790
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi171
  • Ocen na +341
790 ppt ?

"Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim? (172)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

taie
dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2

np. " złapałem telefon i wzywam stosowne służby ...itd. "

to dla mnie bardzo ciekawe...
Wygląda że TW albo JW - (a jaki kryptonim ?)
Ja pytam bez zlośliwości ..naprawdę mnie to interesuje :)
Z treści tego zdania wynika że zameldował nam iż spełnił swój obowiązek (jako Tajny współpracownik a bardziej jako funkcjonariusz czyli Jawny Współpracownik)
Tym razem będę nieco złośliwy ...

Jakim organom wladzy zameldował ?

Bo jeśli chodzi o imigrantów roszczeniowych, to ja jestem "bardzo po linii" obecnych rządów ...

Gdyby rozpatrywać tylko problem uchodźców , oczekiwałbym raczej medalu...i to od samego Błaszczaka ...

Virtuti ...albo coś podobnego...
INTERIA.PL

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

Napisał(a): taie -

dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2

Z treści tego zdania wynika że zameldował nam iż spełnił swój obowiązek (jako Tajny współpracownik a bardziej jako funkcjonariusz czyli Jawny Współpracownik)

Bo jeśli chodzi o imigrantów roszczeniowych, to ja jestem "bardzo po linii" obecnych rządów ...

Gdyby rozpatrywać tylko problem uchodźców , oczekiwałbym raczej medalu...i to od samego Błaszczaka ...

Za mało - należy mu się etat Wiceministra ( ma być gorszy od Miśka ?)

taie
dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2

Jak to jemu ??

Mnie się należy medal za poglądy związane z imigracją ...!!!

Mam bardzo poprawne politycznie poglądy ...;) :D

dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2
taie
dzienpierwszy2

Jak to jemu ??

Mnie się należy medal za poglądy związane z imigracją ...!!!

Mam bardzo poprawne politycznie poglądy ...;) :D
Poprawne dla kogo ?

Napisał(a): ~Anna -

taie
dzienpierwszy2
egle A ja wyczytalam, jak uchodzcy moga zmienic Niemcy, w sensie panstwa i o islamie To akkurat nic mi sie w oczy nie rzucilo, za to o zwiekszonej kryminalnosci czy faktycznie o powracajycym kryzysie emigracyjnym, a wiec przez doze ironi, potwierdze, Autor rzeczywiscie nie ma zamiaru manipulowac, moze sam chcial zadac tak dramatyczne pytanie? Die Welt zna odpowiedz, dlatego nie zadaje tego rodzaju pytan... do populizmu, choc do FAZ Takze, to im jeszcze daleko...

Ja oczywiścwie nie znam niemieckiego tak ,aby tłumaczyć gazety.
Dlatego Twojea opinia jest bardzo ważna .

Jak więc sbie tłumaczysz tem fragment artykułu :

Kriminalität von Ausländern

"Kaum ein Thema wird von populistischen Parteien oder Bewegungen so häufig ins Feld geführt wie Kriminalität von Ausländern. Andererseits argumentieren auch immer mehr des Extremismus unverdächtige Politiker, dass Probleme offen benannt werden müssen, um Lösungsansätze zu finden. Lesen sie hier den Faktencheck unseres Politik-Redakteurs Marcel Leubecher."

i zamieszczony w tym fragmencie link :https://www.w(...)rd.html

.... i na pewno dowiemy się jak tłumaczyć podtytuł :

" Das Comeback der Krise?"

Google zrobiło to tak
Prawie każdy problem jest wprowadzany w życie przez populistyczne partie lub ruchy tak często, jak przestępstwo cudzoziemców. Z drugiej strony, coraz więcej ekstremizmu niepodejrzewających polityków twierdzi, że problemy muszą być ujawnione otwarcie w celu znalezienia rozwiązań. Przeczytaj tutaj informacje o naszym redaktorze redaktorze Marcel Leubecher. "
Proszę o korektę.
"Niemal żaden problem nie jest przytaczany przez partie lub ruchy populistyczne, jak przestępczość cudzoziemców. Z drugiej strony politycy niepodejrzewani o ekstremizm politycy argumentują, że problem często należy zdefiniować, aby znaleźć rozwiązanie. Podsumowanie faktów wg naszego redaktora ds polityki - czytaj tutaj"

~Anna
taie
dzienpierwszy2
egle A ja wyczytalam, jak uchodzcy moga zmienic Niemcy, w sensie panstwa i o islamie To akkurat nic mi sie w oczy nie rzucilo, za to o zwiekszonej kryminalnosci czy faktycznie o powracajycym kryzysie emigracyjnym, a wiec przez doze ironi, potwierdze, Autor rzeczywiscie nie ma zamiaru manipulowac, moze sam chcial zadac tak dramatyczne pytanie? Die Welt zna odpowiedz, dlatego nie zadaje tego rodzaju pytan... do populizmu, choc do FAZ Takze, to im jeszcze daleko...

