrobili,eksploatują i eksploatują,tylko chyba nie jest patriotyczne wspominanie o tym :)
Polacy Polakow? nie wierze, przecie to chodzace milosierdzia :)

egle
Marduk1986
egle
Marduk1986
Polacy Polakow? nie wierze, przecie to chodzace milosierdzia :)
Ja też na początku nie wierzyłem,przecież w Polsce złodziejstw nie ma,gwałtów i morderstw też nie ma,każdy każdemu pomaga,rządy są uczciwe,więc jakim cudem za granicą tak się dzieje? Już wiem,mam teorię,to ci źli zagranicznicy tak rozbestwili Polaków,a konkretnie ta ich zagraniczna bieda :))

Powiem Ci tak w tajemnicy,znajomy siedział w Anglii,mówił że jak widział w Londynie Polaka,to szybko zjeżdżał,znaczy przechodził na drugą stronę ulicy :)

Marduk1986
Ja też na początku nie wierzyłem,przecież w Polsce złodziejstw nie ma,gwałtów i morderstw też nie ma,każdy każdemu pomaga,rządy są uczciwe,więc jakim cudem za granicą tak się dzieje? Już wiem,mam teorię,to ci źli zagranicznicy tak rozbestwili Polaków,a konkretnie ta ich zagraniczna bieda :))

Powiem Ci tak w tajemnicy,znajomy siedział w Anglii,mówił że jak widział w Londynie Polaka,to szybko zjeżdżał,znaczy przechodził na drugą stronę ulicy :)
ide sie przespac z ta Twoja teoria :)
spij dobrze :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?