44
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń429
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +38
44 ppt ?

Dlaczego kasowane są wypowiedzi !!! (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kasowane są wypowiedzi !!!

Napisał(a): Antonia07 -

Admminka Szanowny Panie,

proszę o kontakt w wiadomości prywatnej oraz o podanie szczegółów dotyczących problemu z dodawaniem wpisów.

Pozdrawiam
Szanowna Admminko , a jakie trzeba podać szczegóły by dowiedzieć się , który komentarz został usunięty i dlaczego , skoro ja sama nie wiem czego dotyczy te minus 4 ?

Napisał(a): Lilith1 -

Admminka Szanowny Panie,

proszę o kontakt w wiadomości prywatnej oraz o podanie szczegółów dotyczących problemu z dodawaniem wpisów.

Pozdrawiam
Szanowna Admminka raczy nie rozumieć czy tylko udaje?
Nit nie przejmuje się problemami z dodawaniem komentarzy tylko z problemem znikania niczym kamfora już dodanych wpisów.
Kiedyś o tym napisałam, że życzymy sobie wiedzieć z jakiego powodu została dokonana kasacja postu i którego. Wystarczy wpisać odpowiedni punkt regulaminu obligujący do skasowania i będziemy wszyscy zadowoleni, a o to podobno Administracji chodzi.

Napisał(a): Guest -

Antonia07
Admminka Szanowny Panie,

Pozdrawiam
Szanowna Admminko , a jakie trzeba podać szczegóły by dowiedzieć się , który komentarz został usunięty i dlaczego , skoro ja sama nie wiem czego dotyczy te minus 4 ?
Zadałem to samo pytani w pw Admince, gdy zażyczyła sobie "treści usuniętych wpisów" ...
do dziś cisza, może nam automat odpowiada, bo wpisy zawsze te same i zero w nich inteligencji ... nawet sztucznej ...

Napisał(a): Guest -

Lilith1
Admminka Szanowny Panie,

Pozdrawiam
Szanowna Admminka raczy nie rozumieć czy tylko udaje?
Nit nie przejmuje się problemami z dodawaniem komentarzy tylko z problemem znikania niczym kamfora już dodanych wpisów.
Kiedyś o tym napisałam, że życzymy sobie wiedzieć z jakiego powodu została dokonana kasacja postu i którego. Wystarczy wpisać odpowiedni punkt regulaminu obligujący do skasowania i będziemy wszyscy zadowoleni, a o to podobno Administracji chodzi.
raczy ... niestety, bo na głównej dzień w dzień wiszą reklamy kredytu (aktualnie 3), zawsze podpisane "CREDIT24hPL" i reakcji zero, a niech się gdzieś gość na D. podpisze ....

Napisał(a): madox66 -

[cytat kogo=Admminka]Szanowny Panie,

Pozdrawiam[/cyta

Powiem brzydko,pierdu,pierdu szanowna Amminko nie mam obowiązku archiwizowania postów!! To Administracja powinna mi pokazać post w którym naruszyłem regulamin i z tego powodu skasowano mi post.Niestety Admini i modki kasują posty zalogowanych userów pozostawiając wulgarne i personalne tematy gości!!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego kasowane są wypowiedzi !!!