19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń471
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Dlaczego faceci tak naprawdę zdradzają? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego faceci tak naprawdę zdradzają?

Napisał(a): wiewiora83 -

Zastanawiam się dlaczego tak naprawdę faceci zdradzają? Czym się kierują decydując się na skok w bok? Nie chodzi mi o odpowiedzi typowe tzn. jestem zaniedbywany przez moją partnerkę, czy jestem znudzony? Chcę całej prawdy o motywach jakimi się kierujecie panowie!! A może któraś z was potrafi powiedzieć dlaczego oni to robią?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego faceci tak naprawdę zdradzają?

Napisał(a): -

Jak w domu czeka na nich kobieta, która zagania go non stop do prac, krzyczy, nie pozwala mu wyrazić swojego zdania, narzeka jaka to ona jest zarobiona,a w nocy jest zmęczona i nie ma ochoty nawet na pieszczoty - szczerze? też bym sobie tak skoczyła

Napisał(a): gość -

marysik Jak w domu czeka na nich kobieta, która zagania go non stop do prac, krzyczy, nie pozwala mu wyrazić swojego zdania, narzeka jaka to ona jest zarobiona,a w nocy jest zmęczona i nie ma ochoty nawet na pieszczoty - szczerze? też bym sobie tak skoczyła
DOM TO OAZA - jak czeka kobieta to lipa ale jak czeka zona ktora tak samo pracuje to niestety kochani panowie powinni choc troche pomóc bo rola męza i ojca nie konczy sie tylko na chodzeniu do pracy , sory ale jak tworzymy rodzine to niestety nie kazda zona lubi byc zona praczką sprzataczka i dlatego czasem krzyczy a mezowie sflustrowani zdradzaja dlatego bo ta na boku własnie nie krzyczy nie zagania do roboty jak piszesz i jest zawsze usmiechniea zawsze ma ochotę a jak bys sobie tak szczerze pisze skoczyła to spróbuj nikt cie nie trzyma no chyba ze masz męza i kilka rol o ktorych napisałem wyzej ale co tam skocz sobie tak szczerze ci napisze

Napisał(a): anna31 -

wiewiora83 Zastanawiam się dlaczego tak naprawdę faceci zdradzają? Czym się kierują decydując się na skok w bok? Nie chodzi mi o odpowiedzi typowe tzn. jestem zaniedbywany przez moją partnerkę, czy jestem znudzony? Chcę całej prawdy o motywach jakimi się kierujecie panowie!! A może któraś z was potrafi powiedzieć dlaczego oni to robią?
> Oni sami nie wiedzą dlaczego? Bo zawsze na końcu mówią nie chciałem?

anna31
wiewiora83 Zastanawiam się dlaczego tak naprawdę faceci zdradzają? Czym się kierują decydując się na skok w bok? Nie chodzi mi o odpowiedzi typowe tzn. jestem zaniedbywany przez moją partnerkę, czy jestem znudzony? Chcę całej prawdy o motywach jakimi się kierujecie panowie!! A może któraś z was potrafi powiedzieć dlaczego oni to robią?
> Oni sami nie wiedzą dlaczego? Bo zawsze na końcu mówią nie chciałem?
nie ma wytłumaczenia zdrady i romanse nie biorą sie ot tak a ta co upoluje wie gdzie i jak zagrac aby faceta zwabic , najlepsze sa zdrady z kolezanka ŻONY LUB KOLEGĄ MĘŻA nikt nic nie wie

jeszcze dokładnie nie znam wszystkich przyczyn, ale jedno jest pewne dla ekstra seksu, bo to w domu to już rutyna.

Jest wiele przyczyn. Niezaspojenie seksualne w taki sposób jaki pragnął by facet. Pasywność i jeden schemat zachowań seksualnych kobiety. Niska lub zupełny brak wiedzy teoretycznej jako przygotowanie do życia intymnego kobiety. Przez co odrzucanie jakichkolwiek niestandardowych zachowań urozmaicających pożycie. Bojaźliwość, wstyd, zachowawczość, która nudzi i zniechęca mężczyznę do podejmowania aktywności z tępą w tych sprawach kobietą, która boi się nawet rozpiąć rozporka a dobrze ścisnąć penisa dłonią, to dla niej zbyt dużo wysiłku o podłożu perwersyjnym. Nie dziwne że jak trafi się kumata okazja to zdradzi taką gułę. :-D

Napisał(a): WildD -

kaleb13
jeszcze dokładnie nie znam wszystkich przyczyn, ale jedno jest pewne dla ekstra seksu, bo to w domu to już rutyna.
Tak, tak, a ta rutyna zrobiła się sama... ;oP

Napisał(a): julkazmarcepana1 -

WildD
kaleb13
E tam sama...., powszechnie wiadomo, że wszystkiemu winne są żony-zołzy:))))

julkazmarcepana1]
WildD
kaleb13 [cytat kogo=wiewiora83 Zastanawiam się dlaczego tak naprawdę faceci zdradzają? Czym się kierują decydując się na skok w bok? Nie chodzi mi o odpowiedzi typowe tzn. jestem zaniedbywany przez moją partnerkę, czy jestem znudzony? Chcę całej prawdy o motywach jakimi się kierujecie panowie!! A może któraś z was potrafi powiedzieć dlaczego oni to robią?
E tam sama...., powszechnie wiadomo, że wszystkiemu winne są żony-zołzy:))))[/cy

nie koniecznie, ale z czasem tak się zdarza że wszytko staje sie rutyną i co z tym zrobić

Bo faceci to świnie(bez urazy świnkom) oni są wzrokowcami ,jeśli im zakręci tyłkiem jakaś bzyka , to ją rozbierają wzrokiem.Natura samca.,a póżniej to z górki.Oczywiście to grupa pustych facetów bo nie wszyscy tacy są.

gość Jest wiele przyczyn. Niezaspojenie seksualne w taki sposób jaki pragnął by facet. Pasywność i jeden schemat zachowań seksualnych kobiety. Niska lub zupełny brak wiedzy teoretycznej jako przygotowanie do życia intymnego kobiety. Przez co odrzucanie jakichkolwiek niestandardowych zachowań urozmaicających pożycie. Bojaźliwość, wstyd, zachowawczość, która nudzi i zniechęca mężczyznę do podejmowania aktywności z tępą w tych sprawach kobietą, która boi się nawet rozpiąć rozporka a dobrze ścisnąć penisa dłonią, to dla niej zbyt dużo wysiłku o podłożu perwersyjnym. Nie dziwne że jak trafi się kumata okazja to zdradzi taką gułę. :-D
Jednym słowem mężczyzna nie ma innych potrzeb, ambicji i pragnień niż seks, seks i może jeszcze seks? No to ja chyba polubię kobiety, one jednak maja nieco szersze perspektywy niż łapania za penisa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego faceci tak naprawdę zdradzają?