148
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń940
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +141
148 ppt ?

Dlaczego faszyści z PO chcą obalić polski rząd? (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego faszyści z PO chcą obalić polski rząd?

Napisał(a): ~gość -

XXXXXXXXXXXXXXX
~gość Mówisz "naród"? Czyli większość, a większość nie myśli jak ty.
Większość tak właśnie myśli albo większość to idioci.
W sumie to druga opcja wydaje mi sie bardziej prawdopodobna.
Polacy to debile.
Który mądry naród zabija polityków?
INTERIA.PL

Napisał(a): Guest -

~Hanka
Czyli jednak pierniczysz.
Mam to bardzo dobrze przemyślane. Jestem kobietą i nie interesują mnie czyjeś ustalenia co do tego jak powinnam traktować coś, co z ogromnym prawdopodobieńtwem będzie moim dzieckiem. Nie obchodzą mnie nadawane numery i nazewnictwo. Po to płód rozwija się wewnątrz, by był chroniony, nie usuwany. Co z tego, że układ nerwowy nie jest w pełni rozwinięty, skoro będzie? Jeśli coś tworzysz, wypierdool to zanim powstanie, bojeszcze nie jest tym, czym ma być.

Człowiek to numer PESEL - łapy mi opadają.
Będzie, albo nie ...
Czyli jednak nie potrafisz, więc czemu sobie rościsz prawo do regulowania innym życia ? Czy Tobie ktoś broni rodzić ? Spełniaj swoje instynkty i powinności, ale nie narzucaj innym prawa do samostanowienia.

Napisał(a): Soraya -

Guest
A wiesz jest to jakiś pomysł :P
Podobnie jak z 500+ wiele "mamuś" by nagle straciło zainteresowanie i nie traktowały swojego wbudowanego warsztatu pracy jako sposób na życie :P
Różne są kobiety, ale tutaj to nieco ubliżasz tej dmskiej części. Ty myslisz, że kobiety za 500+ rodzą? Nie jesteś kobietą, matką, więc nie masz najmniejszego pojęcia ..ile trudu, wyrzeczeń, trosk ...taka matka wkłada w wychowanie dziecka. Tego się nie da żadną miarą wycenić, oszacować.

~gosc jestem przeciwko aborcji, ale jak czytam takich idiotów jak ty, to jestem nie tylko za aborcją, ale nawet za eutanazją
twoje prawo, ale jak usiłujesz podjąć dyskusję to postaraj się bardziej, bo chęci nie wystarczą ... :P

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

~gość Który mądry naród zabija polityków?
Pytanie wydaje mi się zadane jest niewłaściwie. Powinno brzmieć KTÓRYCH LOLITYKÓW NARODY POWINNY ZABIJAĆ albo CZY POLSKI NARÓD POWINIEN WYZABIJAĆ SWOICH POLITYKÓW. Mógłbym wtedy odpowiedzieć TAK- POLSKI NARÓD POWINIEN WYZABJAĆ POLITYKÓW PONIEWAŻ JEST TO JEDYNY SPOSÓB BY COŚ SIĘ NA LEPSZE DLA NARODU ZMIENIŁO. BYŁOBY TO TAKŻE STRATEGICZNIE MĄDRE POSUNIĘCIE I ŚWIDCZYŁOBY O DALEKOWZROCZNOŚCI POLSKIEGO NARODU.

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

stevn Idź sobie z operuj mózg lub oddaj do recyklingu ;)))
Z pewnością zrobię jak kazałeś ;)
Niemniej jednak stanąłbyś przed automatem drukującym karty do głosowania który opowiedziałby ci bajke o czerwonym kapturku a potem zadawałby ci pytania. Na przykład CZY WILK ZJADŁ BABCIĘ i wystarczyłoby twoje jedno TAK i już byś karty do głosowania nie otrzymał bo nie odróżniasz rzeczywistości od bajek a to wyklucza cię całkowicie z grona osób myślących.
Uwierz mi. W moim świecie do głosowania musiałbyś się stawić ale nie miałbyś szans na to by swój idiotyzm w narodzie szerzyć.

Soraya
Różne są kobiety, ale tutaj to nieco ubliżasz tej dmskiej części. Ty myslisz, że kobiety za 500+ rodzą? Nie jesteś kobietą, matką, więc nie masz najmniejszego pojęcia ..ile trudu, wyrzeczeń, trosk ...taka matka wkłada w wychowanie dziecka. Tego się nie da żadną miarą wycenić, oszacować.
Walnij jeszcze paroma sloganami na temat wielkiej miłości matczynej, instynktu, królowej Polski etc. a podkleję Ci wzorcowe przykłady tego ... nie będzie to przyjemne ...
Domy dziecka po ogłoszeniu 500+ przeżywały oblężenie "mamuś", które sobie przypomniały o potomstwie, niektóre po latach starały się (zresztą skutecznie dzięki głupocie w SR) odebrać dzieci ojcom, czy dziadkom u których je na lata porzuciły ...
Może chcesz przykłady z życia jak to dzieci są źródłem utrzymania mamuś i ich amantów, kilka znam ...
To że są matki z prawdziwego zdarzenia, nie ma wpływu na to, że kpię z patologii która jest powszechna :P