Ja oczywiścwie nie znam niemieckiego tak ,aby tłumaczyć gazety.
Dlatego Twojea opinia jest bardzo ważna .

Jak więc sbie tłumaczysz tem fragment artykułu :

Kriminalität von Ausländern

"Kaum ein Thema wird von populistischen Parteien oder Bewegungen so häufig ins Feld geführt wie Kriminalität von Ausländern. Andererseits argumentieren auch immer mehr des Extremismus unverdächtige Politiker, dass Probleme offen benannt werden müssen, um Lösungsansätze zu finden. Lesen sie hier den Faktencheck unseres Politik-Redakteurs Marcel Leubecher."

i zamieszczony w tym fragmencie link :https://www.w(...)rd.html

.... i na pewno dowiemy się jak tłumaczyć podtytuł :

" Das Comeback der Krise?"

Google zrobiło to tak
Prawie każdy problem jest wprowadzany w życie przez populistyczne partie lub ruchy tak często, jak przestępstwo cudzoziemców. Z drugiej strony, coraz więcej ekstremizmu niepodejrzewających polityków twierdzi, że problemy muszą być ujawnione otwarcie w celu znalezienia rozwiązań. Przeczytaj tutaj informacje o naszym redaktorze redaktorze Marcel Leubecher. "
Proszę o korektę.
"Niemal żaden problem nie jest przytaczany przez partie lub ruchy populistyczne, jak przestępczość cudzoziemców. Z drugiej strony politycy niepodejrzewani o ekstremizm politycy argumentują, że problem często należy zdefiniować, aby znaleźć rozwiązanie. Podsumowanie faktów wg naszego redaktora ds polityki - czytaj tutaj"
Besten dank.

Napisał(a): ~jan -

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, naukowcy ze szpitala uniwersyteckiego będącego częścią jednej z największych niemieckich wyższych uczelni - Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn - prowadzą badania nad możliwością zwalczania ksenofobii i niechęci wobec imigrantów przy pomocy... terapii hormonalnej.

Napisał(a): gość -

Bardzo wątpliwa sprawa ze sobie poradzą. Jeśli dalej będą przyjmować i utrzymywać najeźdźców, ci w zamian będą niszczyć wszystko, bo to dzikie społeczeństwo. Już narzucają swój porządek i pogrążają Niemcy. Tragedia

Marduk1986
gość Bardzo wątpliwa sprawa ze sobie poradzą. Jeśli dalej będą przyjmować i utrzymywać najeźdźców, ci w zamian będą niszczyć wszystko, bo to dzikie społeczeństwo. Już narzucają swój porządek i pogrążają Niemcy. Tragedia
Najeźdźców rzeczesz? A co robi NATO na bliskim wschodzie? To wy jesteście najeźdźcami, spaliliście Libię,Afganistan,Irak i Syrię,a teraz macie pretensje że Araby do Europy uciekają? Żądajcie wycofania NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu,jeśli tego nie uczynicie sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy.

Ja obserwuję wojnę religijną,chrześcijańskie NATO najechało i podpaliło muzułmańskie kraje,nie jesteście niewinnymi ofiarami,dobrze widać kto tu jest poszkodowanym,muzułmanie są poszkodowani,a nie wy.
A to nie Sunnici (z AS,ZEA i Turcji) popierani przez Obamę mordują Szyitów popieranych przez Rosję i Iran ?

Marduk1986
gość Bardzo wątpliwa sprawa ze sobie poradzą. Jeśli dalej będą przyjmować i utrzymywać najeźdźców, ci w zamian będą niszczyć wszystko, bo to dzikie społeczeństwo. Już narzucają swój porządek i pogrążają Niemcy. Tragedia
Najeźdźców rzeczesz? A co robi NATO na bliskim wschodzie? To wy jesteście najeźdźcami, spaliliście Libię,Afganistan,Irak i Syrię,a teraz macie pretensje że Araby do Europy uciekają? Żądajcie wycofania NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu,jeśli tego nie uczynicie sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy.

Ja obserwuję wojnę religijną,chrześcijańskie NATO najechało i podpaliło muzułmańskie kraje,nie jesteście niewinnymi ofiarami,dobrze widać kto tu jest poszkodowanym,muzułmanie są poszkodowani,a nie wy.
Kto to jest "Wy" i kim jesteś Ty, w stosunku do "WY" ?

Naprawdę uważasz , że Amerykanie realizują interesy kościołów chrześcijańskich (katolickich??) w krajach arabskich ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?