Reklama

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kontaktrowy -

"Podstawowym budulcem zdrowych zębów jest wapń zawarty w mleku i jego przetworach. Przy okazji chroni on szkliwo przed działaniem bakterii." CZEMU LUDZIE TAKIE RZECZY PISZĄ? Proszę przejrzeć sobie dokładnie materiały na temat mleka i jego wpływowi na osteoporozę osłabienie kości, wpływ na rozwój cukrzycy itp. Pasta z fluorem. Fluor jest bardzo szkodliwy dla ludzkiego organizmu. Uwaga piszę dużymi literami co zrobić by cofnąć próchnice. TAK TAK COFNĄĆ PRÓCHNICĘ I Z BOLĄCYCH ZĘBÓW ZROBIĆ NIEBOLĄCE I ZAPOMNIEĆ O WIZYTACH U DENTYSTY. MIAŁEM NIEGDYŚ LECZONE ZĘBY NAGMINNIE I MYCIE ICH NIC NIE DAWAŁO. ZROBIŁEM TRZY RZECZY. ODSTAWIŁEM MLEKO I PRODUKTY MLECZNE (CZASEM ZDARZA MI SIĘ JEŚĆ JOGURT NATURALNY LUB SERY), ODSTAWIŁEM BIAŁY CUKIER I W ZASADZIE INNE RAFINOWANE CUKRY I ZACZĄŁEM JEŚĆ DUŻO ŚWIERZYCH WARZYW I OWOCÓW. FRUKTOZA W OWOCACH TRAWI SIĘ INACZEJ I JEST NATURALNA W PRZECIWIEŃSTWIE DO DWUCUKRU SACHAROZY, KTÓRY POWSTAŁ CO PRAWDA Z BURAKA ALE BYŁ PODDAWANY SZEREGOWI PROCESÓW CHEMICZNYCH. BURAK CUKROWY TO BARDZO ZDROWE I POŻYTECZNE WARZYWO I GDYBY GO TAK NIE OBRABIANO CHEMICZNIE I NIE TRAKTOWANO WAPNEM PALONYM TO NATURALNIE MOŻNA BY UZYSKAĆ WIELE CENNYCH PRODUKTÓW. JEDNAK W PROCESIE PRODUKCYJNYCH ZOSTAŁY ZNISZCZONE W NIM WITAMINY I WSZELKIE WARTOŚCI A POWSTAŁ BEZWARTOŚCIOWY BIAŁY KRYSZTAŁ. CUKIER TAK SAMO JAK MLEKO ODWAPNIA KOŚCI. A ZĘBY NIE SĄ NICZYM INNYM JAK KOŚĆMI. SĄ NIEOSŁONIĘTA I NAJBARDZIEJ NARAŻONE NA destrukcyjne działanie dwóch produktów - mleka i cukru. Oba te produkty by się strawić potrzebują wapnia i pobierają go z układu kostnego. WARZYWA I OWOCE MAJĄ ŁATWO PRZYSWAJALNY WAPŃ. TAKŻE JEŚLI KTOŚ MA BOLĄCE ZĘBY MOŻE JE ZREGENEROWAĆ PO KILKU MIESIĄCACH DIETY WARZYWNO OWOCOWEJ. Próchnica cofa się i zęby się odbudowują bo nie ma czynnika destrukcyjnego a dodatkowo jest czynnik budujący. Myć można zęby ale mała ilością pasty a najlepiej pastą bez fluoru lub sodą oczyszczoną z dodatkiem ziół. Jednak mycie to tylko skromny dodatek . Najważniejszy jest właśnie ten sposób odżywiania o którym napisałem. W dżungli ludzie żyli bez pasty i dentystów a mieli całe życie twarde zęby . Bo jedli to co dała natura. Warzywa, owoce, dziki ryż.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Idalia -

skąd sie wzięła moda na nazywanie dzieci tam gdzie o nich mowa (szczególnie w prasie) smyk brzdąc-to przecież nasze dziecko dziecię dzieciątko maluch maluszek -mały człowiek a nie żaden smyk!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): o nie! -

próchnicą można się zarazić? nie miałam pojęcia.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz