77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +10
77 ppt ?

dieta jabłkowa działa cuda? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dieta jabłkowa działa cuda?

Napisał(a): ~nadzieja -

Czy dieta jabłkowa ma sens? Mam 50 lat. Szukam sposobu na oczyszczenie organizmu. Poczytałam trochę o tej diecie i podobno sprawdza się bardzo dobrze. Nie dość, że można zrzucić parę kilo to dodatkowo opóźnia starzenie mózgu i może przyczyniać się do zahamowania Alzhaimera. Jednak mam trochę obaw co do jej rygorystycznej postaci. Czy jedzenie samych jabłek przez 3 dni jest bezpieczne? Martwię się, że nie podołam, albo nabawię się jakiś skutków ubocznych. Najbardziej boję się chyba efektu jojo. Stosował ją ktoś z Was? Pochwalcie się proszę jakimi efektami zaskoczyła Was dieta jabłkowa. Dzięki
INTERIA.PL

Re: dieta jabłkowa działa cuda?

Napisał(a): ~Kosiek -

W Twoim (bez obrazy) wieku zastanowiłbym się dwa razy nad tym co robię swojemu organizmowi. Same jabłka przez 3 dni? A nie lepiej po prostu zrobić sobie trzydniową kurację warzywno-owocową? Zastanów się dobrze, może trzeba się wybrać do dietetyka, który pomógłby Ci w doborze odpowiedniej diety.

Napisał(a): ~Buba -

"Choć panuje opinia, że owoce są zdrowe, bo zawierają wiele witamin, to jednak mają wady, jeśli spożywamy je w nadmiarze. Fruktoza w nich zawarta może prowadzić do cukrzycy, otyłości, a nawet zwiększać ryzyko choroby nowotworowej."

Napisał(a): ~Paweł -

Odstaw cukier, nabiał, gluten, ogranicz smażone i organizm sam się zacznie oczyszczać, poczytaj o diecie paleo, w internecie można znaleźć nieźle prowadzoną strone na ten temat z masą informacji, do tego słuchaj swojego organizmu i eliminuj z diety produkty po których jest Ci niedobrze, to taka podstawa, na pewno zmiana nawyków bedzie lepsza niż taki krótki niczym nieprzygotowany post :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: dieta jabłkowa działa cuda?