1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93 tys.
  • Odpowiedzi100
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna? (101)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna?

Napisał(a): gość -

Dieta bardzo skuteczna tylko ciężka do wytrzymania. MI udało się wytrzymać tydzień ale tylko dzięki koncentratowi Magic Kaps. Dzięki tym tabletkom nie musiałam jeść kapusty cały czas a efekt był taki sam. Zresztą można o nich poczytać na (...)

gość najlepszy na kaca jest kwas z kiszonej kapusty zawsze pomaga to moze zjedzenie beczki kapusty kiszonej przez tydzien to tez beda rezultaty tylko uwazac na gazy
jedzac tylko kiszona kapuste np. przez tylko tydzien mozna na prwde duzo schunac POLECAM

Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie.

Do odchudzania jest niezbędna profesjonalna dieta, a profesjonalna to jest taka, która jest dobrana indywidualnie. Mi przygotowali plan żywienia w centrum Naturhouse Piastowska. Polecam! Miła obsługa, pierwsza porada gratis!

Napisał(a): ~Marzena -

Z różnych preparatów na odchudzanie w życiu korzystałam i najlepsze efekty daje mi Slim Herbal System. Przede wszystkim jest to zdrowa dieta, czyli nie ma efektu jojo, organizm nie jest osłabiany a wręcz przeciwnie. Najgorsze co można zrobić przy odchudzaniu to przestać całkowicie jeść, to jest najkrótsza droga do tego, żeby w szpitalu wylądować. Jeść trzeba mniej to jasne, ale nie w ogóle.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta kapusciana forum
  • dieta kapusciana forum kto stosowal
  • Kto stosował skuteczne diety
  • dieta kapuściana opinie
Do góry strony: DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna?