551
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi161
  • Ocen na +63
551 ppt ?

Dlaczego kobiety przeżywają kryzys w małżeństwie? (162)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego kobiety przeżywają kryzys w małżeństwie?

Napisał(a): ~marzenka -

Muda, rutyna, zmęczenie. Mąż gapi się na telewizor z puszką piwa i nawet nie zauważa, że paraduje wokół niego w bieliźnie. Jedyne słowa, które do mnie kieruje to: co na obiad? kiedy obiad? wyprasowałas mi koszulę?

Przezywam kryzys w małżeństwie. Marzy mi się romans, żeby ktoś wreszcie docenił, zaczął podziwiać, komplementować. Chciałabym wyruszyć na wycieczkę, zobaczyć jeszcze kawałek świata.

Wszystkie pomysły, które zaproponowałam mężowi spotkały się z ogromnym smiechem. Joga? Żle. Kijki, źle? Kino? Dla małolatów.

Czy to wypalenie?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego kobiety przeżywają kryzys w małżeństwie?

Napisał(a): ~gosc -

to tlumaczy dlaczego wiele kobiet polskich wyjezdza np. do Egiptu i tam na fali komplementow miejscowych daja sie omotac. potem maja kawalerow w wieku 24 lat, ktorym funduja samochody w zamian za seks, przytulanie i czule slowka.

kobietom brakuje adoracji to wina facetow, ze tak postepuja. wstydzcie sie panowie

Napisał(a): ~feministka -

kanikuly324 Też uważam, że to wina mężów, którzy nie dabają o żony i nie poświęcają im czasu, gdyby zachowywali się tak jak na początku związku kobieta czułaby się bezpieczniej i piękniej. Panowie o tym zapominają, a jeszcze za spódniczką się obejrzą.
a od kiedy podziw w oczach faceta jest miarą mojego dobrego samopoczucia? jak to sie przyczynia do mojej samooceny? gdyby to od panow zalezalo to dawno bym skonczyla z depresja, niestety

Napisał(a): yeti48 -

Moje drogie panie... z góry prosze o wybaczenie, ale niestety, nie moge sie powstrzymać...

Cytuję :
"Muda, rutyna, zmęczenie. Mąż gapi się na telewizor z puszką piwa i nawet nie zauważa, że paraduje wokół niego w bieliźnie[i][/i]. Jedyne słowa, które do mnie kieruje to: co na obiad? kiedy obiad? wyprasowałas mi koszulę?"

A ile razy przyszło Wam do głowy, że gapiąc sie w telewizor, zmniejsza ryzyko zaksztuszenia sie piwskiem na widok żony w samej bieliźnie?

Widzicie w swoim mężu Ferdka K... ale własnych mniejszych i większych niedomagań nie dostrzegacie...

Atmosfera w zwiazku to coś, o co musza dbać obie strony. Nie tylko on, nie tylko ona.
Może warto poszukac miejsca, w którym scieżki zaczęły się rozchodzić, przecież taka sytuacja nie rodzi się z dnia na dzień?

Napisał(a): GorolspozaTatyr -

Z Twoim facetem jest wszystko OK
to z Tobą jest źle a nawet źle bardzo.

Nie sądzisz,
że byłoby znacznie gorzej z facetem,
gdyby przy piwie w piwiarni lub jakimś klubie?

Wraca chłopisko po pracy do domu,
z nudów siada przy jednym browarku przed telewizorem
wgapia się w niego i trapi.

On po sytym obiedzie
a Tobie w głowie fruwanie, bo miłości już ani śladu,
- głodnej na myśli miłość dla sportu.

yeti48 Moje drogie panie... z góry prosze o wybaczenie, ale niestety, nie moge sie powstrzymać...

Cytuję :
"Muda, rutyna, zmęczenie. Mąż gapi się na telewizor z puszką piwa i nawet nie zauważa, że paraduje wokół niego w bieliźnie[i][/i]. Jedyne słowa, które do mnie kieruje to: co na obiad? kiedy obiad? wyprasowałas mi koszulę?"

A ile razy przyszło Wam do głowy, że gapiąc sie w telewizor, zmniejsza ryzyko zaksztuszenia sie piwskiem na widok żony w samej bieliźnie?

Widzicie w swoim mężu Ferdka K... ale własnych mniejszych i większych niedomagań nie dostrzegacie...

Atmosfera w zwiazku to coś, o co musza dbać obie strony. Nie tylko on, nie tylko ona.
Może warto poszukac miejsca, w którym scieżki zaczęły się rozchodzić, przecież taka sytuacja nie rodzi się z dnia na dzień?
Ach...tak to widzisz! Super. To oby sie nie zakrztusił jak pewnego dnia rzucę: odchodzę i zostanie sam ze stertą brudnych gaci i wielkim piwntm brzuchem

GorolspozaTatyr Z Twoim facetem jest wszystko OK
to z Tobą jest źle a nawet źle bardzo.

Nie sądzisz,
że byłoby znacznie gorzej z facetem,
gdyby przy piwie w piwiarni lub jakimś klubie?

Wraca chłopisko po pracy do domu,
z nudów siada przy jednym browarku przed telewizorem
wgapia się w niego i trapi.

On po sytym obiedzie
a Tobie w głowie fruwanie, bo miłości już ani śladu,
- głodnej na myśli miłość dla sportu.

wspolczuje Twojej kobiecie...jezeli masz takie myslenie to na pewno nie jest z Toba szczesliwa

Napisał(a): ~gosc -

yeti48 Moje drogie panie... z góry prosze o wybaczenie, ale niestety, nie moge sie powstrzymać...

Cytuję :

Jakie niedomagania? Że po pracy rzucam sie w wir obiadowy, ogarniam dzieci, odrabaim z nimi lekcje, a potem jak chce troche sie zrelaksowac to nie ma jak? Tez mam ten sam problem. Praca a potem browar, bo zmeczony. Ale mnie w pracy tez nie posadza.

~marzenka

Ach...tak to widzisz! Super. To oby sie nie zakrztusił jak pewnego dnia rzucę: odchodzę i zostanie sam ze stertą brudnych gaci i wielkim piwntm brzuchem
A wiesz? Cos w tym jest.
Mój tato mawiał : zawsze bierz za żonę piękną kobietę... łatwiej będzie się jej pozbyć :))

~gosc

Jakie niedomagania? Że po pracy rzucam sie w wir obiadowy, ogarniam dzieci, odrabaim z nimi lekcje, a potem jak chce troche sie zrelaksowac to nie ma jak? Tez mam ten sam problem. Praca a potem browar, bo zmeczony. Ale mnie w pracy tez nie posadza.
A gdzie był mąż do tej pory?
Nie widziałas co się dzieje ? Najwygodniej mieć pretensje do całego świata.

yeti48
~marzenka

A wiesz? Cos w tym jest.
Mój tato mawiał : zawsze bierz za żonę piękną kobietę... łatwiej będzie się jej pozbyć :))
Mądry tata. A może to kwestia wychowania jak nam wpajają tak od dzieciństwa to potem panowie nie zauwazaja swoich bledow. Komentarz szowinistyczny.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego kobiety przeżywają kryzys w małżeństwie?