23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
23 ppt ?

Dieta dla sportowca ??? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dieta dla sportowca ???

Napisał(a): ~ Paulinakuzmar -

Ja dużo ćwiczę i na siłowni i w domu i tez mialam z tym problem.... już miałam dość tego ryżu i kurczaka z warzywami. Poszukałam w necie dobrej oferty na catering " pudełkowy" ale dla sportowców - zbilansowany i smaczny. Kolega z siłowni polecił mi catering dietbox. Faktycznie jedzonko jest fajnie przygotowane a co najważniejsze odpowiednio zbilansowane i smaczne.

Napisał(a): martinifitnesska -

Hej. Może spróbuj zrobić kurczak, ale w jakiś inny sposób. Pełno jest w necie przepisów typu kurczak w miodzie itd. Możesz napisać do mnie email co robisz. Jak masz dużo ruchu to pierogi czy naleśniki od czasu do czasu to nic Ci się nie stanie. Najważniejszy jest umiar i bilans kaloryczny. Jak masz ochotę napisz martini.fitnesska@interia.pl to wyślę parę przepisów i jak byś miała coś jeszcze chętnie pomogę. Właśnie nie dawno zrobiłam kurs trenera i sama trenuje MMA i biegam :)

Napisał(a): ~Kabaret -

prawda , faktycznie najwazniejszy jest umiar kaloryczny ;) Równiez miałam ułożona diete sportową wraz z jadłospisem treningowym przez trenerea personalnego , przez panią Katarzyne Gryko z Białegostoku . Ja schudłamspokojnie 6 kg , jedząc zdroweposiłki , ćwicząc i wciąż chudnęa sie nie głodze ;)

Napisał(a): ~Damian -

W sportach wytrzymałościowych zapotrzebowanie na witaminy i minerały rośnie, dlatego nie wyobrażam sobie nie stosować jakiegoś kompleksowego preparatu. Ja biegam dużo i dlatego też stosuje gold-vit complex. Świetnie się wchłania.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta dla sportowca ???