37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
37 ppt ?

Dlaczego chce pani/pan pracować w naszej firmie? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego chce pani/pan pracować w naszej firmie?

Napisał(a): Tris -

beddame a czym zajmuje sie ta firma??
Ja potwierdzam, przede wszystkim napisz czym ona się zajmuje i na jakie stanowisko masz być zatrudniony, bo tak to jak szukanie igły w stogu siana. Pozdrawiam :)))

ewela35 Bo we wszystkich innych które mnie interesowały dostałam kosza:)
Dobry humor przede wszystkim :)))))

txtt
beddame a czym zajmuje sie ta firma??
Praca biurowa sekretarka, księgowa, Kierownik sklepu Sprzedawca
Już założyłaś jeden taki temat, ale odpowiem żebyś napisała jakie zalety ma ta firma lub ten sklep i masz odpowiedź na swoje pytanie, bo to dlaczego chcesz tam pracować, odpowiadasz wymieniając zalety tejże firmy lub sklep, które są dla ciebie najistotniejsze i tyle, może to być nawet bliski dojazd i tyle. Pozdrawiam :)))

Napisał(a): ~Tosziro Mifune -

A ja czytałem w CV , taki kwiatek .
Proszę o przyjęcie mnie do pracy na stanowisko sprzedawcy gdyż jestem dyspozycyjna i mam ku temu duże kwalifikacje i skończoną szkołę handlową gdzie nauczono mnie kulturalnego obchodzenia się z klientem . Jestem w tym dobra w poprzedniej pracy , sprzedałam wszystek towaru i właściciel musiał zamknąć sklep przez co straciłam pracę .

Fajnie ta pani umotywowała swoje CV , nie .

Napisał(a): ~Tosziro Mifune -

A ja czytałem w CV , taki kwiatek .
Proszę o przyjęcie mnie do pracy na stanowisko sprzedawcy gdyż jestem dyspozycyjna i mam ku temu duże kwalifikacje i skończoną szkołę handlową gdzie nauczono mnie kulturalnego obchodzenia się z klientem . Jestem w tym dobra w poprzedniej pracy , sprzedałam wszystek towaru i właściciel musiał zamknąć sklep przez co straciłam pracę .

Fajnie ta pani umotywowała swoje CV , nie .

Napisał(a): xenia11 -

Napiszę tak, mam czasem okazję uczestniczyć u siebie w pracy w rozmowach ws. pracy, i pomimo iż ja tego pytania unikam, zdarza się że zadaje je osoba z którą współprowadzę rekrutację, i muszę Ci powiedzieć, że odpowiedź na to pytanie ma być zwykłym ściemnianiem;) tak naprawdę to pytanie :co wiesz o firmie, jak się wypowiadasz i czy dobrze się sprzedajesz, więc najlepiej jest odpowiadać, zgodnie z profilem firmy, ale mniej więcej pierniczenie że : firma ma doskonałą pozycję a praca na którą aplikuję jest dla mnie ciekawa, zgodna z zainteresowaniami i kwalifikacjami oraz zawsze chciała pracować w firmie o takiej pozycji i renomie- a zależnie od stanowiska i obecnych doświadczeń możesz dodać coś o tym że mogło by to być kolejne doświadczenie w Twojej karierze, które jest obecnie bardzo cenne- ale na to uwaga, możesz powiedzieć tylko w niektórych wypadkach, bo w wielu niestety oznaczać może nieprzyjęcie, ze względu na Twoją "chwiejność"