Napisał(a): ~Hanka -

Guest
~Hanka
Czyli jednak pierniczysz.
Mam to bardzo dobrze przemyślane. Jestem kobietą i nie interesują mnie czyjeś ustalenia co do tego jak powinnam traktować coś, co z ogromnym prawdopodobieńtwem będzie moim dzieckiem. Nie obchodzą mnie nadawane numery i nazewnictwo. Po to płód rozwija się wewnątrz, by był chroniony, nie usuwany. Co z tego, że układ nerwowy nie jest w pełni rozwinięty, skoro będzie? Jeśli coś tworzysz, wypierdool to zanim powstanie, bojeszcze nie jest tym, czym ma być.

Człowiek to numer PESEL - łapy mi opadają.
Będzie, albo nie ...
Czyli jednak nie potrafisz, więc czemu sobie rościsz prawo do regulowania innym życia ? Czy Tobie ktoś broni rodzić ? Spełniaj swoje instynkty i powinności, ale nie narzucaj innym prawa do samostanowienia.
Pierniczysz dalej. W tej chwili nie roszczę sobie prawa do niczego poza wypowiadaniem swojego zdania na ten temat i wyrażaniem zdziwienia co do tego, jak ludzie myślą na ten temat.
Będzie albo nie? Ma być, powinno być i najprawdopodobniej będzie. Nie sztuczny twór, nie twoja własność, ale osoba, która będzie osobnym, niezależnym od Ciebie bytem. Masz prawo do samostanowienia, dlatego zakładasz gumkę lub kobieta łyka pigułki, albo jesteście nieodpowiedzialnymi osłami.

Napisał(a): Soraya -

Guest

Walnij jeszcze paroma sloganami na temat wielkiej miłości matczynej, instynktu, królowej Polski etc. a podkleję Ci wzorcowe przykłady tego ... nie będzie to przyjemne ...
Domy dziecka po ogłoszeniu 500+ przeżywały oblężenie "mamuś", które sobie przypomniały o potomstwie, niektóre po latach starały się (zresztą skutecznie dzięki głupocie w SR) odebrać dzieci ojcom, czy dziadkom u których je na lata porzuciły ...
Może chcesz przykłady z życia jak to dzieci są źródłem utrzymania mamuś i ich amantów, kilka znam ...
To że są matki z prawdziwego zdarzenia, nie ma wpływu na to, że kpię z patologii która jest powszechna :P
O jakich sloganach prawisz? Masz uprzedzenia do kobiet, matek...więc je wszystkie jako patologia określasz. Jak juz wczesniej napisałam...kobiety, tak jak mężczyźni są bardzo rózni/różne ...ale nie podważaj miłości matczynej, instytnktu czy tez troski o dzieci.

~Hanka
Pierniczysz dalej. W tej chwili nie roszczę sobie prawa do niczego poza wypowiadaniem swojego zdania na ten temat i wyrażaniem zdziwienia co do tego, jak ludzie myślą na ten temat.
Będzie albo nie? Ma być, powinno być i najprawdopodobniej będzie. Nie sztuczny twór, nie twoja własność, ale osoba, która będzie osobnym, niezależnym od Ciebie bytem. Masz prawo do samostanowienia, dlatego zakładasz gumkę lub kobieta łyka pigułki, albo jesteście nieodpowiedzialnymi osłami.
Jak dorośniesz i trochę popierniczysz to zrozumiesz, że proponowane przez Ciebie metody nie są 100% skuteczne i tylko osły mają takie złudzenia :P
Chcesz produkować byty, nie widzę przeciwwskazań, ale nie narzucaj tego innym, oni też mają prawo do swojego zdania. Mogę być przeciwnikiem aborcji, ale nie roszczę sobie prawa do decydowania za tyłek innych pod płaszczykiem sloganów z ambony.

Soraya
O jakich sloganach prawisz? Masz uprzedzenia do kobiet, matek...więc je wszystkie jako patologia określasz. Jak juz wczesniej napisałam...kobiety, tak jak mężczyźni są bardzo rózni/różne ...ale nie podważaj miłości matczynej, instytnktu czy tez troski o dzieci.
Właśnie o takich sloganach mówię ... już dawno stwierdzono że nie ma czegoś takiego jak instynkt macierzyński i jest rodzicielski, albo go nie ma. Jak nie wiesz to w przypadkach skrajnych ojciec z instynktem może w gruczołach produkować mleko ...
Mam przede wszystkim uprzedzenia do głupoty i fałszowania rzeczywistości ...
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego faszyści z PO chcą obalić polski rząd?