170
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń401
  • Odpowiedzi164
  • Ocen na +9
170 ppt ?

Dlaczego Bóg Cię nie wysłuchuje?... Błędy podczas modlitwy (165)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego Bóg Cię nie wysłuchuje?... Błędy podczas modlitwy

Napisał(a): Przemysław -

Prawde mówiąc trudno zrozumieć te "zakłady buchmacherskie"chodyi o hioba,to troche przypomina film strarznik texasu gdzie w samego Norisa wcielił się sam Jahwe.Luckość można karać wynagradzać inaczej mówiąc jak na loterji.Ja osobiście nie zgadzam się z jakimiś durnymi eksperymntami gdzie życie polegać powinno na pozytywnej humorystyce a nie na jakimś trójwymiarowo zezowatym wymiarze gdzie np z woli jakiegoś Pana wierny zabija.Jak było z Pawłem?Ile nazabijał nim dostał światło?Jahwe widział i kiedy zaragował?Dziwne że nie zaragował na pierwszej próbie pozbawienia życia pierwszej"ofiary"Widocznie za dużo ofiar musiał przyjąć Jahwe.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Wakacje w USA -

Przemysław Prawde mówiąc trudno zrozumieć te "zakłady buchmacherskie"chodyi o hioba,to troche przypomina film strarznik texasu gdzie w samego Norisa wcielił się sam Jahwe.Luckość można karać wynagradzać inaczej mówiąc jak na loterji.Ja osobiście nie zgadzam się z jakimiś durnymi eksperymntami gdzie życie polegać powinno na pozytywnej humorystyce a nie na jakimś trójwymiarowo zezowatym wymiarze gdzie np z woli jakiegoś Pana wierny zabija.Jak było z Pawłem?Ile nazabijał nim dostał światło?Jahwe widział i kiedy zaragował?Dziwne że nie zaragował na pierwszej próbie pozbawienia życia pierwszej"ofiary"Widocznie za dużo ofiar musiał przyjąć Jahwe.
USA to ogromna przestrzeń, więc coś takiego jak „średnie ceny” tutaj nie występuje. Te różnią się ze względu na część kraju, stan, duże miasto, małą miejscowość, kierunek turystyczny itp. Podane wartości można uznać za orientacyjne, ale na pewno nie bezwzględnie obowiązujące. Walutą w USA jest, oczywiście, dolar amerykański (USD), którego kurs waha się pomiędzy: 3,01 a 3,6 PLN.Przykładowe ceny podstawowych artykułów spożywczych: kilogram ziemniaków – 5-7 zł, opakowanie parówek – 10-15 zł, dżem – 8-10 zł, makaron – 2-4 zł, kilogram pomidorów – 8-10 zł, chleb tostowy – 5-7 zł, sok pomarańczowy 2 l – 10-12 zł, jajka 12 sztuk – 6-8 zł. Największym wydatkiem dla turystów jest zakwaterowanie. Miejsce na kempingu to średnio 40-70 zł (dotyczy wjazdu samochodem, dowolna liczba pasażerów), średniej klasy motel lub hostel to koszt 120-300 zł za nocleg dla dwóch osób, z kolei dobry hotel to już 300-600 zł lub więcej.Z wydatkami wiążą się także wszelkiego rodzaju bilety wstępów. Średnio za odwiedziny muzeum zapłacimy 30-40 zł, z kolei duży park rozrywki z wieloma atrakcjami to już nawet 150-170 zł od osoby. Płatny jest także wstęp/wjazd do parków narodowych – średnio 30-40 zł za tygodniowy karnet, nie wliczając opłaty za wjazd samochodem – nawet 60-70 zł.
Stołowanie się w lokalach gastronomicznych to również nie mały wydatek. Duża pizza kosztuje średnio 30-45 zł, kawa w popularnej sieci kawiarni – 15-20 zł, a przekąska w barze kanapkowym – 15-18 zł. W Stanach Zjednoczonych trudno o znalezienie parkingu, za który nie trzeba zapłacić. Płatne miejsca postojowe funkcjonują nawet przed muzeami czy parkami rozrywki. To dodatkowo 15-30 zł dziennie.
Przy zakupie paliwa warto pamiętać o tym, że cena podawana jest za 1 galon, a nie litr. Galon to 3,785 litra. Średnia cena to 11-13 zł, czyli w rzeczywistości 2,8-3,20 zł za litr.

Napisał(a): ~prawda -

Kiedy Bóg uzdrawia dziecko lub młodzieńca , wówczas większość rodziców nie dowierza , że to od Boga . Biegają do byłych lekarzy z prezentami i podziękowaniami mimo , że lekarze często zaprzeczają że to ich dzieło .

Napisał(a): ~Krzysztof -

~prawda Kiedy Bóg uzdrawia dziecko lub młodzieńca , wówczas większość rodziców nie dowierza , że to od Boga . Biegają do byłych lekarzy z prezentami i podziękowaniami mimo , że lekarze często zaprzeczają że to ich dzieło .
Jakoś księdza kaczkowskiego Bóg nie chciał uzdrowić choć się modliły całe zastępy Chrześcijuan ... ? Jak to wytłumaczysz .?

Napisał(a): ~prawda -

choroba która jest osobistym krzyżem nie podlega uzdrawianiu . Tak było z wieloma świętymi którzy zachęcali do uzdrawiania innych a sami umarli na przewlekłą chorobę , np.: Bernadetta Soubirous .

Napisał(a): ~Lili -

~prawda choroba która jest osobistym krzyżem nie podlega uzdrawianiu . Tak było z wieloma świętymi którzy zachęcali do uzdrawiania innych a sami umarli na przewlekłą chorobę , np.: Bernadetta Soubirous .
Czyli sam przyznajesz że żadne modły nikogo nie wyleczą i nie wyleczyły . A prawdziwa choroba zabija każdego chorego .

Modły mogą wyleczyć tylko z choroby urojonej .

Kościół posługuje się obłudnie chorymi z urojenia przypisując wyleczenie Bogowi co głupi ludek łyka i wierzy w kłamstwa . !!

Napisał(a): stevn -

~Lili [ Czyli sam przyznajesz że żadne modły nikogo nie wyleczą i nie wyleczyły . A prawdziwa choroba zabija każdego chorego .

Modły mogą wyleczyć tylko z choroby urojonej .

Kościół posługuje się obłudnie chorymi z urojenia przypisując wyleczenie Bogowi co głupi ludek łyka i wierzy w kłamstwa . !!
Załączniki:

Napisał(a): ~John Schabelsh -

Wedle manicheizmu od zawsze istniały dwie przeciwstawne sobie zasady. Po jednej stronie „Królestwo światła" utożsamiane z dobrem, po drugiej „Królestwo ciemności" będące urzeczywistnieniem czystego zła. Siła dobra zamieszkuje północ i przejawia się w pięciu eonach; są to:
Rozum,
Myślenie,
Wgląd,
Namysł
i Rozwaga.
Zło zaś, zajmuje południe i przejawia się poprzez swoje eony:
Dym,
Wiatr,
Mrok,
Żar
i Wodę.
Eony są tłumaczone zazwyczaj jako światy bądź atrybuty. Widać wyraźnie, że złu przypisywana jest chtoniczna żeńska symbolika , gdy dobru przypisywane są światłe, męskie cechy , co dobrze obrazuje patriarchalne tendencje w manicheizmie. Gdy razu pewnego ciemność zbliża się do blasku, dostrzega tam coś lepszego od siebie i powodowana zazdrością przypuszcza atak.
Pan światła zmuszony jest się bronić i w ten sposób dochodzi do pierwszego aktu tworzenia-emanacji.
Warto zauważyć, że dobro, tworzy z konieczności, co jest nawiązaniem do neoplatonizmu, z którego manicheizm wyraźnie czerpie inspiracje .
W wyniku pierwszej emanacji powstaje Wielki Duch, który to stwarza Matkę Żyjących. Ta z kolei stwarza Pierwszego Człowieka wraz z jego pięcioma synami stanowiącymi jego zbroję.
Z tak stworzoną armią Pan Światła wydaje złu walną bitwę, podczas której wprawdzie Królestwo Światła zostało ocalone jednak Pierwszy Człowiek w swej zbroi został schwytany przez siły mroku. Człowiek ten to człowiek idealny. Jest on protoplastą ludzi, którzy zostaną stworzeni później przez Pana ciemności, który stanie się swoistym demiurgiem oblekając złą materię w formę, jaką podpatrzył u Pierwszego Człowieka.

Napisał(a): ~gość -

Może Boga nie ma , bo jeżeli jest to gdzie przebywa ? jeżeli jest to dlaczego dopuszcza tyle
zła ? , jeżeli Bóg jest wszechmocny , wszechwiedzący , znający przeszłość i przyszłość to
dlaczego stworzył tak podłe zwierzę jakim jest człowiek ?

Napisał(a): ~Dozorca -

~gość Może Boga nie ma , bo jeżeli jest to gdzie przebywa ? jeżeli jest to dlaczego dopuszcza tyle
zła ? , jeżeli Bóg jest wszechmocny , wszechwiedzący , znający przeszłość i przyszłość to
dlaczego stworzył tak podłe zwierzę jakim jest człowiek ?
A Jezus ponoć założyciel chrześcijaństwa w co należy wątpić ponieważ po chrzcie w rzece Jordan nadal chodził do synagogi i modlił sie jak każdy pobożny Żyd , który sam chrześcijaninem nie będąc całą duszą , ochrzcił sie tylko symbolicznie , bo urodzony z matki żydówki do końca swojego życia pozostaje Żydem czy tego chce czy nie chce taka jest wola Boga , , ciałem i umysłem oddany był Bogu objawionemu w Biblii Hebrajskiej. Owszem spierał się ze współwyznawcami, ale był to spór w rodzinie, to Żydzi najlepiej go rozumieli, gdyż Jezus posługiwał się ich językiem i nigdy religijnych kategorii judaizmu nie opuścił do śmierci był Żydem i na krzyżu umarł jako osądzony i skazany Żyd .

Napisał(a): Przemysław -

Bóg Jahwe istnieje.Zawsze gdy widzę małe dziewczynki to macham językiem w zamkniętej buzi(wiadomo o co chodzi)Twierdziłem że w ten sposób opiekuje się jego córeczkami. Kilka razy dał mi do zrozumienia podświadomie że nie jest zodowolony z tego powodu.Ostatnio stwierdziłem że nie będę się opiekował po negatywnych skutkach z innych dla mnie wżnych powodów.Dziś jak jechałem zaczeła mi ślinka lecieć jak widziałem Jahwe córeczki,zwrócił mi uwagę że za na ulicy jest nastepna mała dziewczynka(chyba z lekkim nie zadowoleniem)Odrazu jej pomachałem.SPRUBÓJCIE TAK SAMO,PO POMACHANI NIE JEDNEJ MALUTKIEJ I POPATRZCIE W NIEBO CO I RUSZ I TAK PRZEZ KILKANAŚCIE DNI,MOŻE I DO WASZEGO UMYSŁU PRZENIKNIE.ROZPOZNACIE BO MICHAŁ ANIOŁ POTRAFI ALE INACZEJ,ROZPOZNACIE.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego Bóg Cię nie wysłuchuje?... Błędy podczas modlitwy