Napisał(a): -

xenia11 Napiszę tak, mam czasem okazję uczestniczyć u siebie w pracy w rozmowach ws. pracy, i pomimo iż ja tego pytania unikam, zdarza się że zadaje je osoba z którą współprowadzę rekrutację, i muszę Ci powiedzieć, że odpowiedź na to pytanie ma być zwykłym ściemnianiem;) tak naprawdę to pytanie :co wiesz o firmie, jak się wypowiadasz i czy dobrze się sprzedajesz, więc najlepiej jest odpowiadać, zgodnie z profilem firmy, ale mniej więcej pierniczenie że : firma ma doskonałą pozycję a praca na którą aplikuję jest dla mnie ciekawa, zgodna z zainteresowaniami i kwalifikacjami oraz zawsze chciała pracować w firmie o takiej pozycji i renomie- a zależnie od stanowiska i obecnych doświadczeń możesz dodać coś o tym że mogło by to być kolejne doświadczenie w Twojej karierze, które jest obecnie bardzo cenne- ale na to uwaga, możesz powiedzieć tylko w niektórych wypadkach, bo w wielu niestety oznaczać może nieprzyjęcie, ze względu na Twoją "chwiejność"
Niech ktoś mi powie, po co ludzie zadają takie kretyńskie pytania, skoro sami HR-owcy wiedzą, że kandydaci "ściemniają"?. Mnie szkoda czasu na takie bzdety. Prowadzę firmę archiwizacyjną często wykonującą zlecenia związane z dokumentacją historyczną. Od lat zatrudniam pracowników w ten sam sposób. Każdemu, niezależnie od wykształcenia i wcześniej podejmowanych prac daję do opracowania pięć historycznych dokumentów (po łacinie, po rosyjsku, po niemiecku i po polsku w wersji opisowej i kościelnej tabelce). Nigdy się na tej metodzie nie zawiodłem natomiast zauważyłem, że to, co ludzie mają w CV a zwłaszcza to, co mówią sami o sobie na ogół nijak się nie ma do ich rzeczywistych kwalifikacji.

Napisał(a): Stanlej13 -

Bakumir][cytat kogo=xenia11 Napiszę tak, mam czasem okazję uczestniczyć u siebie w pracy w rozmowach ws. pracy, i pomimo iż ja tego pytania unikam, zdarza się że zadaje je osoba z którą współprowadzę rekrutację, i muszę Ci powiedzieć, że odpowiedź na to pytanie ma być zwykłym ściemnianiem;) tak naprawdę to pytanie :co wiesz o firmie, jak się wypowiadasz i czy dobrze się sprzedajesz, więc najlepiej jest odpowiadać, zgodnie z profilem firmy, ale mniej więcej pierniczenie że : firma ma doskonałą pozycję a praca na którą aplikuję jest dla mnie ciekawa, zgodna z zainteresowaniami i kwalifikacjami oraz zawsze chciała pracować w firmie o takiej pozycji i renomie- a zależnie od stanowiska i obecnych doświadczeń możesz dodać coś o tym że mogło by to być kolejne doświadczenie w Twojej karierze, które jest obecnie bardzo cenne- ale na to uwaga, możesz powiedzieć tylko w niektórych wypadkach, bo w wielu niestety oznaczać może nieprzyjęcie, ze względu na Twoją "chwiejność"[/cyta
Niech ktoś mi powie, po co ludzie zadają takie kretyńskie pytania, skoro sami HR-owcy wiedzą, że kandydaci "ściemniają"?. Mnie szkoda czasu na takie bzdety. Prowadzę firmę archiwizacyjną często wykonującą zlecenia związane z dokumentacją historyczną. Od lat zatrudniam pracowników w ten sam sposób. Każdemu, niezależnie od wykształcenia i wcześniej podejmowanych prac daję do opracowania pięć historycznych dokumentów (po łacinie, po rosyjsku, po niemiecku i po polsku w wersji opisowej i kościelnej tabelce). Nigdy się na tej metodzie nie zawiodłem natomiast zauważyłem, że to, co ludzie mają w CV a zwłaszcza to, co mówią sami o sobie na ogół nijak się nie ma do ich rzeczywistych kwalifikacji.
Podstawą jest co dana osoba moze zaoferować pracodawcy.Jeśli ktoś idzie bo jest miejsce,a nie widzi się na danym stanowisku ,to lepiej niech zrezygnuje.Teraz pieniądze płaci się ludziom solidnym.Zakładam że pracodawca jest uczciwy
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego chcesz pracowa w naszej firmie
  • dlaczego chce pracowac w sklepie
  • dlaczego chciaby pracowa w naszej firmie
  • dlaczego chcesz pracowa w sklepie
  • dlaczego chce pan pracowa w naszej firmie
  • dlaczego chce pan u nas pracowa
  • dlaczego chce pan u nas pracowac
  • dlaczego chce pan pracowac w naszej firmie
  • dlaczego chce pani/pan pracowa w naszej firmie
  • Praca w sklepie dlaczego chciaaby pani u nas pracowa
  • dlaczego chciaby pracowa w naszej firmie odpowiedz
  • dlaczego chce pracowac w supermarkecie odpowiedzi
  • dlaczego chce pracowac w supermarkecie b
  • dlaczego chciaby pan pracowa w naszej firmie
  • dlaczego chce pan u nas pracowa
Do góry strony: Dlaczego chce pani/pan pracować w naszej firmie?