289
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi273
  • Ocen na +1
289 ppt ?

Dieta warzywno owocowa (274)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dieta warzywno owocowa

Napisał(a): ~NTN -

Łącznie z dzisiejszym zostały mi 4 dni do końca postu. Są to takie dni, w których nie ma bata żeby się poddać, ale jednocześnie człowiek cały czas myślami jest już na wychodzeniu i przez to już to jedzenie postne zaczyna przytłaczać. Na nic nie mam ochoty. Muszę sobie jakoś zorganizować czas, żeby mi szybciej te ostatnie dni zleciały bo psychika troszkę wariuje :-D
Dziś zjadłam kapuśniaczka, potem zjem sałatę lodową z pomidorkiem, papryką, rzodkiewką, marchewkę baby duszoną i jabłko. Taki jest plan, ale tak jak pisałam apetyt jakiś mam nie bardzo. Marzę już sobie o niedzieli, kiedy zjem awokado, fasolkę szparagową, kilka śliwek i malin mmmm.... :-) A w poniedziałek pierwsze badanie. Zbadam wtedy poziom glukozy i insuliny na czczo. Krzywej nie będę na razie robić, bo wymagałoby to wypicia 75g glukozy, a to tuż po zakończeniu postu byłoby zabójcze. Krzwą zrobię dopiero po wyjściu.

A dziękuję dziękuję :-) A ja znów jakaś napompowana, też się boję na wagę stanąć bo brzuch mi wywala, a okres nie chce przyjść. Kupiłam sobie trzy dynie i chyba na nich będę jechać do tej niedzieli bo nadal na nic nie mam ochoty

Madziu
nie kurkaj, na WO leci średnio 2 kg na tydzień więc w sumie jesteś w normie, może jeszcze trochę wody nazbierałaś.U mnie też zastój, a momentami wręcz mi brzuch wywala przed tym okresem, nie ma co się przejmować.
Dodob
na czym konkretnie te Twoje grzeszki polegają? wiesz, że grzesząc przerywasz post? jeśli chodzi ci tylko o przeprowadzenie diety, na której zgubisz kilka kg to ok, ale chyba szkoda nie skorzystać przy okazji z oczyszczajacych i regeneracyjnych, zdrowotnych własciwości WO, a tych przy grzeszkach nie uświadczysz :-(

No ja czekam na ten bób właśnie i na fasolkę szparagową z utęsknieniem. Do tego marzy mi się awokado, a z owoców śliwki. Jeszcze tylko dziś i jutro.... :-D Muszę uważać, żeby się na to wszystko nie rzucić :-D Na wdze dziś już magiczna 5ka z przodu, hurraaa! 59,7 kg :-D

Napisał(a): ~Weronika -

Owoce są bardzo ważne aby schudnąć. Ja schudłam kilka kilogramów w ostatnim czasie i bardzo pomogły mi płatki Sante Fit.. Każda z Was może je wypróbować za darmo. Sante rozdaje za darmo paczki płatków ! Wystarczy wejść na santefitnaturalnie i wypełnić formularz zgłoszeniowy aby otrzymać darmowy zestaw ambasadora marki w skład którego wchodzi 8 paczek płatków Sante Fit.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta warzywno owocowa