0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Dla dzieciaczków-TADEKNIEJADEK (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dla dzieciaczków-TADEKNIEJADEK

Napisał(a): -

Kochani,mam w domu dzieci,Adrian ma 7 lat i chce zaprosić kolegów na tort-z tym akurat nie mam problemów.Macie może pomysł co podać do jedzenia Takim urwisom oprócz grzybków z jajek i pomidora,myszek,krokodyli z ogórka.coś do zrobienia na szybko,co apetycznie wygląda.
Przyznam że to tzw TADEKNIEJADEK
Pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: Dla dzieciaczków-TADEKNIEJADEK

uwazam ze to nie szkodzize wokol parowek;) nie wiem co jest w tych parowkach ale dzieci bardzo je lubia i mysle ze smalo mozesz cos z nimi9 zrobic;) ja proponuje klasyczne hot dogi w bulce;) mozesz zrobic spaghetti;) dzieci uwielbiaja;) nie wiem jak twoj syn....

a jezeli chcesz by dzieci zjadly troche witamin mozesz zrobic fajny konkurs...;) zawies na sznureczkach jablka czy gruszke(lub inny owoc) i niech dzieci jedza je bez uzycia rak;) kto pierwszy sobie poradzi z tym trudnym wyzwaniem dostanie jakas nagrode;) czy to bedzie jakis slodycz czy drobiazg to juz zalezy od ciebie;) to naprawde fajna zabawa;) wiem z doswiadczenia;)

Napisał(a): Gość -

wiem, miało nie być parówek, ale dzieciaki (i nie tylko) zawsze rozchwytywały przypiekane paówkowe ośmiorniczki :) Robi się je bardzo prosto, a przysmażyć możesz na patelni nawet w niewielkiej ilości oleju. Najlepiej wychodzą z berlinek (lub coś w tym stylu) poprzecinanych na 2 lub 3 mniejsze kawałki... nacinasz "łapki", a one się pod wpływem ciepła same rozłożą.

Bardzo ważne jest to, żeby podane jedzenie ładnie wyglądało. Widziała tu na Smakerze takie ładne kanapki, czy muchomorki z pomidorów (pomysłodawczyni gratuluję pomysłu). Ludzie jedzą oczami- to się także tyczy dzieci. Nie mogę powiedzieć więcej, bo nie mam dzieci. Powodzenia

Jak już ktoś wspomniał wcześniej koreczki są fajnym pomysłem na zachęcenie dzieciaka do jedzenia. mi zawsze takie rzeczy bardziej smakowały niż zwykłe kanapki, które musiałam gryźć. Może spróbuj też udekorować ładnie talerz. Jak podasz parówki z keczupem to z keczupu narysuj jakiś uśmiech. Albo na kanapce poukładaj warzywa w buźkę, może spróbuj razem z dziećmi zrobić takie jedzenie. Niech też biorą udział w dekorowaniu to później powinny chętniej jeść to co im przygotujesz.

Temat parówek, jest dla dzieci tematem rzeką. W zasadzie wszystko co jest z nimi zrobione jest pochłamiane w mgnieniu oka można powiedzieć. Moje dzieciaki odkąd pamiętam na każdą swoją imprezkę kazały sobie robić najprostrzą sałatkę (teraz to już same robią). Parówki z groszkiem, kukurydzą i majonezem. A jako ciepłe danie też parówki - zapiekane z żółtym serem. Naciąć paróweczkę wzdłuż po środku, ale nie do końca w powstałą szczelinkę włożyć pasek sera i zapiec. Podawać z keczupem. Szybko, tanio, smacznie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dla dzieciaczków-TADEKNIEJADEK